Patronlar Kulisi

Muammer Ceylan Kimdir?

Ceylan İnşaat Yönetim KuruluBaşkanı Muammer Ceylan 39 yıldır ticaretle uğraşan iş adamıdır. 65 yaşında olanCeylan, hayatta en çok ailesini ve ülkesini önemsediğini her fırsatta dile getirir.

12 Mart 1953 İstanbul doğumlu olan Muammer Ceylan, iş hayatına 1980 yılında Karaköy Perşembe Pazarı’nda bakır ve metal sektöründe faaliyet gösteren ‘Ceylan Metal’ firmasında başladı.Edindiği bilgi birikimi ile 1995 yılında inşaat sektörüne giriş yaptı. İnşaat sektöründe gerçekleştirdiği yatırımlarla kısa zamanda birçok önemli projenin altına imzasını attı.

Mecidiyeköy, Levent, Fikirtepe, Göztepe, Tuzla, Kartal ve Topkapı’da 7 şantiyede kentsel dönüşüm projeleriyle 3 bin konut inşa ediyor.

Ceylan İnşaat, “Zer”markasıyla İstanbul’un farklı bölgelerinde konut üreten ve son olarak Fikirtepe’deki projesinde finansal zorluklar nedeniyle KİPTAŞ ve İLBANK’ı ortakalan inşaat şirketidir.

Oylamaya Katılın:
0 / 0

Etiketler

Kadir Özel

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün