Arsa – Arazi 2b

Çatalca Satılık Arsaların fiyatları

Son zamanların en çok tercih edilen bölgelerin başında gelen ilçe Çatalca bölgesi bu bölgede çok miktarda satılık arsalar var.

En değerli bölgenin başında Çanakca , Kestanelik , Örcünlü ,Çanakca , Subaşı , Kabakça ,Akalan ,Dağyenice ,Yassıören ,İhsaniye , Nakkaş ,İzzettin ,Oklalı ,Gökçeali , İleri tarihlerde değerlencek bölgelerin başında gelen yerler buralar yatırımı ön görülen yerler.

Çatalcadan arsa almak mantıklımı ?

Çatalca 3. havalimanı ve gelişen ve büyüyen istanbul ilinin en gözde ilçesi diyebiliriz bu nedenle arsa alınmasını tercih ederiz.

Arsa veya Tarla Yatırımları genelde şehrin büyüdüğü genişlediği bölgelere yapılır hiç bir zaman burada fiyatlar artı daha fazla yükselmez demeyin şehir büyüdükçe bu bölgedeki fiyatlar her zaman artmaya devam edecektir.

Kulaktan dolma veya komşum aldı bende alayım değil bölgeyi iyi tanıyan ve konunun uzmanı olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Ata sözleri her zaman doğruyu söyler ekmeği ekmekçiden al üç kuruş fazla ver bunlar her zaman doğru sözlerdir.

Neden Çatalca diye soracak olursanız Arnavutköy , bölgesine yapılan 3. havalimanı bölgeye bir çok değeri katacak, kuzey marmara oto yolu ulaşım akslarını bölgeye yatırımı çekiyor o nedenle neden çatalca sorusunun en iyi cevabıdır.

 

Oylamaya Katılın:
0 / 0

Etiketler

Kadir Özel

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün