Takip Edin

Reklam Tanıtım Filmleri

Nef Ormantepe Reklam Filmi

Yayınlanma tarihi

-

Nef’in Çekmeköy’deki ikinci projesi Nef Ormantepe, Anadolu yakasının hızla gelişen bölgesi; yeni ulaşım ağlarının kesiştiği yerde, Özyeğin Üniversitesi’nin hemen yanında yer alacak.

230.000 m2’lik arazi üzerinde Anadolu yakasının yeni Göktürk’ü olarak tanımlanabilecek yepyeni bir yaşam alanı oluşturacak ve İstanbul’un gelişim potansiyeli en yüksek bölgelerinden biri olan Çekmeköy’ün yeni çekim noktası olacak.

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Tanıtım Filmleri

Siltaş Marina Reklam Tanıtım Filmi

Yayınlanma tarihi

-

Devamını oku

Reklam Tanıtım Filmleri

Eston Şehir Koru Projesi Tanıtım Filmi

Yayınlanma tarihi

-

Polatyol tarafından hayata geçirilen Eston Şehir Koru projesi Reklam Tanıtım Filmi 44 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen ve 1090 daire ve 31 ticari birimden meydana gelen projede daire büyüklükleri 126 metrekareden başlıyor.

Devamını oku

Reklam Tanıtım Filmleri

Mesa Orman Çubuklu Projesi Tanıtım Filmi

Yayınlanma tarihi

-

Gayrimenkul sektöründe 50 yıla dayanan ödünsüz kalite anlayışını nitelikli yaşam alanlarıyla buluşturan Mesa; Anadolu Yakası’nın en özel lokasyonlarından biri olan Çubuklu’ da kent ormanı ve doğal gölün yanı başında Mesa Orman projesiyle modern ve doğal bir yaşamı hayata geçiriyor. Kolay ve rahat ulaşım olanaklarına sahip Mesa Orman kentten uzaklaşmadan doğayla komşu bir yaşam sunuyor.

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ