Takip Edin

Künye

Emlakhaberi.com  Künye – Tag

Emlakhaberi.com – Yayın Sahibi-Publication owner

TNT Dijital Reklam Ajansı  Limited Şirketi


Genel Yayın Yönetmeni- Editor in Chief

Kadir Özel

[email protected]


Mustafa Özel

Genel Müdür-General Manager

[email protected]


Haber Koordinatörü-News Coordinator

Gökhan Özel

[email protected]


Editörler -Editors

Kadir Özel

[email protected]

Nuray Özel

[email protected]


Basın Bülteni İçin

[email protected]

Gece Editörü-Night Editor

Filiz Yurtseven

[email protected]

Video Editörü-Video Editor

İndris Numan Özel

[email protected]


Hukuk Danışmanı-Jurisconsult

Av. Bilal Kayaer

Mali İşler-Financial Affairs

SMM  Lütfiye Özel


Teknik Hizmetler -Technical Services

TNT Bilgisayar Teknolojileri LTD. ŞTİ.


Emlakhaberi.com Facebook

https://www.facebook.com/emlakhaberi

Emlakhaberi.com Twitter

İletişim Bilgileri-Contact

Adres: Yakuplu Mah. Hürriyet Bul. No:28 /4 Beylikdüzü /İstanbul

Telefon- Telephone: – +90532 586 55 57

Emlakhaberi.com, basın meslek ilkelerine uyar. Yanlış yayınlardan kaynaklanan cevap ve düzeltme hakkına riayet eder.
Yayınımızla ilgili her türlü eleştiri ve şikayetlerinizi Sorumlu Yazı işleri Müdürümüz Mustafa Özel ile paylaşabilirsiniz.

[email protected]


Webmaster

[email protected]

Soru ve Görüşleriniz İçin / Answers and questions

[email protected]

Emlakhaberi.com sitesinin her hakkı saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Emlakhaberi.com’a aittir.

Emlakhaberi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Bunlar Emlakhaberi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Emlakhaberi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.Emlakhaberi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Emlakhaberi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

ÖNEMLİ NOT: Emlakhaberi.com haber sitesinde yayınlanan emlak proje haberleri sadece bilgi amaçlı yayınlanmakta olup herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the emlakhaberi.com. However, sometimes the emlakhaberi.com uses third parties to process your information. emlakhaberi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the emlakhaberi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the emlakhaberi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the emlakhaberi.com and its services. When you use emlakhaberi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the emlakhaberi.com cookies section of our full Privacy Policy.