Takip Edin

Dekorasyon ve Mimari

Kastamonu Entegre’nin Trend Ürünleri Bulgaristan ve Çin’de Büyük İlgi Gördü

Yayınlanma tarihi

-

Kastamonu Entegre’nin Trend Ürünleri

Ağaç bazlı panel sektörünün 50 yıllık üretici gücü Kastamonu Entegre, katıldığı uluslararası fuarlarla Avrupa ve Asya’daki etkinliğini pekiştirmeye devam ediyor.Her yıl yenilerini ekleyerek geliştirdiği kaliteli ve estetik ürünleri, dünyanın dört bir yanındaki fuarlarda sektör profesyonellerine sunan şirket, Mart ayında iki ayrı kıtaya uzandı.

İlk olarak Bulgaristan’ın Sofya kentinde düzenlenen Technomebel Fuarı’na katılan Kastamonu Entegre’nin bir sonraki durağı Çin’in Guangzhou kentinde gerçekleştirilen Interzum Fuarı oldu.

Her yıl sektörün gücünü yansıtan yurt dışı fuarlarda boy göstererek Türkiye’yi temsil eden Kastamonu Entegre, kuruluşunun 50. yılını doldurduğu 2019 yılında tempoyu arttırıyor. Şirketin mart ayındaki ilk durağı, mobilya sektörünün en önemli uluslararası buluşmalarından Technomebel fuarı oldu. Bulgaristan’ın Sofya kentinde gerçekleştirilen fuarda, mobilya sektöründen alıcılar, üreticiler ve tedarikçiler ile buluşan ve ürünlerini tanıtan Kastamonu Entegre’nin ikinci durağı Çin’in Guangzhou kentinde gerçekleştirilenAsya’nın en büyük ve en kapsamlı ahşap işleme makineleri, mobilya üretimi ve iç dekorasyon fuarı Interzum oldu. Fuarlarda Floorpan TR ve Rusya serileri ile Artfloor TR serileri öne çıkarken, geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan ekstra parlak Glossmax Pro ve ekstra mat Matplus serileri yoğun ilgi gördü. Fuarlarda ayrıca, mutfak ve banyo tezgahları Technotop ve Neotop ile parlak panel ürünlerinden Evogloss, ilgi gören seriler arasında yer aldı. Fuar kapsamında açıklamalarda bulunan Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız, son trendleri yansıtan ürün gruplarını, dünyanın dört bir yanında sektör profesyonelleriyle paylaştıklarının altını çizerken, özellikle de ürün çeşitliliği ile rakiplerinden farklılaştıklarını vurguladı. Ürünlerinin, farklı coğrafyalardan 100’ü aşkın ülkede tercih edildiğini vurgulayan Yıldız, 50. yıllarında özellikle de dış pazarda büyümeye odaklı bir strateji güdeceklerini belirtti: Geçtiğimiz yıl, ciromuzun yüzde 50’den fazlasını yurt dışındaki tesislerimizden ve ihracattan elde etmiştik; bu yıl ise hedefimiz, bu oranı %60’a çıkarmak. Gerçekleştireceğimiz ihracat atağı ile birlikte 220 milyon dolara ulaşmayı hedefliyoruz.”

Yıldız, Kastamonu Entegre’nin, dünyanın farklı lokasyonlarındaki fuarlara katılmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dekorasyon ve Mimari

HOM Design Center, “Mimarlık Yıllığı” Sergisine Ev Sahipliği Yapıyor!

Yayınlanma tarihi

-

HOM Design Center

Tasarım ve dekorasyon dünyasının yeni merkezi HOM Design Center, mimarlık kültürünün gelişmesi amacıyla düzenlenen “Mimarlık Yıllığı” sergisine bu yıl ev sahipliği yapıyor. Arkitera Mimarlık Merkezi işbirliğiyle 17 Haziran – 16 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen sergide, son bir yılda Türkiye’de üretilen 70’e yakın proje, tasarım ve dekorasyon meraklılarının beğenisine sunuluyor. Sergi kapsamında bu yıl ilk kez, seçilen 6 proje özel bir panelde derinlemesine tartışılıyor.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen dekorasyon markalarını tek çatı altında toplayan, ev sahipliğini üstlendiği tasarım, mimarlık ve sanat etkinlikleriyle aynı zamanda bir buluşma merkezi olarak konumlanan HOM Design Center, “Mimarlık Yıllığı” sergisine ev sahipliği yapıyor. Arkitera Mimarlık Merkezi işbirliğiyle düzenlenen sergi, seçici kurul üyeleri Melike Altınışık, Haydar Karabey, Nilüfer Kozikoğlu, Arzu Nuhoğlu ve Mustafa Tonertarafından belirlenen, yerli ve yabancı tasarımcıların hayata geçirdikleri 70’e yakın projeyi bir araya getiriyor. HOM Design Center’ın tüm katlarına yayılan sergi, son bir yılda Türkiye’de inşa edilen nitelikli yapılar üzerinden yapılı çevreyi tartışmaya açmayı ve belgelemeyi hedefliyor. Mimari, iç mimari, kentsel tasarım ve peyzaj mimarlığı alanlarındaki üretimleri bir araya getiren sergide, ticaret, eğitim, konut ve kültür projeleri öne çıkıyor. Sergi kapsamında bu yıl ilk kez, seçilen 6 proje, özel bir panelde değerlendiriliyor.

Yılın en başarılı projeleri gün yüzüne çıkıyor!

HOM Design Center sponsorluğundaki sergi kapsamında düzenlenen panel, halk oylaması ve seçici kurul üyelerinin belirlediği 6 projeyi mercek altına alıyor. Panele, projelerini sunmak üzere DS Mimarlık’tan Deniz Aslan ve Eren ÖztürkErkal Mimarlık’tan Emre ErkalAtölye Kolektif’ten Arif Bıltır ve Emre Torbaoğlu, M-Ofis Mimarlık’tan Sinan Timoçin ve Merve TaşlıoğluGörkem Volkan Design Studio’dan ise Görkem Volkan katılıyor. Bostanlı Kaykay Parkı, Biyoçeşitlilik Araştırma Merkezi ve Müzesi, 270° Sivrihisar, Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Merkez Binası İç Mekan Projesi, Grill Polonez Vadi İstanbul projelerinin inceleneceği panel, 18 Haziran Salı günü 15.30- 19.30 saatleri arasında ücretsiz düzenleniyor.

Türkiye’de bir önceki yıl içinde hayata geçirilen mimari üretimleri kayıt altına alıp bir kaynak oluşturmak amacını taşıyan sergi, 17 Haziran – 16 Temmuz tarihleri arasında, HOM Design Center’da görülebilir.

Panel Programı:

18 Haziran Salı 

HOM Design Center

15:30 Açılış Konuşması ve İkram

16:00 Deniz Aslan, Eren Öztürk (DS Mimarlık) – Bostanlı Kaykay Parkı

16:30 İkram 1

16:45 Emre Erkal (Erkal Mimarlık) – Biyoçeşitlilik Araştırma Merkezi ve Müzesi

17:15 İkram 3

17:30 Arif Bıltır, Emre Torbaoğlu (Atölye Kolektif) – 270° Sivrihisar

18:00 İkram 4

18:15 Sinan Timoçin, Merve Taşlıoğlu (M-Ofis Mimarlık) – Türkiye Finans Katılım Bankası G.M.B. İç Mekan Projesi

18:45 İkram 5

19:00 Görkem Volkan (Görkem Volkan Design Studio) – Grill Polonez Vadi İstanbul

19:30 Değerlendirme Oturumu

Devamını oku

Dekorasyon ve Mimari

Yaşam alanlarına dair ilham veren fikirler koçtaş ‘yaşayan evler’ dergisinde

Yayınlanma tarihi

-

yaşayan evler

Koçtaş, yaşam alanlarının her köşesi için ilham veren öneriler ve güzel fikirleri Yaşayan Evler Dergisi’nde okuyucularıyla buluşturmaya devam ediyor. Yaşayan Evler Dergisi’nin son iki sayısında banyo, mutfak, mobilya, dekorasyon ve bahçeye dair merak edilen her şey yer alıyor. Oturma odasından mutfağa, yatak odasından bahçe ve balkona kadar yaşam alanlarının her noktası için dekorasyon fikirleri ve hayatı kolaylaştıracak çözüm önerileri, uygun fiyatlı binlerce ürün seçeneğiyle birlikte sunuluyor.

Koçtaş, müşterileriyle buluşturduğu Yaşayan Evler dergilerinde, yaşam alanlarının her köşesi için ilham veren dekorasyon fikirleri, binlerce ürün seçeneği, en uygun bütçeli çözüm önerileri ve güzel fikirler sunuyor. Yaşayan Evler’de yer alan tüm ürün ve çözüm önerilerine Koçtaş mağazalarının yanı sıra koctas.com.tr’den, Koçtaş mobil uygulamasından ve Koçtaş mağazalarında bulunan kiosklardan tek bir dokunuşla hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabiliyor.

Koçtaş, Yaşayan Evler dergilerinde ve Yaşayan Evler BLOG’unda yer alan bu güzel fikir ve çözüm önerileriyle iç ve dış mekânlara hayat ve yenilik katarken; yaşam alanlarını da güzelleştiriyor. Yaşayan Evler dergilerinde mobilya, aydınlatma, banyo, mutfak, balkon ve bahçe ürünlerinin yanı sıra zengin dekoratif objeler ve aksesuar seçenekleri bulunuyor. Dergilerde aynı zamanda yaşam alanlarına özel kişiselleştirilmiş önerilere ve faydalı bilgilere ulaşılabiliyor. Koçtaş, değişen yaşam şekillerinde farklılaşan ihtiyaçların karşılanmasına da çok uygun fiyatlarla yardımcı oluyor.

Kendi dokunuşuyla yaşam alanlarını güzelleştirmek isteyenler, Koçtaş’ın hem tasarruf ettiren hem de yaratıcılığı ortaya çıkaran ‘Kendin Yap’ önerilerine Koçtaş Yaşayan Evler Dergisi ve Koçtaş Yaşayan Evler BLOG’dan ulaşabilir. Ayrıca; su tasarrufu için fikirler, bahçe dekorasyonu nasıl yapılır, banyo dolabı seçerken dikkat edilmesi gereken detaylar, evlerde küçük değişikliklerle büyük etkiler yaratmanın püf noktaları ya da yılın dekorasyon trendleri gibi onlarca bilgiye ulaşmak için de dergi üzerinde bulunan QR Kod uygulamasıyla Koçtaş Yaşayan Evler BLOG ziyaret edilebilir.

Tüm iç mekânlar için ilham veren fikirler Koçtaş’ın Yaşayan Evler Dekorasyon Dergisi’nde

Koçtaş ‘Yaşayan Evler’ dergisinin ‘Banyo-Mutfak-Dekorasyon-Mobilya sayısında, banyo ve mutfak başta olmak üzere iç mekânlara hayat katacak mobilya ve dekorasyonla ilgili binlerce çeşit ürün, ilham veren fikirlerle birlikte sunuluyor. Yaşam alanlarında küçük ya da büyük değişiklikler yapmak isteyenlere A’dan Z’ye dekorasyon önerileri sunan dergide, Modern, Country ve Klasik stilde 13 farklı koleksiyon dikkat çekiyor.

Sadece koctas.com.tr’de satışa sunulan ürünler de dergide yer alıyor. Özel tasarım kanepeler, yemek odaları, masalar, sandalyeler, sehpalar, puflar, ahşap askılar, kitaplıklar, avizeler, dergilikler, dekoratif yastıklar ve daha birçok özel ürün koctas.com.tr’de ziyaretçilerini bekliyor.

Bahçe, balkon ve botaniğe dair her şey Koçtaş’ın Yaşayan Evler Bahçe Dergisi’nde

Koçtaş Yaşayan Evler Bahçe Dergisi, yaz aylarında açık havanın keyfini doyasıya çıkarmak isteyenlere ilham verecek yüzlerce güzel fikir ve çözüm önerisi sunuyor. Bahçe dekorasyonuyla ilgili sezon trendlerinin ve ipuçlarının öne çıktığı dergide; dış mekân mobilyalarından aksesuarlara, aydınlatmadan bahçe makinelerine, şemsiye ve şezlongdan peyzaj ürünlerine kadar yüzlerce ürün bulunuyor. Ferah bir yaz geçirmek için Koçtaş Yaşayan Evler Bahçe Dergisi’nde yer alan güzel fikirlerle; oturma odasının şıklığı ve rahatlığı bahçeye taşınabilir, büyük ya da küçük her tip balkonda, sezonun trend renkleri terrecota, indigo ve yeşil ile güzel bir dekorasyon stili oluşturulabilir.

Tüm bahçe ve balkonları yaşayan mekânlara dönüştürecek, hatta pencere önünü bile minik bir bahçe görünümü katacak ürünlerin ve güzel fikirlerin yer aldığı dergide; Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı’nın da balkon bahçeciliğiyle ilgili önerileri bulunuyor. Erkan Şamcı dergide, şehir yaşamında her evde uygulanabilecek ‘balkon bahçeciliği’ ile sebze ve meyve yetiştiriciliği konularında ipuçları veriyor.

Sadece evlerde değil yaşamın olduğu her yerde ilham veren referans noktasına dönüşen Koçtaş’ın güzel fikir önerilerine Yaşayan Evler dergisi dışında istenilen her anda Koçtaş’ın YouTube sayfası ve Yaşayan Evler BLOG’undan ulaşılabilir. Koçtaş, çözüm önerileri ve yüzlerce ürün seçeneğiyle yaşamın olduğu her yeri geliştirmek ve güzelleştirmek için müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

Devamını oku

Dekorasyon ve Mimari

Açık Havada Dar Alanlar İçin Dekorasyonun Püf Noktaları

Yayınlanma tarihi

-

1556632556_Lunica___Oasiq_Yland_Oturma_Grubu_1

Havaların ısınmasıyla birlikte en çok kullanılan yaşam alanlarının başında bahçe, balkon ve teraslar geliyor. Şehirleşmenin etkisiyle metrekareleri küçülen evlerde açık hava mekanlarına ayrılan alanlar da gittikçe daralıyor. Ancak doğru bir tasarım ve uygun ürünlerle küçük dış mekanları olduğundan daha geniş göstermek ve keyif anlarına konfor katmak mümkün.

Küçük alanları etkili ve kullanışlı bir şekilde dekore etmenin geniş alanlara göre daha zor olduğu belirten L’unica Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Ali Samantır, dar mekanlarda hem ferah hem de estetik bir görünüm elde etmek isteyen açık hava tutkunlarına dekorasyon önerilerinde bulundu.

Konforun temsilcisi keyif ürünlerini unutmayın

Mobilyalar evlerin ve bahçelerin en değerli objeleri; bahçe, balkon ve teraslar ise insanlar için keyfin ve rahatlığın ön sıralara konulduğu gözde alanlar… Bu nedenle dar olsalar bile bu alanlar uzun zaman zevkle kullanacağımız parçalardan oluşmalı. Özellikle küçük bahçe, balkon ve terasların konforunu artırmak için tekli salıncaklar, sallanan koltuklar, daybedler ve uzanma koltukları gibi keyif ürünleri bu anlamda oldukça ideal. Mekanlara hem doğal hem de modern bir hava katan bu ürünler, kitap okuma ve çay kahve saatleri gibi konfor anlarınıza eşlik ederek günün yorgunluğunu atmanıza imkan tanıyor.

Açık ve pastel renklerle ferah bir görünüm yakalayın.

İşlevsel mobilyalar ve zarif tasarımların yanı sıra açık ve pastel renkli ürünler ile küçük ve dar alanlara hem ferah hem de estetik bir görünüm kazandırmak mümkün. Dekorasyonda kullanacağınız vizon renkler ve beyaz renkli kombinasyonlar mekanları daha geniş gösterirken, getirdiği huzur ve saflık da artı puan olacak.

Bahçe Mobilyaları en şık görünümlü mobilyalar

Modüler mobilyalar ve açılır kapanır masalar kurtarıcınız olabilir

Esnek tasarımları sayesinde istenilen her an yapboz gibi çözülebilen modüler mobilyalar özellikle küçük alanlar için kurtarıcı olabiliyor. Mobilyanın parçalarını evin uygun köşelerinde parça parça konumlayabileceğiniz gibi kalabalık aile ve arkadaş ortamları için parçaları birleştimek de mümkün. Dar alanların favori parçası olan açılır kapanır masa sistemlerinin de oldukça çeşitlendiği 2019 ilkbahar-yaz sezonunda işlevsellik daha da çok ön plana çıkıyor. Minimal sehpalar da küçük açık hava mekanları için fonksiyonel parçalar olarak dikkat çekiyor.

Banklar, doğru aydınlatma ve dikey bahçe uygulamalarıyla derinliği artırın

Banklar da dar alanlar için oldukça ideal mobilyalar arasında yerini alıyor. Mekanlara hem doğal hem de modern bir hava katan bu ürünleri saksılarla birlikte kombinleyerek hoş bir atmosfer yakalamak mümkün. Dikey bahçe uygulamalarıyla alandan tasarruf sağlanabilen küçük açık hava mekanlarında doğru aydınlatma tercihleri ile olduğundan fazla bir derinlik algısı oluşturulabilir.

Devamını oku

Dekorasyon ve Mimari

Mimarinin Tarzı Arch + Dsgn’da Attı

Yayınlanma tarihi

-

Bürotime, yenilikçi ofisler

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen, mimarlık ve tasarım dünyasının profesyonellerinin bir araya geldiği ARCH+DSGN Summit 2019, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti. “Mimari ve Tasarımda Gelecek” temasıyla yola çıkan zirvenin platin sponsoru olan Bürotime, yenilikçi ofisler için akıllı teknolojilerle kurguladığı tasarımlarını ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Türkiye’nin en geniş kapsamlı mimarlık ve tasarım disiplinlerini buluşturan ARCH+DSGN Summit 2019, mimarlık, iç mimarlık, grafik ve endüstri ürünleri tasarımı alanında dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı entelektüel konferans ve panellerde, teknolojinin mimariye ve tasarıma yansımalarını gündeme aldı. Ayrıca atölye çalışmaları, BiKahve sohbetleri, Mimarka buluşmaları, Pecha Kucha sunumları ve sergilere ev sahipliği yaparak, zengin içeriğiyle de dikkat çekti.

Zirveye, “Tasarımda Denge Bütünlüğü” konsepti ile katılan Bürotime, geleceğin çalışma kültürünün doğru planlanmasında dengenin önemini vurguladı. Tasarımlarıyla modern iş mekânlarına yön veren Bürotime, ofis dekorasyonunda yeni çağın mimari trendlerini ziyaretçileriyle paylaştı.

Yenilikçi Çözümler “Tasarımda Denge Bütünlüğü” Konseptiyle Kurgulanıyor

Dijitalleşen çalışma kültürüne uygun yenilikçi tasarımların geliştirilmesi gerektiğini vurgulayan Bürotime Pazarlama Direktörü Nuran Efendioğlu, ARCH+DSGN Summit 2019’da yer alan stand ve konseptleriyle ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu: Yeni teknolojik yapılar, tüm sektörlerin geleceğini yönlendiriyor. İnternetin yaygın kullanımı çalışma dinamiğini ve ofis dekorasyonundaki ihtiyaçları değiştiriyor. Bu sebeple ARCH+DSGN’daki standımızda çağın gereksinimlerini karşılayan en yeni ürünlerimize yer verdik. Akıllı teknolojiyle kurgulanan, teleskopik bacak detaylı, yüksekliği ayarlanabilen çalışma masası Set ile kullanıcı istediği yükseklikte, hatta dilerse ayakta dahi çalışabiliyor. ‘Desing Turkey 2018’ ödüllü ürünlerimizden Pick, sempatik ve renkli tasarım dili ve modüler birimlerden oluşan yapısıyla yeni nesil ofislerde oluşturulan sosyal alanlara renk getiriyor. Yeni çalışma koltuğu modelimiz Ronin tasarım çizgisi ile yönetici odalarındaki prestiji güçlendiriyor. Hızla artan evden çalışma kültürüne çözüm sunmak için geliştirdiğimiz Pi, her ortama ve mekâna uyumlu, konforlu çalışma alanları sunuyor. Bürotime olarak öncelikli hedeflerimizden biri, ürün gamımızda yer alan 2000’den fazla ürün varyasyonu ile her türlü çalışma kültürünü, farklı mekân ve kullanım senaryolarına cevap verebilir nitelikte kurgulanmasını sağlamak. Dikey sektörel çözümlere ağırlık vereceğimiz 2019 yılında ise mevcut ürünlerimize ek olarak eğitim, sağlık, çağrı merkezi gibi farklı çalışma alanları için ürün geliştirmeye devam edeceğiz.”

Devamını oku

Dekorasyon ve Mimari

Evinizi yenilerken tasarruf etmenin 10 yolu

Yayınlanma tarihi

-

Kapıdan girip evinize baktığınızda artık yüzünüzde huzurlu bir gülümse belirmiyorsa, bazı şeyleri değiştirmenin vakti gelmiş demektir.

Bunu çok fazla zaman ve para harcamadan yapabilmeniz için ikinci el mobilya ve ev aksesuarları arasında keyifli bir keşfe çıkmanızı öneriyoruz. Türkiye’nin ilk ve tek ikinci el online mobilya pazarı Dekopasaj’da, 10 binden fazla ikinci el mobilya ve ev aksesuarı, orijinalinin yaklaşık yarı fiyatına satışa sunuluyor. Kullanmadıkları eşyalarını satmak isteyenler için ise cazip ve güvenilir bir alışveriş ortamı sağlanıyor.

Yeni bir eve geçmeyi ya da evinizin dekorasyonunda değişiklik yapmayı düşünüyor musunuz? Ev değiştirmeseniz de fazla eşyalarınızı kaldırıp yerine gerçekten ihtiyacınız olan birkaç şey almayı ya da varolanları tarzınızı yansıtacak aksesuarlarla tamamlamayı istediğinizi duyar gibiyiz.

Yapacağınız ufak bazı değişiklikler ve düzenlemeler, kuşkusuz yaşam alanınıza olduğu kadar hayatınızın bütününe de farklı bir renk ve heyecan getirecektir. Bunu gerçekleştirmek için yeterli bir bütçeniz olmadığını düşünüyorsanız, size, akılcı ve ekonomik bir alışveriş önerimiz var!

Sıfır bir mobilya alarak bütçenizi zorlamak yerine, ikinci el mobilya tercih ederek hem dilediğiniz pek çok ürüne ulaşabilir hem de tasarruf edebilirsiniz. Üstelik ikinci el mobilya ve ev aksesuarına ulaşmanın artık çok zahmetsiz bir yolu var.Türkiye’nin ilk ve tek ikinci el online mobilya pazarı Dekopasaj’da, 10 binden fazla ikinci el mobilya ve ev aksesuarı, orijinalinin yaklaşık yarı fiyatına satışa sunuluyor. Aradığınız tüm mobilya ve ev aksesuarı seçenekleri, en hızlı ve uygun fiyata adresinize ulaşırken, mobilya alışverişi de çok hesaplı ve keyifli bir hale dönüştürüyor. Böylece ev yenilemek ya da eşya değiştirmek, önemli bir mali yük olmaktan çıkıyor.

İkinci el mobilya ile neler yapabileceğinize ve hayalini kurduğunuz eve nasıl sahip olabileceğinize gelince… İşte Dekopasaj’ın size 10 güzel önerisi:

  • 1. İkinci el mobilya sitesinden, fiyatları oldukça yüksek olan özel tasarım veya vintage ürünlere, çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Yaşanmışlıklar, bulunduğu mekana her zaman ruh ve sıcaklık katar.
  • 2. Dönem mobilyaları, vintage ve retro mobilyalarla doğru şekilde yan yana getirildiğinde sıra dışı bir şıklık oluşturacaktır. Hayallerinize alan açın!
  • 3. İkinci el ürünler arasından seçeceğiniz uygun fiyatlı bir kanepe, konsol, dresuar ya da yemek masasını, yeni başka parçalarla birleştirebilirsiniz. Pahalı ve ucuzu yan yana getirmek, dekorasyon bütçenizi düşürmenize yardımcı olacaktır.
  • 4. Çok beğendiğiniz ve mutlaka sahip olmak istediğiniz ürünleri, mağaza stoklarında tükenmiş olsa da ikinci elde bulma şansınız var. Örneğin, Dekopasaj’da böyle pek çok ürüne rastlayabilirsiniz. Tarzınızdan ödün vermeyin!
  • 5. Çok özel seyahatlerden alınmış, başka hiçbir yerde bulamayacağınız ürünleri ikinci elde bulabilirsiniz. Farklı coğrafyalara ait eşyalar ve aksesuarlar, size, evinize sıra dışı bir şıklık ve tarz yakalama fırsatını sunacaktır.
  • 6. Tasarımını çok beğendiğiniz ikinci el ürünlerin, dilerseniz rengini değiştirebilir, çok küçük bir maliyetle evinize uyum sağlayacak bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
  • 7. İkinci el ürünler, elden geçirdiğiniz de yepyeni bir üründen çok daha güzel ve ideal olabilir. Sadece kumaşını yenileyerek sıfır bir kanepeye, kulplarını değiştireceğiniz eski kullanılmış bir komodin ile de yıllardır aradığınız ayakkabılığa sahip olabilirsiniz.
  • 8. Fazla bir harcama yapmadan yenilediğiniz birkaç eşyanın yanında, bir köşesini farklı bir renge boyayarak evinizde sihirli bir dokunuş yapabilirsiniz.
  • 9. Kullanmadığınız eşyalarınızı ikinci el mobilya pazarı Dekopasaj’da satışa çıkarıp onlardan bir gelir elde edebilirsiniz. Böylelikle başkalarının da aradığı eşyayı bulmasına yardımcı olacağınızı unutmayın!
  • 10. İkinci eli tercih ederek, mobilya tüketiminin azalmasına ve geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.

Kısacası dilediğiniz gibi bir eve kavuşmak için çok fazla beklemenize gerek yok. Dekopasaj’daki binlerce seçenek arasından tarzınıza ve bütçenize en uygun mobilya ve aksesuarları seçip yeni hayatınıza “merhaba” diyebilirsiniz.

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ