Takip Edin

PROJELER

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyü

Yayınlanma tarihi

-

Etra Holding tarafından inşa edilen Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü projesi İstanbul Avrupa Yakası Silivri Selimpaşa Ortaköy’de hayata geçiriliyor.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Silivri Selimpaşa projesinde  her konakta 14 bağımsız hane ve 100 metrekare iç avlu bulunuyor. Her biri 600 metrekareden oluşan 1+1 dairelerin yer aldığı projede konutlar salon+mutfak, bir banyo ve bir balkon/terastan meydana geliyor.

Proje Bilgileri

Proje Adı :Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü
İnşaat Firması : Etra Holding
Toplam Proje Alanı :92,000 m2
Projedeki Konut Sayısı :614
Adres:Silivri/Selimpaşa /Ortakoy /İSTANBUL
Tel:444 67 59
Email:bilgi@herdemsyk.com
Web:www.herdemsyk.com

 

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü fiyatları 286.000 TL’den başlıyor. Proje 55 yaş üstüne hitap ettiği için 55 yaşın altındakiler kişiler yatırım yapabilir fakat projede oturamıyor, yönetime yetki vererek kriterlere uygun olan kişilere kiraya verebiliyorlar.

Herdem Silivri projesinde satın almadan sadece konaklamanın fiyatı ise yemek hariç, sağlık, temizlik paketi dahil, kişi başı 4 .500 TL +KDV uygulanıyor.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Silivri Selimpaşa projesinde evler mobilyalı ve aksesuarlı olarak teslim ediliyor. Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü projesinde her dairenin kendine ait hobi bahçesi bulunuyor. Yine her konağın yaz kış üstü açılır cam tavanlı iç avlusu yer alıyor. İç avlular dahi mobilyalı ve televizyonlu olarak teslim ediliyor.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Silivri Selimpaşa projesinde yaşlılar için sağlık hizmeti de veriliyor. Projede 7/24 saat boyunca acil ihtiyaçlardan rutin kontrollere kadar tüm hizmetler eksiksiz olarak  Acıbadem Sağlık Grubu tarafından sunulacak.

24 saat Herdem sağlıklı Yaşam Köyüne ait Ambulans hizmeti sunuyor .
Proje Firmasına Ulaşın


 

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PROJELER

Akzirve’nin Topkapı’daki Yeni Projesi

Yayınlanma tarihi

-

Akzirve Gayrimenkul Yatırım, Bahçeşehir’de geliştirdiği Strada’nın 1. etabının 11 ay gibi kısa sürede satışını tamamladıktan sonra, 2. etap satışlarına da Aralık 2017’de gerçekleştirdiği lansman ile başlamıştı. Bu etabın satışlarında da hızlı bir trend yakalayan Akzirve; şimdi de Topkapı’da bulunan ve arsa geliştirme süreci 4 yıl gibi önemli bir süre alan yeni projesinin tanıtımını gerçekleştiriyor.

Akzirve’nin yeni projesi, Türkiye’nin tek parsel üzerinde gerçekleştirilecek olan en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri olma özelliği ile dikkat çekiyor.

Metro ve tramvaya 100 metre, metrobüse ise 150 m mesafede bulunan, E5 hattında, ana artere direkt bağlantısı bulunan projenin mimari tasarımı dünyaca ünlü tasarım ofisi Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından yapıldı. Proje, özgün tasarımıyla İstanbul için yeni bir ikonik yapı olarak ön plana çıkacak.

Toplam 52 bin m2 yeşil alanı ile ilgi çeken projede peyzaj mimarı olarak DS Mimarlık’ın imzası bulunuyor. Projenin iç alanında yer alan ve 3 futbol sahası büyüklüğündeki iç avlu, örneğine ender rastlanılabilecek peyzaj planlaması sergileyecek.

265 bin m2’si toprak üstü olmak üzere, toplam 492 bin m2 inşaat alanına sahip bulunan projenin; arsa geliştirme bedeli 250 milyon USD olarak gerçekleşti. İnşaat yatırımı ise 1 milyar TL olarak öngörülüyor.

71 adet ticari alan ve 96 adet ofis ile birlikte, toplam 2.182 adet bağımsız bölümün olduğu projede; 1+1’den 5+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor. Büyük tip dairelerin yer aldığı proje bu özelliği ile ağırlıklı olarak ailelerin tercih edeceği bir yaşam alanı olarak değerlendiriliyor.

36 ay içerisinde tamamlanması planlanan projenin lansmanının Eylül-Ekim 2018 döneminde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Projede yaşamın başlaması ile yaratacağı yeni sosyal doku vasıtasıyla bölgesinde geniş çaplı bir dönüşüme etken olacağı öngörülüyor.

 • -Türkiye’nin tek parsel üzerinde gerçekleşen en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri
 • -E-5 hattından direkt bağlantısı olan ender projelerden birisi
 • -Toplam 52 bin metrekare yeşil alan varlığıyla merkezi lokasyonda yaşam alternatifi
 • -Ödüllü uluslararası mimarlık şirketi Tabanlıoğlu Mimarlık’tan İstanbul için yeni bir ikonik yapı
 • -Peyzaj mimari: DS Mimarlık
 • -Öngörülen lansman zamanlaması: Eylül-Ekim 2018
 • -Toplam arsa geliştirme bedeli: 250 milyon dolar
 • -Öngörülen inşaat maliyeti (yaklaşık): 1 milyar lira
 • -Toplu taşıma araçlarına uzaklık:
  • •Metro ve tramvaya uzaklık: 100 metre
  • •Metrobüse uzaklık: 150 metre
 • -Yerüstü inşaat alanı : 265 bin metrekare
 • -Toplam bağımsız bölüm: 2.182
 • -Toplam rezidans adedi: 279
 • -Toplam daire adedi: 1.736
 • -Toplam ofis adedi: 96
 • -Toplam ticari alan: 71
 • -Teslim tarihi: 36 ay
 • -Proje tamamlandığında yaratacağı yepyeni sosyal doku ile çevresinde büyük bir dönüşüme etken olacak.
Devamını oku

PROJELER

Mar Yapı’dan Yeni Proje Oerlikon projesi geliyor!

Yayınlanma tarihi

-

Mar Yapı, Basın Ekspres bölgesinden vazgeçmiyor yine  Sefaköy’de yeni Oerlikon projesine başlıyor. Konut ve işyerlerinden meydana gelecek karma proje 2 blok halinde yükselecek. Sefaköy Oerlikon projesi, 500 konut ve 29 dükkan meydana gelecek.

6 bin 855,85 metrekare büyüklüğündeki taban alanı konumlandırılan projenin toplam inşaat alanı ise 102 bin 394,34 metrekare olarak belirlendi. Projede aynı zamanda toplam 10 bin 613,09 metrekarelik peyzaj alanına ve 9 bin 350,1 metrekare otopark alanına yer verilecek.

Mar yapının Sefaköy Oerlikon projesinde 1+0, 1+1 ve 2+1 şeklinde daire seçeneklerine yer alıyor.

Sefaköy Oerlikon projesinde Otopark 2. ve 3. ve 4. bodrum katta yer alacak olup, mağazalar ise A ve B blok altında 1. bodrum kat ve zemin katta konumlandırılacak.

Devamını oku

PROJELER

Babacan Central projesi

Yayınlanma tarihi

-

Babacan Yapı, Beylikdüzü İlçesi’ne bağlı Yakuplu Mahallesi’nde hayata geçireceği Babacan Central  projesine başladı. İnşa çalışmaları bir ay önce başladı ve  proje, 207 milyon 110 bin 753 liraya mal olacak.

Toplam 18 bin 472 metrekare alan üzerine konumlandırılan Babacan Central Projesi, 1055 adet rezidans ve 150 adet ticari alandan meydana geliyor.

4 blok halinde planlanan Babacan Central’de A-B-C rezidans (konut)+ ticaret (ofis ve işyeri) ve D ticaret (ofis+işyeri) blokları yapılması planlandı.

A Blok; 6 Bodrum kat + Zemin kat + 24 Kat, B Blok; 3 Bodrum kat + Zemin kat + 36 Kat, C blok; 3 Bodrum kat +Zemin kat + 19 Kat, D blok; 6 Bodrum kat +Zemin kat + 3 Katlı olarak yükselecek. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri sunuluyor.

 

Satış Ofisi : Yakuplu Mah. Hürriyet Bul. No:1

Satış Uzmanı / Sales Specialist

Gözde Güçlü +90 444 24 20  Gsm: +90 531 976 60 86

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ