Sektörel Haberler

Ankara’da konut üreticilerine dijital pazarlama semineri

Hürriyet Emlak Projeland, inşaat şirketi profesyonelleri ve pazarlamacılarına yönelik ücretsiz olarak düzenlediği eğitim seminerlerine İstanbul ve Bursa’dan sonra Ankara’da devam ediyor.

Ankara Divan Oteli’nde 9 Ocak Çarşamba günü düzenlenecek seminerde, ‘Konut Projelerinde Dijital Yönlendirmelerin Satışa Dönüştürülmesi’ konusu ele alınacak.

Türkiye’deki sıfır konut projelerini tek bir çatı altında birleştiren Hürriyet Emlak Projeland, inşaat şirketi profesyonellerine yönelik eğitim seminerlerinin Ocak ayındaki durağı Ankara olacak. 9 Ocak 2019 Çarşamba günü düzenlenecek seminerde, konut projelerinde dijital pazarlamanın püf noktaları anlatılacak.

Doğan Grubu bünyesindeki Hürriyet Emlak ve uluslararası gayrimenkul teknoloji şirketi Homsters işbirliğiyle faaliyet gösteren Hürriyet Emlak Projeland’in, ‘Konut Projelerinde Dijital Yönlendirmelerin Satışa Dönüştürülmesi’ konulu eğitim semineri, saat 09.30-13.00 arasında gerçekleştirilecek. Yazar ve pazarlama danışmanı Kürşat Tuncel’in önderliğinde yapılacak seminerde, Endeksa CEO’su Görkem Öğüt, Hürriyet Emlak Projeland CMO’su Maria Ren, Hürriyet Emlak Projeland İş Geliştirme ve Satış Müdürü Ceren Karaman’dakonuşmacı olarak yer alacak.

Katılımın kontenjanla sınırlı olduğu seminerde, ‘Dijital pazarlamanın konut pazarlamasında yeri, performans odaklı pazarlama, dijital pazarlama stratejisi oluşturma, dijital alanda verim arttırıcı uygulamalar ve iş geliştirici yenilikler, konut satışını hızlandırmanın yolları, durgun piyasalarda dijital pazarlama ile nasıl konut satılır’ dijitalde olmazsa olmaz yeniliklerle ilgili konular ele alınacak.

Eğitime katılmak isteyenler 0212 381 31 00 dahili: 1234’ü arayarak kayıt yaptırabilecek.

Hürriyet Emlak Projeland hakkında:Türkiye’nin en çok ilana sahip emlak sitesi Hürriyet Emlak ve uluslararası gayrimenkul teknoloji firması Homsters tarafından kurulan Hürriyet Emlak Projeland güncel konut projelerini tek çatı altında topluyor. Potansiyel konut alıcılarına ev arama süreçlerini kolaylaştırmak için yenilikçi, güvenilir ve şeffaf bir yaklaşım sunuyor. Kullandığı yapay zekâ ve makine öğrenme teknolojisi ile aktif konut arayışındaki site ziyaretçilerini ve uygun pazarlama kanallarındaki konut alıcılarını nokta atışı ile tespit ederek bu kişileri tercihlerine uygun projelere yönlendiriyor. İnşaat firmalarına da doğru hedef kitleye ulaşma imkânı sunan sitede projelerin detaylı bilgilerinin yanı sıra iç mekânları ve yerleşimi görmeyi

Oylamaya Katılın:
0 / 0

Etiketler

Kadir Özel

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün