Takip Edin

Emlak Gündemi

EYG Grup yüzde 20 indirim kampanyasına katıldı

Yayınlanma tarihi

-

EYG Grup çatısı altında satışa sunulan Başakşehir’deki Adım İstanbul, Sancaktepe’deki Rings İstanbul ve Bahçeşehir’deki Kuleler, Quartz, Teras Evler, Vadi ve Spradon Evler projelerinde 15 Haziran 2018 tarihine kadar sürecek olan yüzde 20’ye varan indirim fırsatı ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.

Cazip ödeme seçenekleri ve dev indirim fırsatı ile EYG Grup ve Evdekifirsat.com tarafından satışa sunulan Başakşehir Adım İstanbul, Sancaktepe Rings İstanbul, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Teras Evler, Bahçeşehir Kuleler, Bahçeşehir Vadi ve Bahçeşehir Evler projelerinde ev sahibi olma şansı devam ediyor. 15 Haziran 2018 tarihine kadar yüzde 20’ye varan indirim fırsatının sunulduğu projeler, 2.850 TL’den başlayan taksit seçenekleri ile konut sahibi olmak isteyenleri bekliyor.

Adım İstanbul’da mutluluk bir Adım önde

Temmuz 2018’de yaşama başlanılacak olan Adım İstanbul projesinde 3.480 TL’den başlayan taksitler ile ev sahibi olmak isteyenlere dev indirim kampanyası kapsamında 254 m2’lik 5+1 daireler 1 milyon 510 bin TL yerine 1 milyon 208 bin TL’den; 194 m2’lik 4+1 daireler 961 bin TL yerine 768 bin 800 TL’den; 173 m2’lik 3+1 daireler 886 bin TL yerine 708 bin 800 TL’den; 135 m2’lik 2+1 daireler ise 696 bin TL yerine 556 bin 800 TL’den satışa sunuluyor.

3. Köprü’den 3. Havalimanı’na, şehir parkından Kuzey Marmara Otoyol Projesi’ne kadar devasa projelere ev sahipliği yapan İstanbul’un yeni merkezi Başakşehir’de 35 bin metrekare arsa üzerine konumlanan Adım İstanbul’da iki ayrı sosyal tesiste skylight’lı kapalı yüzme havuzu, fitness center, hamam – soyunma odaları, çocuk oyun alanları, dinlenme terasları ve su oyun havuzları bulunuyor. Merkezi konumu, sosyal olanakları ve konforlu mimarisiyle öne çıkan Adım İstanbul, tüm aile bireyleri için standart üstü bir yaşam alanı sağlıyor.

Rings İstanbul’dan ev alın Aydos Ormanı’na komşu olun

İstanbul Anadolu yakasında Sancaktepe’nin merkezinde, metronun yanı başında, Kartal’a 5, Ataşehir’e 10, Boğaziçi Köprüsü’ne 15, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 10 dakika mesafede yer alan Rings İstanbul’dan ev sahibi olanlar kısa bir yürüyüşle Aydos Ormanı’na ulaşarak doğayla buluşuyor. Yüzde 20’ye varan dev indirim kampanyasının 15 Haziran 2018 tarihine kadar devam edeceği projede, 350 m2’lik 4+2 daireler 1 milyon 600 bin TL yerine 1 milyon 155 bin TL’den; 240 m2’lik 1+1 daireler ise 770 bin TL yerine 580 bin TL’den satışa sunuluyor. Üstelik 2.850 TL’den başlayan taksitlerle Rings İstanbul’dan ev sahibi olunabiliyor.

Bahçeşehir’de ev sahibi olmak isteyenleri birbirinden cazip seçenekler bekliyor

Türkiye’nin en büyük havaalanı ve TEM bağlantı yollarına yakınlığı ile her geçen gün değeri artan Bahçeşehir’in en prestijli projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere de yüzde 20’ye varan dev indirim fırsatı ve 2.100 TL’den başlayan taksit seçenekleri sunuluyor.

Villa konforu arayanların adresi Spradon Evler projesinde, Bahçeşehir’in en güzel manzaralı evlerinin yer aldığı Kuleler projesinde, Bahçeşehir’in en güzel vadisi olan Bahçeşehir Vadi projesinde,  teras keyfi yapmak isteyenleri bekleyen Teras Evler projesinde ve enlerle dolu bir hayat geçirmek isteyenlerin tercihi olan Quartz projesinde konut sahibi olmak isteyenleri dev indirim kampanyası kapsamında 280 bin TL’den başlayan fiyatlar bekliyor.

Emlakhaberi.com Editörü Sizlere Doğru Tarafsız Özel haberler yazarak bilgi almanızı ve doğru fikirlerle yatırım yapmanız için bilgi aktaran içerikler giriyorum.

Devamını oku
1 Yorum

1 Yorum

  1. Yeliz

    19 Mayıs 2018 at 22:10

    Güzel bir proje 👍

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Emlak Gündemi

Avcılar Garden Projesi Bölgeye Değer katacak

Yayınlanma tarihi

-

Şehir Merkezinin içinde kalan eski fabrika arazileri konut projelerinin ilgisi artıkça bu arazilerde kıymeti arttı bir zamanlar kalekim fabrikası olan arazide şimdi Avcıların bahçesi olacak bir proje inşa edilecek işte   Toplam 10 dönümü bulan fabrikanın yerinde ise Avcılar Garden ismiyle konut projesi inşa ediliyor.

Konut piyasasında durgunluk olduğu söylense de yeni inşaat projeleri dur durak bilmiyor. Özellikle şehir içinde kalan sanayi tesislerinin yıkılıp, yerlerinde konut inşaatlarının yükseldiği projeler art arda hayata geçiyor.

Bu tesislerden biri de Kale Grubu’na ait Kalekim fabrikası. İnşaat malzemeleri üretmek üzere 1973 yılında Avcılar Ambarlı’da üretime başlayan Kalekim, semtin en eski fabrikalarındandı. Fabrika geçen yıl sökülerek Balıkesir’de kurulan yeni tesise taşındı. Toplam 10 dönümü bulan fabrikanın yerinde ise Avcılar Garden ismiyle konut projesi inşa ediliyor.

Arkadaşımız Özbey Men’in öğrendiğine göre, projeyi gerçekleştiren firma, Bayburtlu İnşaat’mış. Proje dört blokta toplam 182 daireden oluşacakmış.

Geçen Mart ayında başlayan inşaatın 2019 Mart’ta tamamlanması öngörülüyormuş. Son dönemde özellikle Esenyurt, Beylikdüzü, Zeytinburnu gibi semtlerde gerçekleştirdiği inşaatlarla ismini duyuran firma üç ortaklı bir şirket. Firma bugüne kadar Kale Evleri, Samandıra İkiz AVM, Fly Garden Residence, Yeşilpark Evleri, Belinay Konakları Silivri, Gümüşoklar Konutları ve Pınar Evleri gibi projeleri hayata geçirmiş.

Şu sıralar Silivri’de de büyük bir proje yürütüyor. Yaklaşık 27 dönüm üzerine inşa edilen projede toplam 488 konut, 43 dükkan bulunuyormuş.

Kaynak:Para

Devamını oku

Emlak Gündemi

Hamit Demir, Nisan Ayı Konut satışlarını değerlendirdi

Yayınlanma tarihi

-

Yurt dışındaki olumsuzluklar, Türkiye’deki bazı olumsuz söylemler, faizlerin ve döviz kurunun yükselmesi ister istemez sektördeki satışları biraz durağanlaştırdı.

Hükümetimizin sektöre kazandırdığı KDV ve tabu harcı indirimi ve sonra da faiz indirimiyle birlikte tekrar bir hareketin oluştuğunu gözlemliyoruz. Bu, hem konut alıcısını mutlu edecek hem de faiz oranındaki düşüş maliyetleri düşürecek bir etki yaratacak.

Tabi buna istinaden biz de nakit ve kredili alımlarında yüzde 20 indirim yaptık. Bunu, bazı medya kuruluşları “çok kar alıyorlar, kardan indirim yapıyorlar” şeklinde lanse etti. Biz kar etmiyoruz. Bilenler gelsin, kâğıdı kalemi eline alsın, böyle bir karı ispat etsinler o zaman ona göre bir söylem oluştururuz.

Biz, bu sıkıntılı süreçte konut alıcısını mutlu etmek için maliyetlerin altında konut satıyoruz. Faizlerin yüksek seyretmesi ve dövizin istikrarsız bir şekilde yukarılara çıkması nedeniyle bu geçiş dönemine destek olmak istiyoruz. Taşın altına elimizi değil, gövdemizi koyuyoruz. O yüzden konut alıcısı tarafından yüzde 0.98 artı yüzde 20 artı KDV ve tapu indirimiyle birlikte ciddi talep olacak. Önümüzdeki dönemde oturumcusu da yatırımcısı da talep gösterecek, alan herkes mutlu olacaktır.

Devamını oku

Emlak Gündemi

Metro Park Evleri Teslimleri gün sayıyor

Yayınlanma tarihi

-

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesinde Kentsel Dönüşüm kapsamında yapımına başlanan çok kısa sürede modern mimarisine kavuşan ”Metropark Evleri”  teslim sürelerine çok az bir zaman kaldı.

Beylikdüzü Yakuplu metro durağına çok yakın mesafede inşa edilen konutlar kaliteli malzeme ve kaliteli işcilikle gelip bakım beğenenlerin büyük ilgisini çekiyor .

Çok cazip ödeme seçeneklerinin sunulduğu butik projede daire sahibi olmak için farklı alternatifler sunuluyor 0,98 faiz oranıyla daire sahibi olmak isteyenlere şirket kendi bünyesinde de ödeme seçenekleri sunuyor.

Güven Yapı & 2B Yapı, Beylikdüzü Yakuplu Haramidere Matrobüs Durağına 100 Metre Mesafede hayata geçireceği Metro Park Evleri projesi 2018 haziran ayı teslim edilecek. Metropark Evleri mimari özelliği ile dikkat çekiyor.

Satış Ofisi : 0212 855 13 90

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ