Emlak Gündemi

Nef projelerinde açıklanan satışlar gerçek mi ?

Gayrimenkul sektörünün lider firması olarak lanse eden Nef; şehir merkezindeki ödüllü projeleri Nef Çekmeköy, Nef Basınekspres, Nef Bahçelievler ve yeni projesi Nef Ortayaka’ projelerinde satışlar gerçeği ne kadar yansıtıyor.

Konuyla ilgili açıklamaları hep Nef Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik, hayata geçirdikleri tasarım odaklı projelerle müşterilerine güvenli, modern yaşam alanları sunduklarını ifade ediyor, “Geçtiğimiz günlerde üç defa üst üste “sektörün en beğenilen şirketi seçildik diyor ama bunu kim seçiyor net bir açıklama gelmiyor şirketten”, aynı zamanda da “itibarını en çok artıran gayrimenkul markası ifadesini kullanırken müşteri anket sonuçları neden gizli tutuluyor? İnşaat sektöründe ödüller hiç bitmiyor birbirlerine yılın en başarılı ödüllerini vererek reklam verdiği ajanslar bu tür firmalara bol bol plaket vererek gerçek müşterinin gözünde çok büyük firma imajı yaratarak algımı oluşturuyorlar .

Etiketler

Kadir Özel

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün