Takip Edin

İcra İhale

Samsun Atakum Belediyesinden ihale ile satılık arsalar

Yayınlanma tarihi

-

samsun atakum ihale

Samsun İli, Atakum İlçesi, Kamalı, Balaç, Büyükoyumca, Çakırlar ve Beypınar Mahallelerinde bulunan 6 arsa satılıyor.

Kamalı Mahallesi’nde bulunan arsa 12 bin 33 ada, 1 parsel ve 1.587 metrekare alandan oluşuyor.

Arsanın muhammen bedeli 398 bin TL iken geçici teminat bedeli ise 11 bin 940 TL olarak açıklandı.

Balaç Mahallesi’nde bulunan arsa, 12 bin 43 ada, 7 parsel ve 7 bin 392 metrekare alandan oluşuyor.

Arsa için talep edilen satış bedeli 10 milyon 350 bin TL iken arsanın geçici teminat bedeli ise 310 bin 500 TL olarak belirlendi.

Balaç Mahallesi’nde bulunan 175 ada, 8 parsel ve 603 metrekare alandan oluşan arsa için arsanın tahmini bedeli ise 545 bin TL iken geçici teminat bedeli ise 16 bin 350 TL.

Büyükoyumca Mahallesi’nde yer alan 8 bin 945 ada, 3 parsel ve 924 metrekare alandan oluşan arsa, 415 bin 800 TL satıl bedeli üzerinden satılacak olup arsanın geçici teminat bedeli ise 12 bin 474 TL.

Çakırlar Mahallesi’nde bulunan 9 bin 100 ada, 12 parsel ve 929 metrekare alana sahip arsa için talep edilen satış bedeli 121 bin TL iken arsanın geçici teminat bedeli ise 3 bin 630 TL.

Beypınar Mahallesi’nde bulunan arsa ise, 11 bin 375 ada, 2 parsel ve 209 metrekare alandan oluşuyor. Arsanın satış bedeli 94 bin 500 TL iken geçici teminat bedeli ise 2 bin 835 TL.

Kapalı teklif usulü ile gerçekleştirilecek ihale 19 Şubat Salı günü saat 15:00’da Atakum Belediye Başkanlığı’nda gerçekleştirilecek.

Emlakhaberi.com Editörü Sizlere Doğru Tarafsız Özel haberler yazarak bilgi almanızı ve doğru fikirlerle yatırım yapmanız için bilgi aktaran içerikler giriyorum.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İcra İhale

Şekerbank’ın Villaları Açık Artırma ile satışa çıkıyor

Yayınlanma tarihi

-

eskidji-sekerbank

Şekerbank Gayrimenkulleri Açık Artırması’nda 230 bin TL muhammen bedelle villalar Eskidji Müzayedecilik A.Ş. tarafından  30 Mayıs Perşembe , Saat 14.00‘te düzenlenecek olan Açık Artırmada, Şekerbank’ın 52 ilde 248 adet İhtiyaç Fazlası Gayrimenkulü   satışa sunuluyor.

En düşük muhammen bedelin 5 bin TL olduğu müzayedede, satışa sunulacak olan KDV’den muaf gayrimenkuller arasında tarla, bağ bahçe, arsa, dükkan, büro ve konutlar bulunuyor.

Türkiye’nin en başarılı müzayedecilik şirketlerinden olan Eskidji’nin,   aracılığıyla satışa çıkacak Şekerbank gayrimenkullerinden, Ankara Sincan’da yer alan ve 230 bin TL muhammen bedel ile satışa sunulacak olan 190 m² villalar dikkat çekerken, Afyonkarahisar’da 5.480 m2 tarla           5 bin TL  olarak en düşük muhammen bedelle satışa çıkartılıyor.

Açık Artırmaya katılım sağlamak için ;

1- Muhammen bedeli 100 bin TL’ye kadar olanlar için 1.000 TL,
2- Muhammen bedeli 100 bin 1TL ile 500 bin TL’ye kadar olanlar için 5 bin TL,
3- Muhammen bedeli 500 bin 1 TL ile 1 milyon TL TL arası olanlar için 10 bin TL,
Katılım teminatı yatırılması gerekiyor.

Yatırım için tarladan arsaya, konuttan işyerine farklı seçeneklerin sunulduğu, her bütçeye hitap eden  bu müzayede, internetin olduğu her yerden canlı olarak izlenebiliyor ve satın alma için online katılım da sağlanabiliyor. 

Detaylı bilgi  için :  TIKLAYINIZ.

Devamını oku

İcra İhale

Konya’da göl manzaralı lüx evler ihale ile satılıyor

Yayınlanma tarihi

-

Beyşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Yeni Mahalle’de Beypark mevkisinde yapımı tamamlanan Beyşehir Belediyesi’ne ait 10 lüks konutun 21 Mayıs’ta 2886 Sayılı Kanuna göre ihale usulü açık artırma suretiyle satışa sunulacağı belirtildi.

Açıklamada, mülkiyeti Beyşehir Belediyesi’ne ait olan 4+1 odalı 4 adet, 3+1 odalı 4 adet ve 2+1 odalı 2 olmak üzere toplamda 10 lüks konutun 165 bin ile 380 bin lira arasında değişen muhammen bedelle saat 11.00’de Belediye Encümen Toplantı Salonunda açık artırma suretiyle satışa çıkarılacağı ifade edildi.

Ayrıca, konutlardan edinmek isteyen vatandaşların ihale günü olan 21 Mayıs günü saat 10.00’a kadar müracaat edebileceği ve şartnamenin yine mesai saatleri içerisinde belediyede görülebileceği bildirildi.

Devamını oku

İcra İhale

Emlak konut arsalarını ihale ile satıyor!

Yayınlanma tarihi

-

Emlak Konut GYO; 6 arsasını satmak için ihaleye çıkıyor Şirketin 6 dev arsası, 28 Mayıs günü ihaleye sunulacak. İhale açık artırma usulüyle olacak. İhaleye son başvuru tarihi ise 27 Mayıs 2019 Çarşamba olarak açıklandı.

ARSALARIN 4 TANESİ İSTANBUL’DA

Satışa sunulan arsaların 4 tanesi, İstanbul’da bulunuyor. İstanbul’daki arsalar; Bakırköy, Başakşehir ve Ataşehir’de, Çankaya’da satışa çıkarılan arsa Mühye’de, Tekirdağ’da satışa çıkarılan arsa ise Kapaklı’da bulunuyor.

Devamını oku

İcra İhale

Tosya Hükümet Konağı ihalesi yapıldı.

Yayınlanma tarihi

-

Yenisi yapılmak üzere yıkılan Tosya Hükümet Konağı ihalesi yapıldı.

AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi ihalenin TOKİ tarafından yapıldığını belirterek, “Selçuklu mimarisinin çizgilerini taşıyan modern bir yapı olarak inşa edilecek Tosya Hükümet Konağı ihalesi bugün yapıldı. Tosya’mıza hayırlı olsun. İhalesi TOKİ tarafından yapılan Tosya Hükümet Konağı sürecin tamamlanıp ihalenin kesinleşmesinin ardından ilk kazma vurularak yapımına başlanacak. Bina yapımı tamamlandığında ilçemize yakışan bir yapı olacak. İlçemize kamu yatırımları ile ilgili verdiğimiz sözler çok şükür yerine geliyor” dedi. 

İhale sürecinin tamamlanmasının ardından yüklenici firmaya yer teslimi yapılarak Tosya Hükümet Konağı binası için ilk kazma vurulacak. 

Devamını oku

İcra İhale

Eskidji, Şekerbank Gayrimenkullerini Açık Artırma ile Satmaya Devam Ediyor

Yayınlanma tarihi

-

eskidji-sekerbank

Şekerbank’ın 54 ilde 251 adet İhtiyaç Fazlası Gayrimenkulü Eskidji Müzayedecilik tarafından26 Mart Salı Saat 14.00‘te düzenlenecek Açık Artırmada,   satışa sunuluyor. En düşük muhammen bedelin 5 bin TL olduğu müzayedede satılacak, KDV’den muaf gayrimenkuller arasında tarla, bağ bahçe, arsa, dükkan, büro ve konutlar bulunuyor.

“Müzayedecilik, bizim işimiz.” sloganı ile yola çıkan ve yılların tecrübesini başarıya dönüştüren Eskidji Müzayedecilik aracılığıyla satışa çıkacak Şekerbank gayrimenkullerinin,   en ucuzu  Afyonkarahisar’da 5 bin TL’ye 5.480 m² tarla, en pahalısı ise Trabzon OrtaHisar’da        685 bin TL’ye 5.518 m²  tarla olurken, Ankara Çankaya’da 110 m² mesken 180 bin TL muhammen bedel ile  satışa sunuluyor.

1- Muhammen bedeli 100 bin TL’ye kadar olanlar için 1.000 TL,
2- Muhammen bedeli 100 bin 1TL ile 500 bin TL’ye kadar olanlar için 5 bin TL,
3- Muhammen bedeli 500 bin 1 TL ile 1 milyon TL TL arası olanlar için 10 bin TL,
Katılım teminatı yatırarak, açık artırmaya katılım sağlanıyor.

 Piyasaya göre düşük muhammen bedeller ile başlangıç yapılan bu tarz müzayedelere, her kesimden alıcı katılabildiğinden geniş kitlelere hitap ediyor. Bu müzayede, internetin olduğu her yerden canlı olarak izlenebiliyor ve satın alma için online katılım da sağlanabiliyor. 

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ