Takip Edin

Editörün Seçtikleri / Videolar

İmar Barışı İçin Anlatım Videosu

Yayınlanma tarihi

-

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editörün Seçtikleri / Videolar

Yeni Tapu Senedi Tanıtım Filmi

Yayınlanma tarihi

-

Devamını oku

Editörün Seçtikleri / Videolar

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi ve bölgeye katmaya Devam Ediyor.

Yayınlanma tarihi

-

Devamını oku

Editörün Seçtikleri / Videolar

Marmara Evleri 4. Etap Örnek Daire Video

Yayınlanma tarihi

-

Devamını oku

Dekorasyon ve Mimari

Doğtaş’ta Geçen Yıldan Daha Düşük Fiyatlar

Yayınlanma tarihi

-

Mobilya trendlerine yön veren Doğtaş, 31 Mayıs’ta bitecek harika bir kampanya ile yeni heyecanlara ‘Yeni Tarz Doğtaş’ mottosuyla ortak oluyor! Doğtaş kampanya boyunca yüzde 50’ye varan indirimlerle yaşam alanlarınıza baharı getiriyor.

 

Konforu ve uygun fiyatları ile dikkat çeken Doğtaş, yeni kampanyasıyla yüzleri güldürmeye ve evlere konforu getirmeye devam ediyor. Yemek odasından köşe grubuna, TV ünitelerinden berjerlere, genç odalarından yaşam alanlarının önemli bir parçası olan tekil tamamlayıcılara kadar özel fiyatlar sunan Doğtaş, yeni heyecanlara ‘Yeni Tarz Doğtaş’ mottosuyla ortak oluyor.

 

Doğtaş, yeni kampanyasıyla ev bütçesine de destek olurken aynı zamanda geçen yıldan daha da düşük fiyatlarla kampanyayı her anlamda çekici kılıyor.

 

Evlerini veya yaşam alanlarını yeniden dizayn etmek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat sunan Doğtaş, yeni evli çiftler ve evlilik hazırlığı içinde olanlara da dilediği mobilyayı seçme özgürlüğü ile kendi zevkine uygun mobilyalardan yaşam alanlarını oluşturma imkânı sunuyor.

 

Bütçenize göre Evimset paketleri sadece Doğtaş’ta!

 

Yeni kampanyada evlenecekler için ayrıca oluşturulan ‘Evimset’ paketleri ile de ekstra indirim uygulayan Doğtaş, kampanyadan yararlanmak isteyen herkesi mağazalarına bekliyor.

 

İçeriğinde 3’lü setler olan ‘Evimset’ paketleri tam da bütçenize göre seçebileceğiniz alternatiflere sahip. Detaylı bilgi için: https://www.dogtas.com/evimset

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ