Emlak Gündemi

Çevreye Dost Akıllı Proje Siltaş Marina

Yüzde 75’i yeşil alan ve sosyal donatılara ayrılan projede e-şarj istasyonu da mevcut

İş dünyasındaki 40 yıllık köklü geçmişiyle insan odaklı ve kente değer katan projeler inşa eden Siltaş Yapı, Pendik’in sahil şeridinde yükselen yeni projesi “Adalara karşı, bulutlara komşu” Siltaş Marina’da çevreye dost akıllı ev altyapısı kullanıyor. Yüksek ağaçlarla ferahlık hissi oluşturan peyzaj düzenlemesine sahip Siltaş Marina’nın yüzde 75’i yeşil alan ve sosyal donatılardan oluşuyor. Siltaş Yapı, ilk kez Siltaş Marina’da hayata geçireceği LifeX Konsepti ile sadece bir ev değil, insan ve doğa dostu bir yaşam alanı vadediyor. Projede elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu da bulunuyor.

Temel yapı taşları tecrübe, güven ve kalite olan Siltaş Yapı, iş dünyasındaki 40 yıllık köklü geçmişinin ışığında kente değer katan yapılar inşa ediyor. Şimdi ise her köşesi insan odaklı bir anlayışla tasarlanan ve İstanbul’un hızla değerlenen bölgelerinden Pendik’in sahil şeridinde konumlanan yeni projesi “adalara karşı, bulutlara komşu” Siltaş Marina ile dikkat çekiyor. Çevreci akıllı ev altyapısı ile kurgulanan Siltaş Marina, kapanmayacak panoramik deniz manzarasına sahip. Yüzde 75’i yeşil alan ve sosyal donatılardan oluşan Siltaş Marina, yüksek ağaçlarla ferahlık hissi oluşturan peyzaj düzenlemesiyle insana ve doğaya dost bir proje olarak öne çıkıyor.

Siltaş Yapı’nın ilk kez Siltaş Marina’da hayata geçireceği ve gelecek projelerinde geliştirerek uygulamaya devam edeceği LifeX Konsepti kapsamında projede elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu bulunuyor. Bu özel konsept içinde misafir süiti, kreş, müzik odası, cafe-kütüphane ve cep sineması gibi pek çok özellik yer alıyor. Ayrıca projede dört mevsim yüzme imkanı bulunan yüzme havuzu, fitness salonu ve sauna da mevcut. Proje, yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk parkı ve basketbol sahasının yanı sıra temel ihtiyaçlara cevap vermesi hedeflenen ticari üniteleri de bünyesinde barındırıyor.

Tümü adalar manzaralı balkon ve teraslar

20 katlı iki bloktan oluşan bir proje olan Siltaş Marina, çeşitli büyüklük ve özellikte 200 konut, 4 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Projede 52 adet açık ve kapalı mutfak alternatifleri bulunan 2+1, 140 adet 3+1 ve 8 adet 4+1 daire bulunuyor. Adalar manzaralı balkonları ve terasları ile doyulmaz seyir keyfi sunan Siltaş Marina, sıra dışı mimarisi sayesinde tüm dairelerden denizi görme imkanı tanıyor.

Ulaşım alternatiflerinin kesişim noktasında

Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Siltaş Marina; Pendik sahile 1,5 dakika, Pendik Marina’ya 2 dakika, metroya 3 dakika, yüksek hızlı trene ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika ve üçüncü köprü bağlantı yoluna 17 dakika mesafede yer alıyor. Siltaş Marina’dan deniz taksi ve deniz otobüsü ile deniz yoluyla ulaşılabilecek her yere çok kısa sürelerde vararak zamandan büyük tasarruf elde etmek de mümkün. Türkiye’nin Silikon Vadisi olmaya hazırlanan Teknopark’a 15 dakika mesafede bulunan Siltaş Marina; birçok AVM, eğitim kurumu, kamu kurumu ve hastanenin yanı başında yer alıyor.

Siltaş Yapı Hakkında

Temel yapı taşları tecrübe, güven ve kalite olan Siltaş Yapı, iş dünyasındaki 40 yıllık köklü geçmişinde biriktirdiği tecrübe ve güvenin ışığında, 2011 yılından itibaren inşaat sektöründe faaliyet gösteriyor. İnsan odaklı ve kente değer katan yapılar inşa eden Siltaş Yapı, bugüne kadar ağırlıklı olarak Pendik, Kartal, Maltepe aksında iş merkezleri, Siltaş Nova Park, Siltaş Mavi Park, Siltaş Teras Park, Siltaş Safir Park ve Siltaş Flora Park gibi çok sayıda yeni nesil konut projelerini hayata geçirdi. Şimdi ise İstanbul’un hızla değerlenen bölgelerinden Pendik’in sahil şeridinde marinanın karşısında konumlanan yeni projesi “adalara karşı, bulutlara komşu” Siltaş Marina’ya imza atıyor. 2020’ye kadar Siltaş Marina da dahil olmak üzere 3 yeni proje hayata geçirmeyi planlayan Siltaş Yapı, Siltaş Marina’nın ardından yeni projelerini Sancaktepe ve Kartal’da gerçekleştireceklerini açıkladı. İleri inşaat teknolojisi ile yüksek kalitede yenilikçi projeler üreten Siltaş Yapı, 3 yeni proje ile 7 yıllık yatırımı 2 yılda gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Kadir Özel

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Konut Projeleri | Emlak Haberleri | Emlak Rehberi | Emlak Tv | Sektörel Haberler | Emlak Gündemi | Emlak Ekonomi | Emlak Turizm | Kentsel Dönüşüm | Prefabrik Evler | Termal Kaplıca | Villa Projeleri | Ticari Projeler | Bölge Analizi | Arsa – Arazi 2b | Reklam Tanıtım Filmleri | Emlak Magazin | 3 Boyutlu Duvar Kağıdı | Dekormi |
Kapalı
Kapalı