Takip Edin

Reklam Filmleri

Blue Lake Küçükçekmece Metal Yapı Projesi

Kadir Özel

Yayınlanma tarihi

-

Gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektöründeki köklü geçmişi ve 36 yıllık tecrübesiyle, İstanbul’da hayata geçirdiği markalı konut projeleri ile bilinen Metal Yapı Konut’un Küçükçekmece’de bir tarafı göl diğer tarafı deniz manzaralı projesi Blue Lake, yabancı yatırımcılardan ciddi talep görüyor.

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EMLAK HABER TV

Demir Country Sevgililer Günü tanıtım videosunu

Kadir Özel

Yayınlanma tarihi

-

Devamını oku

Reklam Filmleri

Selekta Residence Reklam Tanıtım Filmi

Kadir Özel

Yayınlanma tarihi

-

Selekta Yaşam; manzarası, mimari yapısı ve standart üstü işçiliği ile şehrin yeni yüzünü yansıtıyor. Fütüristtik bakış açısı ile inşa edilen, mimarisiyle heyecan veren bir tasarıma kavuşturulan bu projede yaşam kalitenizi yükseltecek birçok lüks sadece “standart”…

Farklı metrekare alternatiflerinin olduğu; 1+1, 2+1 ve 3+1 tipte 118 dairenin bulunduğu Selekta Yaşam’ta nitelikli kalite her kesime ve ihtiyaca yönelik sunuluyor. Geniş ve ferah daireleri, konumuyla değerini katlayan dükkanları, ayrıcalık sunan proje özellikleriyle aradığınız her şeyi Selekta Yaşam’ta bulacaksınız.

Devamını oku

Reklam Filmleri

Vadi Koru Projesi Emlakhaberi.com

Kadir Özel

Yayınlanma tarihi

-

İnvest İnşaat A.Ş. tarafından hayata geçirilen Vadi Koru projesi 20 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Projede 242 konut, 84 ofis ve 13 ticari ünite yer alıyor. 3 blokta konutlar, diğer 2 blokta ise ofisler bulunuyor. Projede 1+0’lar 46,93 ila 47,31 metrekare, 1+1’ler 67,41 ila 91,47 metrekare,

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ