Takip Edin

PROJELER

Folkart Vega Projesi

Yayınlanma tarihi

-

Folkart A.Ş yeni projesi olan Folkart Vega Projesi Konak Halkapınar’da mülkiyeti kendisine ait olan 15 bin metrekarelik alanda  293 adet konut, 541 adet rezidans, 22 ofis ve 17 adet ticari dükkan yapacak.

İzmir’in en büyük inşaat şirketleri arasında zirvede yer alan Folkart A.Ş’nin yatırımları arasına bir yenisi daha eklendi. Şirket, Konak İlçesi Halkapınar Mahallesi sınırlarında eski Devlet Güvenlik Mahkemesi olarak adlandırılan İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait Meslek Fabrikası’nın arkasındaki 15 bin metrekarelik alanda yeni kule ve binalar yapacak.

“Halkapınar Toplu Konut ve Ticaret Merkezi” projesinde 293 adet Konut ve 541 adet Rezidans Ofis, 22 adet Zemin Ofis ve 17 adet ticari dükkan yapılması planlanıyor. Projenin planlandığı 7804 Ada 2, 3 ve 4 numaralı parsellerde mevcut halde yıkılacak olan bakımsız ve izbelik durumda olan kargir depolar, kerpiç ev, yağ sanayi fabrikası ve betonarme un fabrikası bulunuyor. 7804 Ada 2, 3 ve 4 numaralı parsellerde bulunan mevcut yapılarla ilgili olarak da 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun kapsamında Riskli Bina Tespiti yapılırken dönüşüm yasasından faydalanılacak.

Proje kapsamında Halkapınar Toplu Konut ve Ticaret Merkezi projesinde A1 ve A2 olarak nitelendirilen 15. katta birbirine bağlı olan A ve B olmak üzere 2 kule bloğu ve bunların altında baza katları inşa edilecek.

MÜRSEL PAŞA CADDESİ ÜZERİNDE

A blok (A1 Blok 3 Bodrum +Zemin Kat +37 Normal Kat olacak olup, bina yüksekliği 132.00 m olarak tasarlanıyor. A2 Blok 3 Bodrum Kat +Zemin Kat+29 Normal Kat olup, bina yüksekliği 104.80 m olacak. B Blok 3 Bodrum+Zemin Kat+36 Normal Kat, bina yüksekliği 128.60 m olacak. Baza Blokları; A1, A2 ve B blokları arasında farklı yüksekliklerde, en yüksekliği 3 bodrum +zemin kat ve 4 normal kat olacak şekilde 19.80 m yüksekliğinde inşa edilecek. Aynı zamanda proje alanı zemin katında yer alacak 22 adet zemin ofis ve 17 adet bağımsız bölümden oluşan dükkanlar bulunacak. Projede yeşil alan, spor alanı, açık ve kapalı otopark alanı gibi üniteler yer alacak. Mürsel Paşa Bulvarı’na bitişik olarak yapılacak yeni kule projesinin inşaatlarına kısa sürede başlanacak.

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PROJELER

İzka Port Bayraklı’da özel kampanya

Yayınlanma tarihi

-

İzka Port Bayraklı projesi

İzmir’ değer katacak çok özel bir proje işte Bayraklı’nın İzka Port Bayraklı projesi İzka İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor.

İzka Port Bayraklı projesi İzmir’in Bayraklı ilçesinde inşa ediliyor.

Yeni bir proje olan İzka Port Bayraklı projesinde alıcılar için 1+1, 3+1 ve 4+2 tipte konutlar hayata geçiriliyor. Lokasyonu ve özellikle mimarisi ile alıcıların ilgisini gören İzka Port Bayraklı projesi, tek blokta yükselecek şekilde tasarlanmış durumda.

İzmir Konut Projeleri

İzka Port Bayraklı Projesinde 1+1 daireler net 57 metrekare, 3+1 daireler net 160 metrekare, 4+2 Winter Garden adı verilen daireler de net 190 metrekare büyüklüğe sahip olacak.

İzka Port Bayraklı projesinde alıcılar için kişiye özel çok özel ödeme imkanları izka İnşaat Bünyesinde sunuluyor.

İzka Part Lansman öncesi satışların başladığı projede teslim tarihi tam olarak netleşince emlakhaberi.com haber sitemizden sizlere duyuracağız İzka Port Bayraklı 2019 Şubat ayında Lansmanı geniş bir basın katılımıyla yapılacak.

Devamını oku

Kampanyalı Projeler

Torbalı Bahçeşehir Royal’de Özel İndirim

Yayınlanma tarihi

-

Bahçeşehir Royal projesi

İzmir’in Torbalı ilçesinde Şehru İnşaat imzası ile inşa edilen Bahçeşehir Royal projesi hayata geçiriliyor.

İzmir Konut Projeleri son yıllarda en çok talep gören bölgelerin başında geliyor İstanbul’un yoğunluğundan sıkılanların birinci tercihi İzmir ve bölgesi oluyor.

Bu yıl teslimlerinin gerçekleşmesi planlanan proje

Projede alıcılar için dairelerin yanı sıra dükkanlar da yer alıyor. Toplamda 44 bin metrekarelik arsa alanında yükselecek olan Bahçeşehir Royal projesi 340 konut kapasiteli olacak şekilde tasarlanmış durumda.

Bahçeşehir Royal projesi Fiyat

Kişiye özel ve esnek ödeme planları sunulan Torbalı Bahçeşehir Royal projesinde alıcılar için peşin ödemelerde yüzde 10’e varan indirimler uygulanıyor. Ayrıca teslime kadar yarısı peşin kalanını da taksitler ile ödeme imkanı sunuluyor. Projeden yüzde 25 peşinat verip yüzde 75’lik kısım için banka kredisi kullanıp ev sahibi olunabiliyor.

Projede yer alan daire ve dükkanların alıcılarına Haziran 2019’da teslim edilmesi planlanıyor.

Torbalı Bahçeşehir Royal projesi

Telefon: 0850 850 08 35

Devamını oku

PROJELER

Reef Port Bodrum Projesi

Yayınlanma tarihi

-

Reef Port Bodrum

Reef Port projesi; Badrum’un neresinde, hangi firma tarafından yapılıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

Muğla’nın Bodrum ilçesi Kumbahçe mahallesinde Mono Mimarlık İnşaat tarafından hayata geçirilen Reef Port projesi 3 katlı 5 bloktan meydana geliyor.

Reef Port’ta kat planları ve sosyal alanlar

Bodrum Konut ve Villa Projeleri

Projede 14 tane flat daire bulunuyor.

Sosyal donatı alanları ve proje özellikleri şöyle:

  • Kapalı otopark alanları
  • Isıtma ve soğutmada fancoil sistemi
  • Mutfaklarda Gorenje marka 4’lü ankastre set (ocak, fırın, davlumbaz, buzdolabı)

Reef Port’ta teslim tarihi, ödeme şekli ve satış fiyatları için satış ofisimizden bilgi alabilirsiniz

Proje Pazarlama ve Yönetim
Reef Bodrum

Konacık Mh. Mithat Paşa Sk. No: 2/1 
Konacık, Bodrum, Muğla 
T:0 252 316 73 33

Konut teslimlerinin hemen yapıldığı, iskanlı ve bankalardan konut kredisi kullanımına uygun durumda olan projede brüt 150 metrekarelik 3+1 kat planında ve 150 metrekarelik özel terası bulunan flat dairenin fiyatı 26 aralık 2018 tarihi itibarı ile 9.150.000 TL (dokuz milyon yüzelli bin) seviyelerinde bulunuyor.


Devamını oku

PROJELER

İdealist Cadde Şile projesinde 60 ay yüzde 0 faiz kampanyası!

Yayınlanma tarihi

-

idealist Cadde şile projesi

Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Şile’de hayata geçirilecek İdealist Cadde Şile projesine lansman fırsatları devam ediyor. 15 Ocak tarihine kadar geçerli Lansman fiyatları ve çok özel ödeme alternatifleriyle Şile’nin eşsiz doğasını ideal bir yatırım fırsatına çeviriyor. Proje İdealist GYO tarafından hayata geçiriliyor.


Şile’nin doğal yapısına ve huzurlu atmosferine uyumlu İdealist Cadde Şile projesi, zarif konsepti ve Emlak Konut güvencesiyle bölgede öne çıkıyor.

İdealaist Cadde Şile

 

İdealaist Cadde Şile daire seçenekleri

Çevre ile uyum içinde Emlak Konut GYO güvencesiyle tasarlanan proje 286 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunan İdealist GYO, bölgede ilk etapta 45 daire, 13 ticari ünite inşa edecek. 1+1 65 metrekareden, 5+1 323metrekareye kadar farklı büyüklüklerde dairenin yer aldığı projede site sakinlerine ve Şilelilere hizmet verecek 13 adet ticari işletmenin yer alacağı çarşı bulunuyor.

İdealist Cadde Şile’de 13 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli fiyatlar ve Emlak Konut bünyesinde, 60 ay sıfır faiz ödeme imkanı sunuluyor. 

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ