Takip Edin

SEKTÖREL HABERLER

Regus Hız Kesmeden Büyüyor

Yayınlanma tarihi

-

Dünyadaki en büyük hazır ofis tedarikçisi olan Regus bu alandaki öncü kimliğini Türkiye’de yeni yatırımlarla sürdürüyor. 2017 yılında biri Maltepe diğeri Kurtköy’de olmak üzere Anadolu yakasında iki ofis açan Regus’un Anadolu yakasındaki ofis sayısı 6’ya, İstanbul’daki ofis sayısı ise 18’e ulaştı. 

Bununla da yetinmeyen Regus, 2018’de Türkiye’de dört yeni ofis alanı daha açmaya hazırlanıyor.

İş dünyasının Anadolu yakasına yönelmesiyle hazır ofis düzenine olan taleplerin artışını, trend değişimi ve ortaya çıkan ihtiyacı önceden fark eden Regus, bu alanda da öncü olduğunu Kurtköy ve Maltepe lokasyonlarında açtığı ofislerle gösterdi. Böylece Sabiha Gökçen’den Kartal ve Maltepe’ye, Ümraniye’den Kadıköy’e kadar uzanan çok geniş bir alanda Regus, saatlik, günlük, aylık ya da yıllık hazır ofis ihtiyaçlarına ihtiyaç verebilir bir yapı haline geldi.

 

2018 yılında Türkiye’de yeni yatırımlar yapmaya devam edeceklerini belirten Regus Türkiye Ülke Müdürü Murat Özgönül, “İstanbul bir anlamda ekonominin, iş dünyasının da merkezi. Çoğunluk İstanbul’da görünse de Anadolu’daki yaygınlığımızla birlikte hazır ofis konusunda Türkiye’nin önemli bir bölümünü kapsıyoruz. İstanbul’un hem Avrupa hem Asya yakasına paralel olarak Anadolu’da da büyümeye devam edeceğiz. Kozyatağı’ndan sonra Maltepe’ye ve Kartal’a doğru genişleyen bir alan var. Bunda Sabiha Gökçen Havalimanı’nın, ağı genişleyen metro ve seferleri artan deniz taşıtlarıyla ulaşımının kolaylaşmasının ve inşaat sektörünün bu ulaşım olanaklarına hızla cevap vermesinin etkisi büyük. Bu bağlamda Maltepe ve Kurtköy lokasyonları oldukça işlevsel bir özelliğe sahip” dedi.

 

START UP’LARIN BİR NUMARALI TERCİHİ REGUS

 

Kurtköy ofisinin lokasyonunun İstanbul Teknopark ile doğrudan bağlantılı olduğu bilgisini veren Murat Özgönül, genç kitlenin yüksek talebiyle karşılaştıklarını ifade etti. “İstanbul Teknopark’ta ağırlıklı olarak teknoloji odaklı şirketler ve start up’lar yer alıyor. Telefon hattı, sınırsız internet, veri güvenliği başta olmak üzere özellikle teknolojik olanaklarla tasarladığımız ofislerimizle Teknopark’a yakın bir ‘çalışma ortamı alternatifi’ sağlıyoruz” diyen Özgönül, bunun altyapısı için de önemli yatırımlar yapmaya devam ettiklerini dile getirdi. Maltepe E-5 Otoyolu üzerinde Küçükyalı ve Maltepe metro duraklarının arasında yer alan Maltepe ofisinde ise talebin daha çok kurumsal şirketlerden geldiğini de sözlerine ekledi.

 

Regus, bin 150 metrekare büyüklüğe sahip Maltepe ve bin 100 metrekare alana yayılan Kurtköy ofislerinin dizaynında daha farklı bir dekorasyon tercih etti. İç-dış ofis kaygısı olmaksızın herkesin gün ışığından faydalanması üzerinde durulan söz konusu dekorasyonda özellikle cam sayısı artırıldı. Böylece daha aydınlık bir çalışma alanı sağlanırken, çalışanların kendilerini daha ferah bir ortamda hissetmesi ve böylece işlerine daha kolay odaklanması ve verimli çalışması da amaçlanıyor.
2018’DE 4 YENİ OFİS

Regus Türkiye, 2018 yılında açılacak 4 yeni ofis alanı ile Türkiye’deki toplam ofis alanı sayısını 28’e çıkaracak. Türkiye’de 18. yılını kutlayan Regus’un halen 18’i İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarında olmak üzere Ankara, Adana, Gaziantep, Bursa ve İzmir’de toplam 24 ofis alanı bulunuyor.

Hazır ofis sistemleri ile işletmelerin ofis maliyetlerini ortadan kaldıran ve büyümelerine katkı sağlayan Regus, Google, Toshiba ve GlaxoSmithKline gibi uluslararası şirketlerin yanı sıra Start Up firmalarının da bir numaralı tercihi durumunda.

Regus’un ülke vizyonu çerçevesinde yeni yatırımlar için yer araştırmaları sürerken, insanların kolay ulaşabilecekleri ve iş yaşamlarını rahatlıkla sürdürüp şirketlerini geliştirebilecekleri lokasyonlar tercih ediliyor. Regus ofislerinin kullanıcıları sadece Türkiye’de değil Regus ofislerinin bulunduğu dünyanın 120 ülkesinde, 3000 lokasyondaki ofis alanlarından da yararlanma şansını yakalayabiliyor. Regus’ta günlük, aylık, yıllık ya da daha uzun dönemlerle ofis alanı kiralayıp burada çalışan diğer şirketlerle sinerji yaratıp kendi işlerini geliştirme fırsatına da sahip olabiliyorlar. Böylece iş yaşamında rakiplerinden bir adım öne çıkabiliyorlar.

Dünyanın önde gelen hazır ofis alanı sağlayıcısı Regus’ta ofis sahibi olmak şirketlere müşterilerine karşı prestij unsuru da oluyor. Bununla birlikte 7/24 sekreter hizmeti, temizlikten internete kadar bir ofiste ihtiyaç duyulan tüm hizmetlere ulaşmak mümkün oluyor.

EDİTÖRE NOT: REGUS HAKKINDA

120 ülkede 3000 lokasyondan oluşan ağımız dünyanın önde gelen noktalarında birkaç dakikalığına veya birkaç yıllığına çalışmak için uygun, yüksek kalitede ve çalışmaya hazır ofisler sunan 4 milyon metrekareyi kapsamaktadır. Google, Toshiba ve GlaxoSmithKline gibi şirketler esnek çalışabilmek ve dünya genelinde büyüdükçe şirketlerinin daha başarılı olmasını sağlamak için Regus’u tercih etmektedirler.

Esnek çalışmanın anahtarı uygunluktur, bu yüzden Regus 2.3 milyon üyenin ihtiyaç duyduğu her yerde (şehir merkezleri, banliyö bölgeleri, alışveriş merkezleri ve perakende satış noktaları, tren istasyonları, üniversiteler, otoban servis istasyonları ve hatta vakıf, dernek merkezlerinde) size çalışabileceğiniz alan sunmaktadır. Grubumuzun içinde yer alan Regus, Regus Express, Signature Group, Open Office, Spaces ve Kora gibi markalar ile geleneksel ofislerden yaratıcı düşünceyi ve işbirliğini artıran hareketli ve yaratıcı ortamlara kadar, her şirket kendisi için uygun bir çalışma konsepti bulmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

1989’da Brüksel, Belçika’da kurulan Regus’un merkezi Lüksemburg’da bulunmakta ve Londra Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmektedir. Daha fazla bilgi için: www.regus.com.tr

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEKTÖREL HABERLER

GROHE Red, tek dokunuşla anında kaynar su sağlıyor

Yayınlanma tarihi

-

Ebeveynlere gönül rahatlığı sağlayan elektronik çocuk kilidine sahip GROHE Red, mükemmel yalıtım ve ‘tatil’ modu ile enerji maliyetlerini düşürüyor, ihtiyacın üzerinde doldurulan su ısıtıcılarının yol açtığı su israfına son veriyor

GROHE, tüketicilerin su ile ilgili her türlü ihtiyacını karşılamak için inovatif çözümler sunmayı sürdürüyor. Tek düğmeye dokunarak anında kaynar su sağlayan GROHE Red çay yapmak, yemek pişirme sürecini hızlandırmak, hazır içecekler, çorbalar ve diğer gıdalar için veya tencere ve tavaları çalkalamak için anında 100 dereceye ısıtılmış su sağlayarak mutfakta büyük kolaylık ve tasarruf sağlıyor.

Yeni GROHE Red, açıklama gerektirmeyen iki simgenin yer aldığı ve kullanımı son derece kolay yeni şık kumanda koluyla tek dokunuşla çalışıyor. Ayrıca, kumanda kolunda yer alan akıllı çocuk kilidi sayesinde çocukların kaynar sudan etkilenmesini de önlüyor. Tamamen yalıtılan ve asla rahatsızlık verici sıcaklıklara ulaşmayan çıkış ucuna kullanıcılar için de güvenli kullanım sunuyor.

 

A Sınıfı Enerji Verimliliği için Avrupa standartlarına uygun olan GROHE Red, kendi türü içinde bir “tatil” modu içeren tek mutfak sistemi olma özelliğini de taşıyor. Kazanın içindeki maksimum su sıcaklığı 60 derece ile sınırlandırılarak enerji maliyetleri azaltılıyor. Bu özellik, GROHE’nin birinci önceliği olarak takip ettiği sürdürülebilirlik taahhüdünü de yansıtıyor.

 

Her mutfak için doğru GROHE Red

GROHE Red’in birçok çeşidi bulunuyor böylece farklı kullanıcı taleplerinin ve ihtiyaçlarının karşılanması da mümkün oluyor. Dört litrelik kapasitesi ile küçük aileler için ideal olan orta boyutlu kazan, en dar lavabo altlarına bile sığıyor. Büyük boyutlu kazan ise, ofis ve daha büyük evlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede. Her iki kazan da, yüksek kaliteli titanyumdan yapılan su haznesi ile korozyona son derece dayanıklı. Her GROHE Red başlangıç setinde bulunan filtre, sistemi kirece ve kirliliğe karşı korumasının yanı sıra suyun tadını da iyileştiriyor. Bu filtrelerin, yerel su şebekesinin koşulları doğrultusunda seçilen beş farklı çeşidi bulunuyor.

 

Yeni GROHE Red, eşsiz incelikteki tasarımı ve farklı görünüm çeşitliliği ile hemen her mutfak dekoruna mükemmel şekilde uyum sağlıyor. Geleneksel bir eviye bataryası gibi karışık soğuk ve sıcak su akıtmanıza da imkan veren Duo modellerinin yanı sıra, sadece kaynar su tedarik eden iki Mono modeli de bulunuyor. Mono modelleri, GROHE Blue Home veya eski mutfak bataryasının yanında kullanım için ideal.

 

GROHE hakkında

GROHE dünyanın önde gelen sıhhi tesisat donanımları sağlayıcısıdır. GROHE Group, global GROHE markası kalite, teknoloji ve tasarımın yanı sıra “Pure Freude an Wasser” felsefesini sunmayı amaçlayan sorumluluktan oluşan marka değerlerinden güç almaktadır.

GROHE’nin dünya çapında 6.000 civarında çalışanı bulunmaktadır. GROHE’nin Almanya’daki çalışan sayısı yaklaşık olarak 2.400’dür. GROHE, Almanya’daki üç üretim tesisinin yanı sıra, diğer pazarlarda da birçok tesise sahip. GROHE, banyo ve mutfak ürünleri portfolyosuyla, 2014 yılında 1,2 milyar Avro tutarında konsolide satış rakamına ulaşmıştır.

Ocak 2014’te LIXIL Group ve Japon Kalkınma Bankası tarafından satın alınan GROHE Group halen satışlarının yüzde 85’ini Almanya dışında gerçekleştirmektedir.

LIXIL Group, inşaat malzemeleri ve ev teçhizatları sektörlerinde küresel bir liderdir. Nisan 2015’ten  tarihinden itibaren geçerli olmak üzere LIXIL Group’un global sıhhi tesisat ürünleri iş kolu yeni LIXIL Su Teknolojisi Grubu (LWTG) iş birimine entegre edilecektir. GROHE, LWTG içinde bağımsızlığını sürdürecektir.

 

Telif hakkı

Her bir fotoğrafın ‘özellikler’ penceresinde belirtilen tüm telif hakkı kısıtlamalarına uymaya özen gösteriniz.

Bu bilgiye ulaşmak için dosyayı açmadan üzerinde sağ tıklayın ve ‘özellikler’ altında ‘detaylar’

seçeneğine gidin. Görüntüyü yayınladığınız takdirde, kaynak olarak Grohe’yi belirtmenizi rica ederiz.

Kaynağı belirtilen fotoğrafların kullanımı ücretsizdir. Fotoğraflar reklam amacıyla kullanılamaz

Devamını oku

Enerji Sektörü

Türk insanı doğalgazı seviyor!

Yayınlanma tarihi

-

Kadir Has Üniversitesi Enerji ve Sürdürülebilir Kalkınma Uygulama ve Araştırma Merkezi (CESD), Türkiye Toplumunun Enerji Tercihleri Araştırması 2017 sonuçlarını açıkladı. Üniversitede düzenlenen konuyla ilgili toplantıya Rektör Prof. Dr. Sondan D. Feyiz, CESD Müdürü Prof. Dr. Volkan Ediger, Prof. Dr. Meltem Ucal, Doç. Dr. Gökhan Kirkil, Yardımcı Doç. Dr. Emre Çelebi katıldı. 

Araştırma kapsamında tesadüfi yöntemle 16 ilden seçilen bin 235 denekle yapılan yüz yüze görüşmede ve dört ayrı başlık altında 46 soru yöneltildi. Çoğunluğunu orta yaş grubunun oluşturduğu deneklerin yüzde 49.5’i kadın, yüzde 50.5’i erkeklerden oluştu.

Birinci bilgi kaynağı TV
Araştırmanın sonuçlarına göre, Türk halkı enerji konusundaki bilgileri çoğunlukla televizyondan öğreniyor. Katılımcıların yüzde 67’si televizyonu birinci sırada gösterirken, yüzde 16’lık kısım internet/sosyal medyaya işaret etti. Gazetelerden öğrenenlerin yüzde 5 ile sınırlı kalması dikkat çekerken yüzde 3’lük kesim bu bilgileri daha çok aile ve arkadaş çevresinden aldığını belirtti.

En yüksek fatura ısınmaya
Araştırmaya göre hane halkları en yüksek faturayı ısınma amacıyla ödediğini düşünüyor. “Enerji tüketiminizi düşündüğünüzde hangisi için daha çok para harcıyorsunuz” sorusuna katılımcıların yüzde 66’sı ısınma cevabını verirken yüzde 28’i aydınlatma ve ev aletlerini gösteriyor. Pişirme, sıcak su ve soğutma giderleri diyenlerin oranı ise oldukça düşük.

Çoğunluk gazla ısınıyor
Kadir Has Üniversitesi CESD araştırması sonuçlarına göre yüzde 52’lik kesim doğalgazla ısınırken, yüzde 21’lik bölüm bu ihtiyacını kömürle karşıladığını beyan ediyor. Isınmak için yüzde 15’lik kesimin odun ve yüzde 10’luk kesimin de elektriği tercih ettiği görülüyor.

Zengin doğalgazla, fakir kömürle
Isınma amaçlı enerji tüketiminde gelir gruplarına göre yapılan değerlendirme, Türkiye’de gelir seviyesi yükseldikçe doğalgaz kullanımının da arttığını ortaya çıkardı. Aylık 900 lira ve altında geliri bulunan katılımcılar arasında odun ve kömürle ısınma oranı yüksek. Aylık 1800-2700 lira arası gelire sahip hanelerin yüzde 60’sı doğalgazla ısındığını beyan ederken, 2700-3600 TL gelire sahip vatandaşlarda bu oran yüzde 71’i buluyor.

Mutfakta tüp azalıyor, elektrikli ocak artışta
Mutfaktaki ocakta doğalgaz kullananlar bir önceki araştırmada olduğu gibi yüzde 49’luk oranı oluşturmaya devam ederken, LPG (tüpgaz) kullananların oranı 2 puanlık gerilemeyle yüzde 41’e indi. Mutfakta elektrikli ocak kullananların oranı 1 puanlık artışla yüzde 8’e yükseldi.

Göze en çok batan gaz faturası
Araştırmanın en dikkat çeken noktalarından biri ise parasal değer olarak evlerde en fazla tüketilen enerji türü konusunda ortaya çıktı. Bu soruya, doğalgaz karşılığını verenlerin oranı, bir önceki yıla göre 6 puan artarak yüzde 47 oldu. Elektrikte ise tam tersi bir durum söz konusu. En fazla para ödenen enerji türünü elektrik olarak gösterenlerin oranı bir önceki araştırmada yüzde 50 iken, son araştırmada bu oran 11 puanlık düşüşle yüzde 39’a indi.

Faturası 200 TL’yi aşanlar artmış
Bu arada, evde en çok tükettiğiniz enerji türüne ne kadar ödüyorsunuz sorusuna verilen cevaplar da ilginç. 201 TL ve üstü diyenlerin oranı bir önceki yıla göre 8 puanlık artışla yüzde 37’ye yükselirken, 151-200 TL arası ödediğini söyleyenlerin oranı da yüzde 18’den yüzde 25’e yükseldi. 51-200 TL arası diyenlerin oranı gerilerken 50 TL altı ödediğini söyleyenler yüzde 2’de kaldı.

Antalyalı elektrikten dertli
Evde en çok tükettiğiniz enerji türüne ne ödüyorsunuz sorusuna cevap verenler, bölgelere göre ciddi farklılıklar gösteriyor. Ankaralıların yüzde 84.7’si en fazla doğalgaza, Antalyalıların yüzde 89.6’sı ise en fazla elektriğe para ödediklerini beyan etti. Bu farklılık, yazları yoğun klima kullanılan Antalyalılar’ın bu cihazı kışları da ısınma amaçlı tercih ettiklerini ortaya koyuyor. Öte yandan, Gaziantep ve Erzurum’da bu oranlar doğalgaz ve kömür ağırlıklı çıktı.

Isı yalıtımı zenginin harcı
Evlerinde ısı yalıtımı olduğunu söyleyenlerin oranı yüzde 32’de kalırken, yüzde 66 hiç olmadığını beyan etti. Isı yalıtımı bulunduğunu beyan edenler ülkenin özellikle kuzeydoğu bölgelerinde yüksek çıkarken, güney, doğu ve güneydoğu bölgelerinde en düşük oranlara iniliyor.

Elektrik kesintisi azaldı algısı
Araştırmaya katılanlara yöneltilen “Yaşadığınız mahallede ne sıklıkta elektrik kesiliyor” sorusuna yılda birkaç kez (düşük) diyenlerin oranı 2 puanlık düşüşle yüzde 45 oldu. Ayda birkaç kez (orta) diyenlerin oranı ise 7 puan yükselerek yüzde 34’a çıktı. Haftada birkaç kez elektrik kesintisi yaşandığını beyan edenlerin oranı da 13’ten 11’e indi. Hiç kesilmedi diyenler yüzde 10’da kaldı.

En önemli sorun pahalılık
Araştırmanın sonuçlarına göre, katılımcıların yüzde 42’si enerji konusunda Türkiye’deki en önemli sorunu “enerjinin pahalı olması” diye tanımlıyor. Geçen yıl böyle düşünenlerin oranının yüzde 31 olduğu dikkate alındığında, pahalı algısının yükseldiği ortaya çıkıyor. Geçen yıl yüzde 39’luk kesim ithal enerjiye bağımlılığı en önemli sorun olarak görürken, son araştırmada böyle düşünenlerin oranının 17’ye gerilemesi de bir başka dikkat çeken nokta.

Güneş Türkiye’den yükselecek
Deneklere Türkiye’nin gelecekteki en önemli enerji kaynağının ne olacağına dair görüşleri de soruldu. Bu soruya yüzde 34 ile en yüksek oranda güneş cevabı alındı. Bir enerji kaynağı olmamasına rağmen, bu soruya yüzde yüzde 21’lik bir kesim “bor” karşılığını verirken yüzde 14’lük kesim doğalgaz ve yüzde 9’luk kesim rüzgar cevabını verdi.

Pahalı bulsak da doğalgazı seviyoruz
Enerji Tercihleri Araştırması’na katılanların yüzde 49’u, tercih şansları olması halinde evdeki enerji ihtiyaçlarını karşılamak için doğalgazı tercih edeceklerini belirtiyor. Deneklerin yüzde 30’u bu soruna güneş enerjisi, yüzde 10’u rüzgar enerjisi cevabını veriyor.

Çoğunluk nükleeri tehdit görüyor
Deneklerin yüzde 53.3’ü nükleer santrallerin çevre ve toplum sağlığı için tehdit içerdiği görüşünü beyan etti. Buna rağmen yüzde 48.3’lük bir kesimin Türkiye’nin kendi nükleer teknolojisini geliştirmesi gerektiği fikrinde olması da ilginç bir sonuç olarak kayıtlara geçti.

Enerji politikalarını öğrenenler arttı
Katılımcılar, oy verdikleri partinin enerji politikaları konusunda ne derecede bilgi sahibi oldukları sorusuna yüzde 46.6 oranında “bilgim yok” karşılığını verdi. Bu oranın geçen seneki yüzde 75.1’lik seviyeye göre yüzde 28.5 azalması, en dikkat çekici değişikliklerden biri oldu.

AK Partili seçmenden yüzde 49 destek
Hükümetin enerji politikalarını destekliyor musunuz sorusuna verilen cevaplara bakıldığında, AK Parti seçmenlerinin yüzde 49’unun destekliyorum cevabını verdiği görülüyor. AK Parti’ye oy verenlerin yüzde 25.8’i bu konuda nötr kalırken, yüzde 15.9’luk bir bölüm desteklemediğini beyan ediyor. CHP’li seçmen yüzde 65, HDP’li seçmen yüzde 64 oranında “desteklemiyorum” derken, AK Parti ile Başkanlık seçimleri ittifakı yapan MHP seçmenleri arasında ise yüzde 40’lık bir kesim desteklemediğini ifade etti.

Ediger: Enerji Bakanlığı iletişim çalışması başarılı
CESD Müdürü Prof. Dr. Volkan Ediger, Araştırma sonuçlarını değerlendirirken, bu yıl iklim değişikliği, sürdürülebilirlik, çevre, yenilenebilir ve yerli enerji konularında vatandaşın daha bilinçlendiğinin ortaya çıktığı görüşünü dile getirdi. Özellikle yenilenebilir enerjide yapılan büyük çaplı güneş ve rüzgar enerjisi ihaleleri konusunda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın etkin bir iletişim çalışması yürütmesinin bunda etkili olduğunu belirten Ediger, gelecek yıl açıklanacak üçüncü araştırma sonuçlarının daha sağlıklı olacağını sözlerine ekledi.

Devamını oku

SEKTÖREL HABERLER

650 konutluk Vadişehir projesinde Borpanel imzası

Yayınlanma tarihi

-

İstanbul Başakşehir’de yapımı devam eden ve sona yaklaşılan 650 konutluk Vadişehir Projesi’nde Borpanel mobilya ve ahşap ürünleri kullanılıyor.

Kurulduğu 1984 yılından bu yana 30’a yakın ülkeye kapı, mutfak, banyo ve özel tasarım ahşap ürünleri ihraç eden Borpanel, Irmak Group-Çolakoğlu Yapı ortaklığında hayata geçirilen 650 konutluk İstanbul Başakşehir’deki Vadişehir Projesi’nde yer aldı. Projeye ürün ve işçilik kalitesinin yanı sıra üretim kapasitesi avantajıyla dahil olan Borpanel, konutlara mutfak, kapı, vestiyer, banyo ve süpürgelik gibi mobilya ve ahşap ürünler sağlıyor. Temmuz 2018’de tamamlanması planlanan Vadişehir Projesi’ne uygun ürünlerin üretimi için Borpanel’in uzman ekibinden 40 kişi görev yapıyor.

Böylesi büyük bir projede yer almanın yeni projelere referans kaynağı olduğunu belirten Borpanel Satış ve Pazarlama Direktörü Alpay Özcan, “Borpanel, 2001 yılında Türkiye’nin en büyük sanayi gruplarından Borsan Grup bünyesinde kuruldu ve kapı, mutfak, banyo, vestiyer, süpürgelik ve benzeri mobilya ürünlerinin üretimini gerçekleştiriyoruz. Şirket yönetimi ve üretimlerimiz Samsun’da. Köklü geçmişimiz ve uzman ekibimizle her yıl yaklaşık yüzde 30 büyüme gerçekleştirdik. Direkt satışımızın yanı sıra Türkiye’de 6, yurtdışında 3 bayimiz üzerinden satış yapıyoruz” diyen Özcan sözlerini şöyle sürdürdü: “650 konutluk Vadişehir Projesi, son dönemde dahil olmaktan en çok gurur duyduğumuz proje. Özellikle tüm ürün gamımızı ve üretim kalitemizi tek bir projede sergileyebilmek adına bizler için büyük bir fırsat anlamı taşıyor. Ürün kalitemiz ve teslimat zamanı konusundaki hassasiyetimizle Irmak Grup’un 200 dairelik yeni projesinde yer alma konusunda ciddi çalışmalarımız var.”

20 bin m² kapalı olmak üzere toplamda 25 bin m² üretim alanına sahip olan Borpanel’in tasarım ekibi, sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına öncelik vererek dünyadaki trendleri ve son teknolojik gelişmeleri izleyerek inşaat sektörüne her yıl özgün modeller kazandırıyor.

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ