Sektörel Haberler

İSO 2. 500 sıralamasında 277’nci sırada!

Türkiye’nin önde gelen hazır beton ve yapı kimyasalları üreticisi olarak inşaat ve gayrimenkul sektörüne yönelik yatırımlarıyla da sektördeki gücünü destekleyen Kar Grup, dev yatırımlarının karşılığını almaya başladı. KİBSAŞ Karadeniz İnşaat ve Beton San. ve Tic. A.Ş. olarak, 2018 yılında sergilediği başarılı büyüme performansıyla “İSO Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu- 2018” sıralamasında 277’inci sırada yer aldı.  2018’i, üretiminden elde ettiği toplam 254.955.550 TL’lik satışla kapatmayı başardı.

Yarım asırdan uzun bir süre önce faaliyetlerine başlayan bir şirket olarak,  bugün Türkiye’nin önde gelen kireç, hazır beton, asfalt, prefabrik beton elemanları ve yapı kimyasalları üreticisi konumuna yükseldiklerini, gayrimenkul ve inşaat sektörüne yönelik yatırımlarla da büyüme süreci içine girdiklerini vurgulayan Kar Grup Yönetim Kurulu üyesi Şenol Üçüncü, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

Şenol Üçüncü:

“2019 ve 2020 döneminde yeni atılımlar bizi bekliyor”

“2000’lerin başında İstanbul’daki inşaat piyasasının hareketlenmesiyle bir büyüme süreci içine girdik. Bugün geldiğimiz noktada bu sürecin etkilerini yaşıyoruz. 2018’de gerçekleştirdiğimiz yeni yatırımlarla “İSO Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu- 2018” sıralamasında 277’inci sırada yer aldık. Türkiye’nin yenilikçi hazır beton ve yapı kimyasalları üreticisi olarak 2019 yılında da hayata geçireceğimiz yeni yatırımlarla bu konumumuzu yükseltmeyi hedefliyoruz. Bu yıl ve 2020 yılı hem şirketimiz hem de ekonomimiz için yeni atılımların yaşanacağı bir dönem olacak. ”

Oylamaya Katılın:
0 / 0

Etiketler

Kadir Özel

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün