Takip Edin

EMLAK REHBERİ

Deniz İstanbul Mercan Konakları Kiralık

Yayınlanma tarihi

-

Keleşoğlu Holding, Denizİstanbul projesindeki az katlı apartman daire konsepti Mercan Konakları’nda yeni etap kiralamalar başladı.

Az katlı apartman daire konseptini konak hayatı ile buluşturan Mercan Konakları’nın 1. etabı, 2+1’den 4+1’e değişen daire seçenekleri ile yeni evlileri ve çocuklu aileleri Denizİstanbul’a bekliyor.

Çevre düzenleme yeşil alanların tamamlanmasına çok az bir süre kaldı yeni dairelerine taşınmak için gün sayan Mercan Konakları sahipleri çok kısa sürede kendi evlerine taşınacak .

Mercan Konakları Kiralık Daireler 

Bunun yanısı Mercan Konakları Kiralık Daire Fiyatları’da belli olmaya başladı  2+1  1800 -2000 TL Arasında

3+1  Daireler 2300 – 2800 TL arası  ve son olarak 4+1 Daireler 3000-3500 TL arası değişkenlik kat cephe bloklara göre değişiyor .

2. El Kiralama yetkisi iki Emlak Şirketi yapıyor  EMLAK34 –0544 875 30 40 ve Yükseloğlu Gayrimenkul 0532 449 64 08  uzman ekipleriyle siz değerli müşterilere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Emlak Sektörü

Proje Konut ile Satış Başarısına Ulaşın

Yayınlanma tarihi

-

Proje Satış Ofisi Yönetimi Hizmetimiz İnşaat Sektöründe faaliyet gösteren seçkin müşterilerimiz ve müteahhit firmalar için geliştirdiğimiz onlara özel uygulanan bir Satış Destek sistemidir. Bu hizmetimizden sadece inşaat firmaları yararlanmaktadır.

 

İnşaat Sektörünün karşılaştığı en büyük sıkıntılardan birisi gerçekleştirmiş oldukları projenin satışında karşılaşılan zorluklardır. Hemen her projede özenle döşenmiş örnek daireler ve şık satış ofisleri bulunmaktadır. Ancak önemli olan; Projenin potansiyel müşteri kitlesine tanıtımının doğru yapılabilmesi, müşterilerin satış ofisine gelmelerinin sağlanması ve de en önemlisi gelen müşterinin doğru bilgilendirilmesinin sağlanmasıdır. Bu da hiç şüphesiz ki; ne sattığını bilen, konularında deneyimli ve profesyonel bir ekip aracılığıyla olabilir.

Proje Konut Satış Konusunda Hızlı Hizmet verir.

Bizim sağladığımız hizmet ise; Projenin temel atılma aşamasından son dairenin anahtar teslimine kadar olan sürecin yönetilmesi gerek alıcıya gerekse satıcıya ihtiyaç duyacakları Danışmanlık Hizmetinin profesyonel olarak verilmesi ve her iki tarafında karşılaşabilecekleri sorunlara anında ve kalıcı çözümler üretilmesidir.

 

Geniş Müşteri Portföyümüz, sektörde uzun yıllara dayanan tecrübemiz, BROKER seviyesinde yetkililerimiz, her biri konularında uzman kadromuz, devamlı yenilenen ve gelişen Eğitim Destekli Satış Yeteneğimiz ile sizleri de Proje Konut uzmanlığıyla buluşmaya davet ediyoruz.

Siz yapın, biz satalım.

Sizin için yapacaklarımızın bazıları;

PROJE DANIŞMANLIĞI

Fizibilite / Analiz raporlarının hazırlanması

Bölgenin genel analizi / Fizibilitesinin yapılması

Bölgedeki muadil gayrimenkul fiyatlarının analizinin yapılması

Bölgenin ihtiyaçlarının / eksiklerinin belirlenmesi

Hedef müşteri kitlesinin belirlenmesi

Kurumsal Kimlik / İmaj Yaratılması

Projenin isminin belirlenmesi- Logo Çalışmaları

Slogan ve Reklam Cümlelerinin belirlenmesi

Katalog – Broşür – Insert Çalışmalarının Yapılması

Kurumsal Web sitesinin tasarımı

Matbuu evrakların tasarlanması – hazırlanması

Satış Ve Pazarlama Danışmanlığı

Potansiyel Müşteri Kitlesinin Belirlenmesi

Satış ve Pazarlama Stratejilerinin / Planlarının Hazırlanması

Reklam / İlan Çalışma Prosedürlerinin belirlenmesi

Satış Ofisinin Oluşturulması – Örnek Daire Çalışmasının Yapılması – Satış Ve Pazarlama Ekibinin belirlenmesi

Satış ekibinin görev başı eğitimlerinin verilmesi, rutin eğitimlerin planlanması

Satış işlemlerinin yürütülmesi

 

Sizlere verdiğimiz bu hizmetlerin yanısıra; Satış sonrası hizmetlerimiz, Teslim İşlemleri, Teslim Sürecinin Yönetimi, Teslim Edilmiş Emlakların Kiralanma Hizmetlerinin Yönetimi ve ikinci el Gayrimenkul Yönetimi hizmetinin verilmesi projenize sağlayacağımız çalışmalarımızdandır.

Devamını oku

Emlak Sektörü

Eminevim Sistemi Nasıldır, Eminevim Güvenilir mi?

Yayınlanma tarihi

-

Eminevim Sistemi Nedir? Eminevim sistemi: İnsanların faiz ödemeden, maddi alım güçleri ölçüsünde dilediği konumdan dilediği evi atın almalarını sağlayan bir sistemdir. Sistem, insanların yardımlaşması, birlik olması ve birbirlerini desteklemesi sonucu gerçekleşmektedir.

Eminevim Sistemi Nasıl Çalışır?

Eminevim sistemi, kişilerin oluşturmuş olduğu gruplar ile çalışmaktadır. Belirli sayıda kişi bir araya gelerek grup oluşturur. Oluşturulan gruptaki kişilerin aylık ödemeleri ile her ay bir ev alınmaktadır. Böylelikle dayanışma çerçevesi içinde hiçbir faiz ödenmeden ev satın alınmış olunmaktadır.

a-) Eminevim sistemi ile ev sahibi olmak isteyen kullanıcılardan bir grup oluşturulur. Bu oluşturulan gruptaki kişi sayısı aynı zamanda satın alınacak evin taksit sayısıdır. Ev alımında 60 aydan 120 aya kadar taksit yapılabilmektedir.

b-) Grup üyeleri arasında kura yolu ile noter huzurunda onaylı bir şekilde ev sahibi olmak için sıra belirlenir. Daha sonra grup üyeleri almak istedikleri evi belirlerler.

c-) Alınacak evlerin fiyatından peşin ödenecek meblağ çıkartılıp kişi sayısına bölünerek aylık ödenecek tutar belirlenir.

d-) Grup üyelerinin yatırmış oldukları taksit toplamı her ay bir ev fiyatı edecek düzeyde ayarlamalar yapılır ve böylelikle grup içerisindeki kişiler sırasıyla her ay ev sahibi olurlar.

e-) Alınacak evlerin fiyatından peşin ödenecek meblağ çıkartılıp kişi sayısına bölünerek aylık ödenecek tutar belirlenir.

f-) Kuradaki kişiler sıra kendilerine gelip ev aldıktan sonra aylık ödedikleri taksitten bir miktar fazla ödeyerek henüz kendilerine sıra gelmemiş ve kirada oturmaya devam eden grubun diğer üyelerine yardımda bulunurlar. Bu durumda kendilerine henüz sıra gelmemiş grup üyeleri de diğer üyelerden yardım aldıkları için ödemeleri gereken tutardan daha az bir ödeme gerçekleştirirler. Bu kişilerin taksit miktarları ev alacakları zaman kadar yardım edecek kişi sayısı artacağından dolayı her ay düşecektir. Daha sonra evini alan kişiler de kendinden sonraki grup üyelerine yardım edeceklerinden dolayı aylık ödeyecekleri taksit tutarı miktar yükselecektir.

g-) Sırası kendisine geldiğinde ev sahibi olan kişilerin ödemesi gereken tutar bir miktar yükselecektir fakat sonrasında taksit bitimine kadar sabit kalacaktır.

h-) Yapılan çekilişte taksit sayısının son yarısında bulunan kişiler, bekletilmez ve bu kişilerin taksit sayısısın ortasında toplu olarak evleri teslim edilir.

Eminevim Sisteminin Avantajları

a-) Eminevim sistemi faiz içermeyen bir sistemdir. Bu sisteme göre kullanıcılar hem vade yolu ile ev sahibi olurlar hem de hiçbir faiz ödemek zorunda kalmazlar. Yalnızca organizasyon ücreti, kullanıcılar tarafından ödenmektedir.

b-) Eminevim sistemi, kullanıcılarına Türkiye’nin her yerinden yer sınırlaması olmaksızın diledikleri evi alma fırsatını sunmaktadır.

c-) Kişiler, kura sonucu ilk çıkarak beklemeksizin ev sahibi olabilme şansını elde edebilirler. Buna karşı olarak kurada sonlarda yer alıp beklemek zorunda kalan kişiler de sahip olacakları evi değerinden daha az bir miktar bedel ödeyerek satın almış olurlar. Böylelikle sistem içerisinde bulunan her kullanıcı kârlı sayılmaktadır.

d-) Eminevim sistemi sayesinde ev sahibi olmak isteyen kullanıcıların ödeyecekleri aylık taksit miktarı hiçbir şekilde artmamaktadır.

e-) Kişiler olası maddi bir sıkıntı çekmeleri durumunda taksit ödemelerini dondurabilmektedirler.

f-) Eminevim sistemi kullanıcıları, sözleşme gereğince zorunlu durumlarda sistemden çıkış yapabilirler ve o döneme kadar ödedikleri ücretleri geri alabilirler. Bu geri ödemelere organizasyon ücreti dahil edilemez.

g-) Eminevim sistemi, kullanıcılarını kolay yoldan ev sahibi yaptığı gibi aynı zamanda kullanıcılarına tasarruf bilincine de aşılar.

h-) Bu sistem içerisinde yer alıp taksitlerini ödemeye devam eden fakat evini daha almamış kullanıcılar, diledikleri zaman evin değerinde değişiklik yapabilmektedirler.

i-) Sistemi kullanan kişiler, diledikleri takdirde tüm taksitleri önceden ödeme imkânına sahiptirler.

j-) Eminevim sistemi ile ev dışında arsa, iş yeri gibi çeşitli gayrimenkuller satın alınabilir.

k-) Eminevim sisteminden yararlanabilmek için herhangi bir koşul gerekmemektedir.

Eminevim Sisteminde Taksitlerin Ödenmemesi

Eminevim sistemi ile ev sahibi olmak isteyen kişiler, aylık taksitlerini her ayın 1 ile 20’si arasında ödemek zorundadırlar. Taksitlerin gecikmesi veya ödenmemesi durumunda evin teslimatı, geciken ödeme kadar ertelenmektedir. Ayrıca aylık ödenmesi gereken ücrete gecikme faizi uygulanır.

Eminevim Sistemi Aracılığından Alınan Evlerin Kullanımı

Kişiler, bu sistemi kullanarak ev sahipleri olduklarında evin kullanımına ait haklar kişilere ait olduğundan diledikleri gibi kullanabilirler. Yalnızca evin satılabilmesi için Eminevim sistemine ait taksitlerin tamamının ödenmiş olması gerekmektedir.

Eminevim Sisteminden Ayrılma ve Sözleşmenin İptali

Eminevim sistemi, sisteme girip sözleşme yapmış kişilerin ayrılması durumunda herhangi bir bağlılık şartı koşmamaktadır. Bu durumda kişiler diledikleri zaman anlaşmayı fes ederek Eminevim sisteminden çıkabilirler. Ayrıca kişiler sisteme giriş esnasında ödedikleri peşinatı ve o ana kadar vermiş oldukları tüm aylık ücreti geri alırlar. Şirketin bu geri ödemesi, 3 – 6 ay arasında Eminevim tarafından belirlenen bir tarihte yapılmaktadır. Fakat sisteme giriş esnasında kullanıcılardan alınan katılım payları kişilere geri iade edilmez.

Aylık Ödemenin Dondurulması

Aylık ödemesi gereken miktarı ödeyemeyen kullanıcılar, belirlenen süre boyunca taksitlerini dondurabilirler. Bu durumda kişiler için belirlenen ev teslim tarihi, dondurulan süre kadar ertelenir. Bunun dışında ödemede güçlük geçen kişiler, diledikleri zaman ödemeleri gereken aylık taksit miktarını düşürebilmektedirler.

Eminevim sisteminde Ek Masraflar ve Ödemeler

Eminevim sisteminde aylık ödenmesi gereken taksit tutarı dışında sistem girişinde katkı payı alınmaktadır. Bunlara ek olarak teslim tarihinde tapu vb. masraflar da kişiler tarafında karşılanır. Ödeme gecikmesi durumunda ise küçük bir miktarda gecikme ek ödemesi alınmaktadır. Bunların dışında herhangi bir ek masraf bulunmamakta olup kişilerden hiçbir şekilde faiz alınmaz.

Eminevim sisteminde ev alımı sonrası ödemelerde ülke enflasyon değeri hesaba katılmaz ve ödemeler ödeme sonuna kadar sabit kalır.

Eminevim Sisteminin Mevcut Halde Bulunan Diğer Sistemlerden Farkı

Piyasada konut kredisi, Mortgage gibi kişilerin ev sahibi olmalarına yönelik geliştirilmiş birtakım sistemler bulunmaktadır. Eminevim sistemi ise bu sistemler arasında yerini alan ve uygulamış olduğu yöntemi ile ülkede ve dünyada ilk ve tek olan sistemdir.

a-) Eminevim sistemi, diğer ev aldırmaya yönelik sistemlerden farklı olarak hiçbir şekilde faiz alımı uygulamaz.

b-) Eminevim sisteminde her bütçeye uygun ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Diğer sistemler gibi belirli bir kesime hitap etmeyip sistemi kullanarak ev sahibi olmak isteyen herkese yardımcı olur.

c-) Bu sistem, diğer sistemlerden farklı olarak kullanıcılarına ülkenin diledikleri lokasyonunundan ev alımını özgür kılmaktadır.

d-) Dayanışmaya dayalı bir sistemden oluşan Eminevim ile evini henüz almamış ve kirada oturan kişilere yardım yapılmaktadır.

Eminevim Sistemi Güvenli midir?

Eminevim sistemi, Türkiye’de yaklaşık 25 yıldır var olan Eminotomotiv adlı kurumsal ve köklü bir şirket tarafından yönetilmektedir. Ayrıca Eminevim sistemi, devlet kontrolünce güvence altındadır. Kişilerden alınan ödemeler havuz hesabında biriktirildiğinden dolayı herhangi bir şekilde 3. kişilerin eline geçme durumu bulunamaz.

Eminevim sistemi, kısa sürede ülke genelinde duyulmuş, bireysel ve kurumsal olmak üzere birçok kişi ve kişiler tarafından yoğun bir şekilde talep görmüştür. Eminevim sisteminin yaklaşık olarak 60.000 adet referansı bulunmaktadır.

Eminevim sisteminin ülke genelinde birçok şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler vasıtası ile daha fazla bilgi ve teminat alınabilir.

Eminevim sistemini kullanarak ev sahibi olan kişiler, borç bitimine kadar evlerini satamamaktadırlar. Bu uygulama grup içinde bulunan diğer üyelerin haklarını korumak adına yapılmıştır.

Devamını oku

Emlak Sektörü

Eminönü Kiralık Daire Fiyatları

Yayınlanma tarihi

-

Eminönü,Denize kıyısı olan İstanbul’un tarihi semtlerinden biri olan, Eminönü’nün tarihi osmanlı dönemine kadar dayanmaktadır. Eminönü ilçesinin bulunduğu mevki İstanbul’un ilk kurulduğu mevkidir.1928 tarihinde İstanbul’un Merkez ilçesinin ikiye ayrılmasıyla Eminönü ilçe yapılmıştır.Eminönü semtinin tarihi İstanbul’un kuruluşu kadar eski olan, Eminönü İstanbul’un ön önemli ve en bilinen tarihi eserlerini de içinde bulundurduğu semtlerden biridir.Bu sebeple farklı ülkelerden turistler tarihi güzellikleri görmek için buraya gelmektedir.Eminönü deniz eşliğinde sahilde balık yiyebileceğiniz en güzel yerlerden birisidir.Eminönü’nde gezilecek mekanlara bakacak olursak,Türkiye İş Bankası Müzesi,Mısır Çarşısı,Galata Köprüsü, Süleymaniye Camii,Boutique Turkey Travel,Süleymaniye Hamamı,Yeni Cami gelmektedir.Eminönü semtinde  kiralık daire fiyatlarına baktığımızda evin bulunmuş konuma  göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.Eminönü semtinde  da çok merkezi konumlarda kiralık ev fiyatları kırsal kesimlere göre daha yüksektir.

2+1 kiralık daireler,Eyüp semtinde  kiralık daire fiyatlarına baktığımızda 110 ile 130 metrekare kiralık daireler evin bulunmuş olduğu  konumuna göre ortalama 2000 TL ile 2500 TL arasında değişiklik göstermektedir.

3+1 kiralık daireler,Eyüp semtindeki kiralık daire fiyatları  metrekare cinsinden hesaplayacak olursak 150 ile 270 metrekare kiralık daireler bulunmuş olduğu konuma göre ortalama olarak 2600 TL ile 6200 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ

sarıyer evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat göktürk evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat Yeşilpınar evden eve nakliyat Küçükköy evden eve nakliyat Alibeyköy evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Zeytinburnu evden eve nakliyat Fatih evden eve nakliyat Eyüp evden eve nakliyat Esenyurt evden eve nakliyat Bebek evden eve nakliyat Bayrampaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat
evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat uskudar evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat göktürk evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat ataköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat göktürk evden eve nakliyat kadiköy evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat silivri evden eve nakliyat şile evden eve nakliyat bostancı evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat bakırköy evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat göztepe evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat ataköy evden eve nakliyat yeşilköy evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat başakşehir evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat
hack forum forum hack warez forum k2 shell recovery shell sadrazam shell wso shell danger shell webroot shell hacklink satışı hacklink instagram takipci kasma su kaçağı bulma su kaçagı bulma su kaçağı tespiti su kaçagı tespiti petek temizleme beyaz eşya hizmeti beyaz eşya servis beyaz esya servisi yetkili servis beyaz eşya servisi beyaz eşya hizmeti Sefaköy Bosch Servisi Sefaköy Arçelik Servisi Sefaköy beko Servisi Sefaköy vestel Servisi Kadıköy Bosch Servisi Kadıköy Arçelik Servisi kadıköy beko Servisi Esenyurt Bosch Servisi Esenyurt Arçelik Servisi Esenyurt beko Servisi Esenyurt vestel Servisi Sultangazi Bosch Servisi Sultangazi Arçelik Servisi Sultangazit beko Servisi Sultangazi vestel Servisi üsküdar Bosch Servisi üsküdar Arçelik Servisi üsküdar beko Servisi üsküdar vestel Servisi Pendik Bosch Servisi Pendik Arçelik Servisi Pendik beko Servisi Pendik vestel Servisi Küçükçekmece Bosch Servisi Küçükçekmece Arçelik Servisi Küçükçekmece beko Servisi Küçükçekmece vestel Servisi Bağcılar Bosch Servisi Bağcılar Arçelik Servisi Bağcılar beko Servisi Bağcılar vestel Servisi
şişli evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat kartal evden eve nakliyat evden eve nakliyat ofis taşıma Kartal evden eve nakliyat Beykoz evden eve nakliyat evden eve nakliyat Kars Evden Eve Nakliyat Pendik Evden Eve Nakliyat Tuzla Evden Eve Nakliyat Üsküdar Evden Eve Nakliyat Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat Göktürk Evden Eve Nakliyat Beykoz Evden Eve Nakliyat Ataşehir Evden Eve Nakliyat Kartal Evden Eve Nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Başakşehir Evden Eve Nakliyat Kadıköy Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Uluslararası Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat ofis taşıma