Sektörel Haberler

İnşaat profesyonellerine konut satışlarını hızlandırmanın püf noktaları anlatılacak

Hürriyet Emlak Projeland, inşaat şirketi profesyonelleri için düzenlediği eğitimlere devam ediyor. Kartal, Maltepe, Pendik ve Tuzla ilçelerinde bulunan projelere özel gerçekleştirilecek eğitimlerde, sektörün deneyimli isimleri ‘Dijital Pazarlama ile Konut Satışlarını Hızlandırmanın Püf Noktalarını’ anlatacak.

Türkiye’deki sıfır konut projelerini tek bir çatı altında birleştiren Hürriyet Emlak Projeland, 20 Mart Çarşamba günü 09.30 – 13.00 saatleri arasında Cevahir Hotel Asia Maltepe’de inşaat şirketi profesyonellerine yönelik ‘Dijital Pazarlama ile Konut Satışlarını Hızlandırmanın Püf Noktaları’ konulu eğitim düzenleyecek. Sektörün önemli isimleri dijital pazarlama, satış, konut projelerinde dijital pazarlamanın püf noktaları ve performans artırmanın yolları konularında eğitimler verecek. 

Açılış konuşmasını Hürriyet Emlak Projeland Satış Grup Müdürü Mehmet Varoğlu’nun yapacağı eğitimde, Endeksa CEO’su Görkem Öğüt Gayrimenkul Piyasasında Son Durum, Hızlı Gayrimenkul Satışının Sırrı, Doğru Fiyatlama, Rakamlarla Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla, Yazar ve pazarlama danışmanı Kürşat Tuncel ise Dijitalde Yaratılan İlgiyi Satışa Dönüştürmenin Yolları hakkında deneyimlerini paylaşacak. 

Katılımın kontenjanla sınırlı olduğu eğitime katılmak isteyenler 0212 381 31 00 dahili numara ise 1234 arayarak, marketing@projeland.com adresine mail atarak veya  https://prj.hurriyetemlak.com/cevahirotel linki üzerinden kayıt yaptırabilirler.

Oylamaya Katılın:
0 / 0

Etiketler

Kadir Özel

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün