Emlak Gündemi

Siltaş Marina’da Bayram Ve Babalar Günü Fırsatı

Siltaş Yapı’dan Bayram ve Babalar Günü’nde yüzde 10 indirim ve 60 ay 0 faiz

İstanbul’un hızla değerlenen ilçesi Pendik’te “adalara karşı, bulutlara komşu” Siltaş Marina projesini hayata geçiren Siltaş Yapı, Ramazan Bayramı ve Babalar Günü’nde peşinde yüzde 10 indirim ve 60 ay sıfır faiz fırsatı sunuyor. Merkezi lokasyonu ve kapanmayacak panoramik deniz manzarası ile yoğun ilgi gören Siltaş Marina, satışa çıktığı ilk bir ay içinde yüzde 20 satış oranına ulaştı. Siltaş Yapı’nın ilk kez bu projede uygulayacağı LifeX konsepti ile yaşama ekstra keyif, konfor ve kolaylık katmaya hazırlanan Siltaş Marina’nın Mayıs 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.

 

İstanbul Anadolu yakasında imza attığı yeni nesil projelerle öne çıkan Siltaş Yapı, Pendik’in sahil şeridinde marinanın karşısında konumlanan yeni projesi Siltaş Marina’da Ramazan Bayramı ve Babalar Günü’nde cazip fırsatlar sunuyor. Peşin alımlarda yüzde 10 indirim ve vadeli alımlarda 60 ay sıfır faiz fırsatı uygulanan Siltaş Marina, merkezi lokasyonu ve kapanmayacak panoramik deniz manzarası ile yoğun ilgi görüyor. Satışa çıktığı ilk bir ay içinde yüzde 20 satış oranına ulaşan Siltaş Marina’nın Mayıs 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.

 

Adaların karşısında, hayatın merkezinde…

“Adalara karşı, bulutlara komşu” Siltaş Marina, toplam 8 bin metrekare üzerinde 20 katlı iki blokta 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde 200 konut, 4 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Yüzde 70’i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan Siltaş Marina’nın özel mimarisi sayesinde projede yer alan konutların tamamı denizi görebiliyor. Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Siltaş Marina; Pendik sahile 1,5 dakika, Pendik Marina’ya 2 dakika, metroya 3 dakika, yüksek hızlı trene ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika ve üçüncü köprü bağlantı yoluna 17 dakika mesafede konumlanıyor. Deniz taksi ve deniz otobüsüyle ulaşım imkanı tanıyan proje, teknesi ve yatı olanlar için de eşine az rastlanır bir konfor sunuyor. Türkiye’nin Silikon Vadisi olmaya hazırlanan Teknopark’a 15 dakika mesafede bulunan Siltaş Marina; birçok AVM, eğitim kurumu, kamu kurumu ve hastanenin yanı başında yer alıyor.

 

Yaşama ekstra konfor ve kolaylık katan LifeX Konsepti

Siltaş Yapı, ilk kez Siltaş Marina’da hayata geçireceği ‘’LifeX Konsepti’’ ile sadece bir ev değil, komple bir yaşam alanı vadediyor. Siltaş Marina’nın LifeX Konsepti içinde; proje sakinlerinin misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlayabilecekleri misafir süiti, kreş, müzik odası, cep sineması ve cafe-kütüphane öne çıkıyor. Projede; elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu, dört mevsim yüzme imkanı bulunan yüzme havuzu, fitness salonu ve sauna da yer alıyor. Yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk parkı ve basketbol sahasının yanı sıra proje sakinlerinin temel ihtiyaçlarına cevap vermesi hedeflenen ticari üniteler de bulunuyor. Akıllı ev sistemi altyapısının bulunacağı Siltaş Marina, LifeX Konsepti ile standart sosyal donatılardan farklı olarak yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katmaya hazırlanıyor.

 

İnsana ve doğaya dost

Adalar manzaralı balkonları ve terasları ile doyulmaz seyir keyfi sunan Siltaş Marina, yüksek ağaçlarla ferahlık hissi oluşturan peyzaj düzenlemesiyle insana ve doğaya dost bir proje olarak tasarlandı. Başta çocuklar olmak üzere proje sakinlerinin rahatı ve güvenliği için site içi araç trafiğine izin verilmeyen projede, ambulansın girebildiği otopark ve sedye taşınabilen asansörler yer alıyor.

 

Siltaş Yapı Hakkında

Temel yapı taşları tecrübe, güven ve kalite olan Siltaş Yapı, iş dünyasındaki 40 yıllık köklü geçmişinin üzerine 2011 yılından itibaren inşaat sektörüne yoğunlaştı. İnsan odaklı ve kente değer katan yapılar inşa eden Siltaş Yapı, ağırlıklı olarak Pendik, Kartal, Maltepe aksında iş merkezleri ve Siltaş Safir Park, Siltaş Teras Park, Siltaş Mavi Park, Siltaş Flora Park ve Siltaş Nova Park gibi yeni nesil konut projeleri hayata geçirdi. Şimdi ise İstanbul’un hızla değerlenen bölgelerinden Pendik’in sahil şeridinde marinanın karşısında konumlanan yeni projesi “adalara karşı, bulutlara komşu” Siltaş Marina’ya imza atıyor. 2020’ye kadar Siltaş Marina da dahil olmak üzere üç yeni proje üretmeyi planlayan Siltaş Yapı, Siltaş Marina’nın ardından yeni projelerini Sancaktepe ve Kartal’da gerçekleştirecek. İleri inşaat teknolojisi ile yüksek kalitede yenilikçi projeler tasarlayan Siltaş Yapı, bugüne kadar inşaat sektöründe 7 yılda gerçekleştirdiği yatırım tutarı kadar yeni yatırımı, şimdi 2 yıl içinde gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Web Sitesi ve Sosyal Medya Hesapları                                             Sosyal Medya için Hashtag

siltasyapi.com.tr                                                                                   @siltasyapi

siltasmarina.com                                                                                  #siltasyapi

facebook.com/siltasyapi                                                                                   #siltasmarina

instagram.com/siltasyapi

twitter.com/siltasyapi

Etiketler
Daha Fazla Göster

Kadir Özel

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İstanbul Konut Projeleri | Emlak Haberleri | Emlak Rehberi | Emlak Tv | Sektörel Haberler | Emlak Gündemi | Emlak Ekonomi | Emlak Turizm | Kentsel Dönüşüm | Prefabrik Evler | Termal Kaplıca | Villa Projeleri | Ticari Projeler | Bölge Analizi | Arsa – Arazi 2b | Reklam Tanıtım Filmleri | Emlak Magazin | 3 Boyutlu Duvar Kağıdı | Dekormi |
Kapalı
Kapalı