Takip Edin

Genel

‘’Önce Güven ‘’ patentli sloganı kendine rehber edinen Delta Holding

Yayınlanma tarihi

-

Delta Holding Ürettiği ‘’Residence, Avm, Hotel’’ projeleri ve sattığı 67.200 konut ile sektöründe lider firmalardan biridir.Bunun yanı sıra ‘’Delta Şirketler Grubu’’  inşaat üretiminden, Gayrimenkul pazarlama hizmetlerine, Gıda ‘dan Restaurant ve Cafe işletmeciliğine, elektrik üretiminden, Mobilya üretimine kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir.

‘’Önce Güven ‘’ patentli sloganı kendine rehber edinen grubumuz hizmet ürettiği her alanda %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.
Yıllık 2000 bağımsız bölüm (Konut, Residence, Ofis, Ticari alan) üretme potansiyele sahip olan grubumuz projelerini üretirken doğayla barışık, nitelikli yaşam alanları ve iş Dünya’sına artı değer katacak Ticari Gayrimenkul projeleri geliştirme vizyonu ile Türkiye’ nin kentsel dönüşüm sürecine katkıda bulunmayı misyon edinmiştir.

Delta Holding olarak şu an satışta 3 adet konut projesi mevcuttur.

Mevcutta bulunan tüm konut projelerinin satışı ile ilgili olarak, gayrimenkul yatırımları için yatırım yapmak isteyen müşterileriniz ile ilgili sizlerle işbirliği yapmaktan memnuniyet duyarız.

1.      Delta Deluxe (ready to move)

2.      Delta White Gold (ready to move) ve

3.      Delta Dubai Comfort Towers (proje aşamasında henüz lansman yapılmamıştır)

Delta Deluxe -(Hemen Teslim)

İstanbul’un yeni gözde yerleşim yeri Beylikdüzü’nde konumlandırılan Delta DELUXE metrobüs hattına 3 dk. Yürüme mesafesindedir. Anaokulu, ilkokul, hastane ve Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinin tam ortasında yer almaktadır. Havalimanına 15 dakika, Ambarlı Limanına 5 dk.

Mesafede yer alan Delta Deluxe, E5 ve E6 bağlantı yoluna cephedir.

Yatırım değerini her geçen gün yükseltmektedir.15.000 m2 alana konumlandırılmış, lüks rezidans konseptine sahip Delta Deluxe; 3 bloktan ve 1047 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Projede 1+0, 1+1, 2+1ve 3+1 daireler mevcuttur. 6.000 m2’lik açık ve kapalı otoparklar, yarı olimpik açık havuz, 2 adet ısıtmalı kapalı havuz, çocuk havuzları,  fitness, sauna, SPA, geleneksel Türk hamamı, masaj odası, basketbol sahası, futbol sahası, çocuk oyun alanları, konferans ve hobi salonları, sinema salonu vb. tüm sosyal aktiviteler mevcuttur. Zengin sosyal tesisleri ve yaşam alanları ile ile Delta DELUXE, her köşesinde farkını hissettirecek bir mimariye sahiptir. Ayrıcalıklı yaşam alanlarının yanında bulunan restoranlar, kafe, market, kuru temizleme hizmeti, fatura ödeme merkezi,

24 saat güvenlik ve temizlik hizmetleri ile ile size her alanda yetecek bir dünya sunmaktadır.

Delta DELUXE Projesinde 4 tip daire tipi bulunmaktadır.

•              Stüdyo daireler 56 m² olup oturma odası, açık plan mutfak ve banyo

içermektedir.

•              1 yatak odalı daireler, oturma odası, açık plan mutfak, yatak odası ve

banyo bulunan 84 m²’den 95 m²’ye kadar değişmektedir.

•              2 yatak odalı daireler, 110 m² ile 125 m² arasında değişen, oturma

odası, açık veya kapalı plan mutfak, iki yatak odası ve iki banyodan oluşmaktadır.

•              3 yatak odalı daireler 140 m² olup oturma odası, kapalı plan mutfak,

üç yatak odası ve iki banyo bulunmaktadır.

Projenin ön cephesinde 200 dönümlük yeşil alan mevcuttur, imara kapalı bu alana Central Park inşa edilmektedir. Bloklarımız da şehir manzarası, doğa ve 10. kattan sonra deniz manzarası mevcuttur.

Yürüyüş parkuru, çocuk parkı, dinlenme ve peyzaj alanları gibi alternatifler de mevcuttur.

 

Emlakhaberi.com Editörü Sizlere Doğru Tarafsız Özel haberler yazarak bilgi almanızı ve doğru fikirlerle yatırım yapmanız için bilgi aktaran içerikler giriyorum.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

7. İnşaat ve Konut Konferansı 15 Ocak Ta Yapılacak

Yayınlanma tarihi

-

Sektörün önde gelen isimlerini bir araya getiren İnşaat ve Konut Konferansı’nın yedincisi 15 ocak 2019 tarihinde düzenlenecek.

7. İnşaat ve Konut Konferansı’nın yeri ve tarihi belli oldu. Konferansı düzenleyen Eventuum’dan yapılan açıklamaya göre 15 ocak 2019 salı günü yapılacak konferans Ataşehir’deki Sheraton Grand Hotel’de gerçekleştirilecek.

Konferansla birlikte bir araya gelecek olan sektörün önde gelen isimleri, patronlar, sivil toplum kurluşları üyeleri, sektör paydaşları, üst düzey çalışanlar bu prestijli konferansta inşaat sektörünün mevcut durumunun analizini yapacak ve gelecek projeksiyonları konuşulacak.

İlk olarak 2012 yılında düzenlenmeye başlayan konferans bugüne kadar 1500’ü aşkın sayıda değerli ismi ağırladı.

Yedi yıldan bu yana düzenli organize ettikleri konferansın sektöre sağladığı katkılar sebebiyle heyecan içinde beklenen büyük bir buluşmaya dönüştüğünü ifade eden Eventuum Genel Müdürü Pınar Kopuz; her sene olduğu gibi bu sene de konfenansta birbirlerinden değerli isimleri konuk edeceklerine dikkat çekerek inşaat sektörüyle ilgili yatırımcı, uygulayıcı ve tüm karar vericileri bir araya getirerek işbirliği fırsatlarına ve bilgi alışverişine zemin oluşturmayı hedeflediklerini kaydetti.

Konferansa katılmak isteyenler +90 212 258 48 50 numaralı telefondan veya  conference@eventuum.net e-posta adresine mail göndererek bilgi alabilir.

Devamını oku

Genel

Bitmemiş Projeden ev alana da vatandaşlık verilecek

Yayınlanma tarihi

-

Tamamlanmamış konut projelerinden 250 bin dolar veya daha üstü rakamlar karşılığında alım yapanlara da vatandaşlık hakkı getirildi.

“Türk Vatandaşlığı Kanununun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” Resmi Gazete ’de yayımlandı. Yönetmelik ile en az 250 bin dolar veya karşılığı döviz ya da Türk lirası tutarında taşınmazı, tapu kayıtlarına 3 yıl satılmaması şerhi koyulmak şartıyla satın alan yabancıların Türk vatandaşlığına geçme hakkı kazanabileceğine ilişkin maddeye, tamamlanmamış konut projeleri için de hüküm eklendi.

 Müjdat Güler – Hatice Kolçak

Böylece projesi devam eden taşınmazı satın alan bir yabancı, buna ilişkin sözleşmeyi notere ibraz ederek Türk vatandaşı olabilecek. Ancak söz konusu durumda, bu kişinin 3 yıl süreyle konut üzerindeki haklarını devretmemeyi taahhüt etmesi gerekecek.

İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Başkanı Nazmi Durbakayım, “10 ayda gerçekleşen 30 bin 431 adetlik yabancıya satış rakamı önemli bir veridir. Yabancıya satış yıl sonuna kadar bu düzenlemeyle 40 bin seviyesini aşacak.

Bu da ekonomiye 8-9 milyar dolar döviz girişi sağlayacak. Eğer satışı 50 bine çıkarabilirsek, ekonomiye sadece 1 yıl içinde en az 10 milyar dolarlık döviz girişi sağlayabiliriz” dedi.

Devamını oku

Genel

Bakan Kurum sayılı günler kala son rakamı açıkladı

Yayınlanma tarihi

-

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 31 Aralık itibarıyla sona erecek İmar Barışı için şu ana kadar 8 milyon 900 bin vatandaşın başvuruda bulunduğunu ve 7 milyar 511 milyon liralık ödeme yapıldığını bildirdi. Bakan Kurum, yıl sonuna kadar başvuru sayısının 10 milyonu bulmasını ve geçmesini beklediklerini söyledi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere uçakla Erzurum’a geldi. Erzurum Kalesi’ni de içine alan bölgede yaklaşık 250-300 bin metrekarelik millet bahçesi oluşturacakları bilgisini veren Kurum, tarih ve kültürün öne çıktığı sosyal donatı alanı meydana getireceklerini belirtti. Belediye başkanlarıyla yapılan toplantıda kent merkezinde yaşanan hava kirliliğinin gündeme geldiğini ifade eden Bakan Kurum, Türkiye’de 339 hava izleme istasyonuyla hava kalitesini izlediklerini söyledi.

Erzurum’da 5 bölgede hava kirliliğini takip ettiklerini vurgulayan Bakan Kurum, şu an için kent merkezindeki hava kirliliği seviyesinin iyi oranda olduğuna dikkat çekti. Kışın gelmesiyle birlikte kalitesiz kömür kullanmaktan kaynaklı bir kirlilik söz konusu olduğunu anlatan Bakan Murat Kurum, “Kömürün kalitesini Valimizle konuştuk. Vali Bey daha kaliteli bir kömür temini ya da doğal gaz kullanımını yaygınlaştırarak kent merkezi için bir düzenlemeye gidecek. Alt gelir grubu vatandaşlara destek olması için Bakanlığımızın sürdürdüğü yardım süreci var. Şehir merkezinde yaşanan bu hassasiyeti ileteceğiz. Valilik konunun takipçisi olacak. Hava kalitesini daha iyi seviyelere çıkaracağız” diye konuştu.

İMAR BARIŞI’NA 8 MİLYON 900 BİN BAŞVURU

Erzurum Kalesi önündeki basın açıklaması sonrası soruları cevaplandıran Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Türkiye genelinde 8 milyon 900 bin vatandaşın İmar Barışı’na başvurduğu bilgisini verdi. 7 milyar 511 milyon lira gelirin söz konusu olduğunu bildiren Bakan Kurum, başvuruların Aralık sonu itibarıyla biteceğini hatırlattı. Erzurum genelinde başvuru sayısının 45 bin olduğunu, vatandaşların 15 milyon TL ödeme yaptığını ifade eden Kurum, “Bilindiği gibi İmar Barışı 31 Aralık 2017 tarihine kadar yapılan yapıları içeriyor.

Valileri, belediye başkanlıklarını bu konuda uyarıyoruz, ’31 Aralık 2017’den sonra yapılmış yapıları kayda almayın’ diye. Konuyu Bakanlık denetim birimleri sıkı takip ediyor. Biz İmar Barışı’ndan 14 milyon vatandaşın yararlanmasını bekliyorduk. Şu ana kadar 9 milyona yaklaştı. Müracaatlar Aralık sonuna kadar devam edecek. 10 milyon seviyelerine gelecek ve aşacaktır diye düşünüyoruz” dedi.

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ