Takip Edin

Etkinlikler

RE/MAX Ailesi, ödül gecesinde buluştu

Yayınlanma tarihi

-

RE/MAX Türkiye, başarılı gayrimenkul danışmanlarını ve broker’larını ödüllendirmek üzere ödül gecesi düzenledi. Gecede bir konuşma yapan RE/MAX Türkiye Bölge Direktörü Murat Goldştayn, satılık ve kiralık 30 bin gayrimenkulden oluşan bir portföy ve 3 bin 500’ü aşkın gayrimenkul danışmanı ile Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verdiklerini söyledi.

Dünyanın en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumu RE/MAX’in ülkemizdeki temsilcisi RE/MAX Türkiye’nin çalışanları, ödül gecesinde buluştu. Gecede, en çok istihdam sağlayan ve dijital dünyayı en etkin biçimde kullanan gibi birçok farklı kategoride en başarılı ofisler ve çalışanlar ödüllendirildi.

Gecede bir konuşma yapan RE/MAX Türkiye Bölge Direktörü Murat Goldştayn, 1997 yılından bu yana girişimcilere önemli fırsatlar sunduklarını hatırlatarak, “Kurumsal yapımız ve sunduğumuz profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmetleri ile sektörümüzün belirli standartlara ulaşmasında rol oynadık.

2018 tapu verilerine göre 2,5 milyondan fazla tapu işleminin gerçekleştiği, 300 milyar TL’den fazla işlem hacmine ulaşan bir pazarda, satılık ve kiralık 30 bin gayrimenkulden oluşan portföyümüz ve 3 bin 500’ü aşkın gayrimenkul danışmanımız ile Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veriyoruz. Başarılarımızın gerçek sahibi olan çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Sunuculuğunu Bay J’nin üstlendiği RE/MAX Türkiye ödül gecesinde sahne alan Gülşen, şarkıları ve sahne şovu ile RE/MAX’lilere eğlenceli anlar yaşattı. Ömür Gedik ise, Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği (HAÇİKO) Yönetim Kurulu Başkanı olarak, derneğe sürekli bağış yapan RE/MAX’lilere plaket takdim etti.

Emlakhaberi.com Editörü Sizlere Doğru Tarafsız Özel haberler yazarak bilgi almanızı ve doğru fikirlerle yatırım yapmanız için bilgi aktaran içerikler giriyorum.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etkinlikler

24. İnsan Kaynakları Zirvesi için Geri Sayım Başladı

Yayınlanma tarihi

-

Management Centre Türkiye’nin (MCT) QNB Finansbank ana sponsorluğu ve Kariyer.net yetenek sponsorluğu ile bu yıl 24’üncüsünü gerçekleştireceği İnsan Kaynakları Zirvesi, ‘Hello HR’ temasıyla 2-3 Mayıs tarihleri arasında Volkswagen Arena’da düzenlenecek.

24. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde, “Dijital Dünya, Teknolojik Dönüşüm ve İnsan Kaynakları” alt başlığı çerçevesinde; değişen İK teknolojileri ve iş modelleriyle yeni dijital dünyada insanın konumlanması ele alınacak. Zirveye Richard Watson, Ian Bailie, Peter Wood, Lee Andrews, Alfonso Diez David, Di Macdonald, Andy Swann, Ghislaine Caulat, Paul Huges, Cenk Akıncılar, Fatih Uysal ve Tanyer Sönmezer gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen teknoloji, yapay zeka ve yönetim profesyonelleri konuşmacı olarak katılacak. Yapay zekanın etkin olmaya başladığı dijital dünyada, insan olmanın anlamı tartışılacak.

Teknoloji Dünyasında İnsan Olmak

Dijital dönüşüm, geleceğin iş gücünün yetkinlikleri, yeni dünyada İK’nın dönüşümü için atılacak adımlar ve yapay zeka çağında insan olmanın ne anlama geldiği dünyaca ünlü konuşmacılar ve katılımcılarla birlikte 24.İnsan Kaynakları Zirvesi’nde değerlendirilecek.

Dijital Dönüşüm Şuan Hayatımızda

Dijital dönüşümün gelecekte değil şuan hayatımızda olduğunu söyleyen MCT Yönetim Kurulu Başkanı ve İnsan Kaynakları Eş Başkanı Alper Utku, “Teknolojik değişim ve dijital dönüşüm hayatımızın içinde. ‘Hello HR’ temasıyla bu sene zirvede bu kavramların insan kaynaklarına etkisini, yeni araç ve yaklaşımları şirketler sistemlerine nasıl almalı konularını örneklerle işleyeceğiz. Dijital dönüşümü sağlarken, sektörel ve yönetsel olarak bu dönüşüme çok iyi hakim olmamız gerekiyor. Bu geleceğe dair değil, bugüne dair bir gerçek” dedi.

Devamını oku

Etkinlikler

Dask Depreme Dayanıklı Bina Tasarım Yarışması

Yayınlanma tarihi

-

dask-etkinlik

Türkiye’de ilk kez DASK tarafından düzenlenen, inşaat ve mimarlık fakülteleri tarafından her sene heyecanla beklenen geleneksel Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması’nın beşincisi başlıyor.

Bu yıl beşincisi düzenlenen ve 47 Üniversiteden 75 takımının başvurduğu DASK depreme dayanıklı bina tasarım yarışması2nın final etabı 7-8-9 nisan tarihleri arasında gerçekleşecek

Devamını oku

Etkinlikler

Kentsel Dönüşüm Uzmanı Olmak İstermisiniz

Yayınlanma tarihi

-

Management Plus

İstanbul Üniversitesi (SEM) ve Management Plus işbirliği ile düzenlenen Kentsel Dönüşüm Uzmanlık Sertifika Programı’nın 20.’si 13 Nisan 2019 ile 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenecek

İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak eğitim programındaki dersler cumartesi ve pazar günleri 09.30 – 17.30 saatleri arasında verilecek.

Bugüne kadar İstanbul’da 16, Bursa’da 1, Balıkesir’de 1 ve Hatay’da 1 program başarıyla tamamlanarak 400’den fazla katılımcı uzmanlık sertifikalarını aldılar.

Kentsel Dönüşüm süreci içinde fiilen çalışan uygulamacı hocalar tarafından verilen ve toplam 64 saat (8 gün) süren sertifika programı sonunda başarılı olan katılımcılara İstanbul Üniversitesinin kaşe ve imzalı uzmanlık sertifikası verilecek.

Erken kayıt fırsatı

Maksimum 30 kişinin katılabileceği sertifika programına 29 marta kadar kayıtlarını yaptıranlar için yüzde 15 erken kayıt indirimi yapılacak.

Devamını oku

Etkinlikler

Kentsel Dönüşüm Uzmanlığı Sertifika Programı

Yayınlanma tarihi

-

Kentsel-Donusum-Uzmanligı-Sertifika-Programi

Gayrimenkul sektörüne kattığı yenilikler ile fark yaratan DRKEE Consultancy & Danışmanlık ” Kentsel Dönüşüm Uzmanlığı” sertifika programı başlatıyor. Gayrimenkul sektörüne farklı ve özel danışmanlık hizmeti veren DRKEE Consultancy & Danışmanlık şirketin özel uzmanlık alanı olarak verdiği danışmanlık hizmetini İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜSEM) iş birliği ile “Kentsel Dönüşüm Uzmanlığı” sertifika programı düzenleyerek tüm katılımcılara açıyor.

DRKEE Consultancy & Danışmanlık Genel Müdürü S.Ömer İSAFÇA, 2015 yılından bu yana Türkiye genelinde 1.000 bağımsız bölüm üzerinde Kentsel Dönüşüm Projesine özel danışmanlık yaptıkların iletti. Şirketimizin özel uzmanlık alanlarından birinin Kentsel Dönüşüm olduğunu söyleyen İSAFÇA, Kentsel Dönüşüm konusunda Gayrimenkul Firmalarına, Site ve Bina Yönetimleri ile Bireylere Kentsel Dönüşüm İletişim Danışmanlığı, Kentsel Dönüşüm Teknik Danışmanlık, Kentsel Dönüşüm Hukuk Danışmanlığı, Kentsel Dönüşüm Kredi ve Finansman Danışmanlığı, Kentsel Dönüşüm Proje Geliştirme Danışmanlığı, Kentsel Dönüşüm Proje Risk Danışmanlığı, Kentsel Dönüşüm Uygulama Danışmanlığı yaptıklarını ancak Kentsel Dönüşümün güzel örneklere ihtiyacı olduğunu bu örneklerin yaratılması için Kentsel Dönüşümün iyi bilinmesinin gerektiğini düşündüklerini bu nedenle sağladıkları danışmanlık hizmetini ayrıca Sertifika Programı haline getirdiklerini iletti.

Programın amacı hakkında da bilgi veren İSAFÇA, Deprem riski taşıyan ülkemizin, 1/3’ü niteliksiz diye nitelendirdiğimiz hiçbir mühendislik hizmeti almamış, kullanım ömrünü yitirmiş gayrimenkullerden oluşmaktadır. Ülkemizi oldukça yakından ilgilendiren ve gayrimenkul sektörünün lokomotifi olacak Kentsel Dönüşüm konusunda kendini geliştirmek isteyen katılımcıları konularındaki uzman akademik kadromuz ile bir araya getirerek sektörün ihtiyacı olan nitelikli Kentsel Dönüşüm Uzmanları yetiştirmek olduğunu iletti.

DRKEE Consultancy & Danışmanlık ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜSEM) işbirliği ile düzenlenen “Kentsel Dönüşüm Uzmanlık Sertifika Programı” 06 Nisan 2019’dan itibaren İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Altunizade Kampüsünde Cumartesi-Pazar günleri dersler olacak şekilde başlıyor.

Kentsel Dönüşüm süreci içinde fiilen çalışan uygulamacı hocalar tarafından verilen ve toplam 48 saat (6 gün) süren sertifika programı sonunda başarılı olan katılımcılara İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nin kaşe ve imzalı “Kentsel Dönüşüm Uzmanlık” sertifikası verilecektir. 

31 Mart 2019 tarihine kadar katılımcı başvuruları devam edecek olup, sınırlı sayıda olacak katılımcı grubu arasında sizde yer almak istiyorsanız www.izu.edu.tr/izusem adresindeki online form ile kaydınızı tamamlayabilir veya drkeeconsultancy@gmail.com adresine mail atarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz. 

Devamını oku

Etkinlikler

Satış profesyonelleri TALKS etkinliğinde buluşuyor.

Yayınlanma tarihi

-

Satıs-profesyonelleri-talks

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin satış profesyonelleri, Sales Network tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen TALKS etkinliğinde buluşuyor. 07 Mart 2019 Perşembe günü Uniq İstanbul’da düzenlenecek olan TALKS etkinliğinin konuşmacıları arasında iş dünyasının üst düzey temsilcilerinin yanı sıra, spor ve sanat dünyasının önde gelen isimleri de olacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Nebil Evren’in sunuculuğunu üstleneceği etkinlikte oyuncu Dolunay Soysert, yönetmen Murat Şeker, FODER Kurucu Başkanı Özlem Denizmen, Yanındayız Derneği Başkanı Nur Ger ve Milli Sporcu Sümeyye Boyacı’nın da aralarında olduğu pek çok isim konuşmacı olarak sahnede yer alacak. 

Etkinlikte şirketlerin satış departmanlarında kadın ve erkek dengesini sağlamak amacıyla kurulan Women in Sales (WiS) platformunun da lansmanı yapılacak. Etkinliğin sonunda ise Türkiye’de bir ilke imza atılarak, Best of Sales Awards (BoSA) ile satış dünyası ödüllendirilecek.

Sales Network tarafından Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen  ve her yıl Satış Profesyonelleri Günü’ne denk gelen Mart ayının ilk perşembesi düzenleniyor.

Program

Yer: Uniq İstanbul
Tarih: 07 Mart 2019 Perşembe
Saat    : 09:00 – 17:00

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ