Takip Edin

Fuarlar

Sur Yapı “Evim Türkiye” diyen Avrupalı Türklerle buluşuyor

Yayınlanma tarihi

-

1549349421_Sur_Yap___Antalya__3_

Özel sektörün en büyük gayrimenkul portföyüne sahip firması Sur Yapı, 08 – 10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleşecek “Evim Türkiye” Fuarı’na katılıyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen, üç gün sürecek fuarda Sur Yapı, Türkiye’den ev sahibi olmak isteyen Avrupa’daki vatandaşlarımızı İstanbul ve Antalya’daki 15 projesiyle tanıştırıyor. 

Sur Yapı, Fuarın hemen ardından Almanya çıkarmasına Köln kentinde devam ediyor. 11 Şubat – 9 Mart tarihleri arasında Köln City Center AVM’de kampanyalı konut, ofis ve dükkanlarını gurbetçi vatandaşlarımızla buluşturacak Sur Yapı, Köln’deki satış noktasıyla yurt dışındaki taleplere yerinde karşılık vermeye hazırlanıyor.

Türkiye gayrimenkul sektörünün öncü firması Sur Yapı, 08 – 10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf şehrinde yapılacak “Evim Türkiye” Fuarı’nda, İstanbul ve Antalya’daki toplam 15 projesini tanıtmaya hazırlanıyor. Çeyrek asırlık deneyimiyle Sur Şirketler Grubu çatısı altında endüstriyel tesisler, ofisler, alışveriş merkezleri, enerji santralleri ve markalı konut projeleri inşa eden Sur Yapı, “Evim Türkiye” Fuarı’yla yabancı ve Avrupalı vatandaşlarımıza Türkiye’den konut, ofis ve dükkan sahibi olma olanağı sunuyor.

İstanbul ve Antalya’dan toplam 15 projesini tanıtacak

Sur Yapı, “Evim Türkiye” Fuarı’na İstanbul’dan şu projeleriyle katılıyor:

Avrupa yakası; Kâğıthane’de Tempo City, Topkapı’da Topkapı Evleri, Ispartakule’de Bahçeyaka, Bahçekent’te Semt Bahçekent, Eyüp’te Axis İstanbul Ofis, Güneşli ’de Mirage Dükkan…

Anadolu yakası; Sancaktepe’de Lavender ve Muhit, Sultanbeyli’de İlkbahar ve Gölbahçe Evleri, Koşuyolu’nda Excellence, Ümraniye’de Exen İstanbul ve Şehir Konakları, Maltepe’de YeşilMavi… 

Antalya’da, Avrupa’nın en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyan, yatırım değeri 8 milyar TL olan ve 19 bin bağımsız bölümden oluşan Sur Yapı Antalya projesi de fuarda yer alıyor.

Ayrıca Tempo City, Semt Bahçekent ve Antalya Projeleri’nin de maketleri, fuardaki Sur Yapı standında sergileniyor. 

Döviz artışı, Avrupalı Türklere fırsat olacak 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle düzenlenen gayrimenkul fuarlarının ilki olma özelliğini taşıyan “Evim Türkiye” Fuarı’nda Türk gayrimenkul sektörünün geliştirdiği yüzlerce proje, cazip fiyatlarla alıcılarla buluşuyor. Fuara yurtdışında yaşayan Türk vatandaşlarımızın yanı sıra yabancıların da yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. 1,5 milyon Türk vatandaşının kolay ulaşım imkanları bulacağı Messe Düsseldorf’ta düzenlenen fuar, sıcak satış noktası olacak. Artan dövizle birlikte Avrupalı Türklerin konut, ofis ve dükkan alımı için bir fırsat sunulmuş olacak. 

Son 6 ayda gurbetçiler 500 konut, ofis ve dükkan satın aldı

Başta Almanya, Hollanda, İngiltere, Avusturya, Fransa, Danimarka ve Rusya olmak üzere 25 farklı ülkede yaşayan Avrupalı Türk vatandaşları, Sur Yapı projelerine yoğun ilgi gösteriyor.Son 6 ayda 500 konut, ofis ve dükkan alımı yapan Avrupalı Türkler, Sur Yapı’dan ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyor. 

Antalya’ya mega gayrimenkul projesiyle yeni bir şehir kuruluyor 

Antalya’da geleceğe miras modern bir şehir kurma hedefiyle yolan çıkan Sur Yapı, 8 milyar TL’lik yatırımla Türkiye’nin mega gayrimenkul projesini hayata geçiriyor. Türkiye’nin incisi Antalya’ya yeni bir yaşam alanı sunan Sur Yapı, 1 milyon 300 bin metrekare alanıyla yeşil ve mavinin iç içe olduğu Antalya’nın özüne uygun modern bir şehir inşa ediyor. 19 bin bağımsız bölümden oluşan projede, konutlar, ofisler, home office’ler, dükkanlar, çarşılar, okullar, sağlık alanları, ibadet alanları, sosyal alanlar, müzeler ve büyük kent parkı yer alıyor. Türkiye’nin markası Antalya’ya yeni bir Antalya armağan ediliyor.

Peşin ödemelerde 170 bin TL’den başlayan fiyatlar 

Sur Yapı Antalya Projesi’nde tamamı peşin ödemelerde 170 bin TL’den başlayan konut fiyatları hem yatırımcılar tarafından hem de oturum amaçlı yoğun ilgi görüyor.

Diğer yandan ise yüzde 0,98 faiz oranlı kampanya sürüyor. Antalya’daki Sur Yapı projesinden ev, dükkan ya da ofis satın almak isteyenler 25 bin TL peşinatla yüzde 0.98 faiz oranı ve 120 ayda aylık 1350 TL taksit ödeme imkanı ile konut kredisi kullanabiliyor. Ayrıca 12, 24 ve 36’ncı aylarda ise 3 ara ödeme yapılıyor.

Antalya’nın Şanzelize’si Sur Cadde olacak 

Projede yer alan Sur Cadde ise ticari alan, ofis ve daireleri ile dikkat çekiyor. 1.3 kilometre uzunluğunda inşa edilecek caddede tramvay hattı ile Antalya’nın yeni Şanzelize’si havası yansıtılacak.

Antalya’nın en büyük şehir parkı 

Kurulacak olan yeni şehirde yaklaşık 249 bin metrekare yeşil alan olacak. Yeni şehrin ortasına inşa edilecek dev şehir parkının içerisinde yeşil alanlar, göletler, sera alanları, çocuk oyun alanları, aktivite alanları, dinlenme alanları, gezi ve koşu parkurların yer alıyor. 

Avrupa kentleri gibi

Antalya projesi, şehir planlama açısından da Avrupa kentlerini aratmıyor. Bugüne kadar düzenlenen etkinliklerde daire satın alan yurtdışındaki Türk vatandaşların Antalya projesini tercih etmesindeki en büyük etkenlerden birisinin de bu olduğu vurgulanıyor. Sur Yapı Antalya projesinden ev almayı tercih edenler, planlı yaşam, dev şehir parkları, geniş bulvarlar ve modern kent dokusu ile tasarlanan Antalya projesini geleneksel Avrupa kentleriyle benzerlik gösterdiği yorumunu yapıyor.

Antalya projesi hızla yükseliyor, ödülleri topluyor

Hızla yükselen yeni şehir, Management Plus tarafından “En iyi Dönüşüm Projesi” seçilirken, sürdürülebilir yeşil tasarım ürünlerini onurlandırmak amacıyla verilen Green GOOD DESIGN Ödülü’ne de layık görüldü.Avrupa Birliği’nin 2020 programında “Akıllı Kent” olmak için yarıştığı 17 proje arasında ilk üçe girmeyi başaran yeni şehir, MatchUP Akıllı Kent Kepez Santral Projesi’yle AB’den 5 milyon Euro hibe desteği aldı.

Antalya Türkiye’nin ikinci büyük marka kenti 

Antalya, her yıl ağırladığı yerli ve yabancı milyonlarca turisti büyülüyor. Sadece havayoluyla değil denizyoluyla da çok sayıda turistin ziyaret ettiği kent, 6’sı faal, 3’ü yapım aşamasında 9 limanıyla yat turizminde adından söz ettiriyor. Kent 2018 yılında 13 milyonun üzerinde turist alarak bir rekora imza attı. 

Yurtdışına İstanbul’dan sonra en çok satış Antalya’dan

TUİK verilerine göre 2018 yılında İstanbul’dan sonra en çok yurtdışına Antalya’dan satış gerçekleştirildi. Yabancıların konut alımında geçen yıl en çok tercih ettiği il 14 bin 270 konutla İstanbul oldu. İstanbul’u, 7 bin 938 konutla Antalya takip etti. Bir önceki yılla kıyaslandığında 2018 yılında Antalya’da yabancıya satış yaklaşık yüzde 60 oranında artış gösterdi. 

58 bin yerleşik yabancı yaşıyor 

Türkiye’nin en kalabalık beşinci şehri olan Antalya’da 2 milyon 328 bin kişilik nüfusun 1 milyon 300 bini 25-65 yaş arasında. Nüfus kayıt sistemine göre yaklaşık 58 bin civarında yabancı ülke vatandaşının yaşadığı kentte Eurostat, Antalya’da kişi başına düşen geliri 8 bin 200 Euro olarak belirtiyor. İhracatın yüzde 67’sini Avrupa Birliği ülkelerine yapan kent, ülke ekonomisi için önemli bir ticaret merkezi konumunda yer alıyor. 

Londra ve Paris’ten sonra Antalya

Londra ve Paris’ten sonra dünyanın en çok turist alan üçüncü kenti olan Antalya, 2018 yılında yaklaşık 13 milyon yabancı turist alarak rekor kırdı. 

Yatırımcı için en cazip şehir 

Türkiye’de emlak sektörü gelişirken Antalya ve bölgesi turistik olması nedeniyle bu gelişmelerden fazlasıyla faydalanıyor. Yurt içinden ve yurt dışından Antalya’da gayrimenkul almak isteyen yatırımcılar ciddi bir potansiyel oluşturuyor. Hem şehir hayatı hem doğayı birlikte yaşamak isteyenler, sakin, kaliteli ve sosyal aktivitesi yüksek bir yaşamı hedefleyenler için Antalya birinci sırada yer alıyor. 

Asya’nın en sağlıklı 10 kentinden biri Antalya 

Her sene şehirlerin yaşam kalitesine dair farklı konularda ve istatistiklere dayanan raporlar yayınlayan Numbeo, Asya’nın 2019’daki en sağlıklı şehirlerini açıkladı. Açıklanan listede Antalya Asya’nın en sağlıklı ilk 10 şehri arasında yerini aldı.

“Evim Türkiye” diyenleri bekliyoruz

Türkiye gayrimenkul sektörüne yurtdışından gösterilen ilginin memnuniyet verici olduğunu belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Çevre Bakanlığımızın öncülüğünde bu kez, çok organize bir şekilde yurtdışı açılımı yapılıyor. Hem kent olarak hem de fuar alanı olarak Messe Düsseldorf, Avrupa’daki vatandaşlarımızla kucaklaşmak için çok iyi bir adres. Biz Sur Yapı olarak Fuarın ardından Köln’deki etkinliğimizle bu süreci devam ettireceğiz. Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımızla buluşmayı, onlarla yüz yüze konuşmayı önemsiyoruz. “Evim Türkiye”, diyen herkes mutlaka Sur Yapı’ya uğramalı” şeklinde konuştu. 

Tanıtım yapılacak projeler;

  • İstanbul Avrupa yakası; Kâğıthane’de Tempo City, Topkapı’da Topkapı Evleri, Ispartakule’de Bahçeyaka, Bahçekent’te Semt Bahçekent, Eyüp’te Axis İstanbul Ofis, Güneşli’de Mirage Dükkan. 
  • İstanbul Anadolu yakası; Sancaktepe’de Lavender ve Muhit, Sultanbeyli’de İlkbahar ve Gölbahçe Evleri, Koşuyolu’nda Excellence, Ümraniye’de Exen İstanbul ve Şehir Konakları, Maltepe’de YeşilMavi. 
  • Antalya’da Sur Yapı Antalya

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Fuarlar

Evim Türkiye Fuarı’nda Sur Yapı Projeleri yoğun ilgi oldu

Yayınlanma tarihi

-

sur-yapi-antalya

Özel sektörün en büyük gayrimenkul portföyüne sahip firması Sur Yapı, 08 – 10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleşen Evim Türkiye Fuarı’nda İstanbul ve Antalya’da tanıttığı 15 projesiyle ilgi odağı oldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen fuarda stant alanında yaklaşık bin kişiyi ağırlayan Sur Yapı 250 milyon liralık satış görüşmesi yaparak 100 milyon liralık konut, ofis ve dükkan opsiyonu yaptı.

Fuarın hemen ardından Köln City AVM’de 9 Mart tarihine kadar projelerini tanıtmaya devam edecek olan Sur Yapı kampanyalı konut, ofis ve dükkanlarını Köln’deki satış noktasıyla Avrupalı Türklerle buluşturmaya devam edecek.

08 – 10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf şehrinde Evim Türkiye Fuarı’na katılan Avrupalı Türkler, Türkiye gayrimenkul sektörünün öncü firması Sur Yapı’nın İstanbul ve Antalya’daki kampanyalı konut, ofis ve dükkanlarını birebir yakından tanıma fırsatı yakaladı. Tüm projelerle yakından ilgilenen Avrupalı Türklerle 250 milyon liralık satış görüşmesi ve 100 milyon liralık konut, ofis ve dükkan opsiyonu yapıldı. 

15 farklı şehirden 76 firma ve 100’ün üzerinde proje tanıtıldı

Evim Türkiye Fuarı’na yalnızca Almanya Düsseldorf’tan değil, Almanya’nın diğer şehirlerinden ve çevre ülkelerden de ziyaretçiler katıldı. 3 günde 6 bini aşan ziyaretçi sayısıyla 400 milyon liralık satış bağlantısı kuruldu.

Sur Yapı Projeleri’ne yoğun ilgi gösterildi

Son 6 ayda 500 konut, ofis ve dükkan alımı yapan Avrupalı Türkler, Sur Yapı’dan ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşarken Evim Türkiye Fuarı’yla çok daha fazla Avrupalı Türk Sur Yapı projeleriyle tanışma fırsatı yakaladı. Yaklaşık 1000 kişiyi standında ağırlayarak 250 milyonluk satış görüşmesi ve 100 milyonluk konut, ofis ve dükkan opsiyonu yapan Sur Yapı, projeleriyle fuarın ilgi odağı oldu.

Mega Proje ’ye yoğun ilgi 

Türkiye’nin incisi Antalya’ya yeni bir yaşam alanı sunan Sur Yapı, yeşil ve mavinin iç içe olduğu kentin özüne uygun modern, 70 bin kişinin yaşayacağı yeni bir şehir inşa ediyor. 19 bin bağımsız bölümden oluşan konutlar, ofisler, home office’ler, dükkanlar, çarşılar, okullar, sağlık alanları, ibadet alanları, sosyal alanlar, müzeler ve büyük kent parkıyla beraber Türkiye’nin markası olan Antalya’ya yeni bir Antalya armağan eden Sur Yapı Antalya Projesi, Avrupalı Türkler tarafından yoğun ilgi ve taleple karşılaştı.

İstanbul ve Antalya’dan toplam 15 projesini tanıttı

Sur Yapı, “Evim Türkiye” Fuarı’na İstanbul’dan şu projeleriyle katıldı:

Avrupa yakası; Kâğıthane’de Tempo City, Topkapı’da Topkapı Evleri, Ispartakule’de Bahçeyaka, Bahçekent’te Semt Bahçekent, Eyüp’te Axis İstanbul Ofis, Güneşli ’de Mirage Dükkan…

Anadolu yakası; Sancaktepe’de Lavender ve Muhit, Sultanbeyli’de İlkbahar ve Gölbahçe Evleri, Koşuyolu’nda Excellence, Ümraniye’de Exen İstanbul ve Şehir Konakları, Maltepe’de YeşilMavi… 

Antalya’da, Avrupa’nın en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyan, yatırım değeri 8 milyar TL olan ve 19 bin bağımsız bölümden oluşan Sur Yapı Antalya projesi de fuarda yer aldı.

Ayrıca Tempo City, Semt Bahçekent ve Antalya Projeleri’nin de maketleri, fuardaki Sur Yapı standında sergilendi.

“Projelerimize yoğun ilgi ve taleple karşılaştık”

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Fuarda toplam 15 projemizi tanıttık. Antalya projemiz, Kağıthane Tempo City ve Bahçekent’teki Semt projelerimizin de maketleriyle katıldık. Standımızda yaklaşık 1000 kişiyi ağırladık, 250 milyonluk satış görüşmesi yaptık ve 100 milyonluk konut, ofis ve dükkan opsiyonladık. 1 milyon 300 bin metrekare alanıyla yeşil ve mavinin iç içe olduğu Antalya’nın özüne uygun modern bir şehir olan Antalya Projemiz Avrupalı Türkler tarafından yoğun ilgi gördü. Çok sayıda satış görüşmesi yaptık. Ayrıca İstanbul’daki projelerimiz için de yoğun ilgi ve taleple karşılaştık.” şeklinde konuştu.

“Türkiye gayrimenkul sektörü için başarılı bir test sürüşü oldu.”

Konutder ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “ 8 – 10 Şubat tarihlerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı himayesinde organize edilen Evim Türkiye Fuarı, Türkiye gayrimenkul sektörü için başarılı bir test sürüşü oldu. Yabancı satışlarının ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın ilgisinin arttığı bir dönemde çok doğru bir adım oldu. Bu fuarların devam etmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu tarz işlerin sürekli yapılmasıyla daha başarılı sonuçlar ortaya çıkacaktır. Bu sebeple de yurt dışında konut satışının döviz kazandırıcı hizmet olarak kabul edilmesi gerekmektedir. İhracatçılarımızın aldığı fuar ve tanıtım desteğini sektörümüz de almalı dış satım için. Bu başarılı fuarların devamlılığında devletimizin desteği önemlidir.

Devamını oku

Fuarlar

Amerika’nın en önemli franchise fuarlarında yerinizi alın!

Yayınlanma tarihi

-

amerikan franchise fuarı

Florida’nın Fort Lauderdale şehrinde bu yıl sekizincisi gerçekleştirilen Franchise Expo South, ABD’nin güneyindeki tek franchise fuarı olma özelliğine sahip. 24-26 Ocak 2019 tarihlerinde düzenlenen fuar Latin Amerika ve Karayip Adaları da dahil olmak üzere ABD’nin güneyindeki yer alan franchise konseptleri ile yatırımcıları buluşturdu.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen fuardan katılımcılar mutlu ayrıldılar. En büyük franchise fuarlarından biri olan New York International Franchise Fuarı dünyanın birçok yerinden marka ve yatırımcının dikkatini çekmektedir. 30 Mayıs-1 Haziran 2019’da New York, NY The Javıts Center’da düzenlenecek fuar, Türk markaları için önemli fırsatlar sunmaktadır.

13-14 Eylül 2019’da gerçekleştirilecek Franchise Expo Midwest, tüm çevre ülkelerden gelen yatırımcıyı markalar ile bir araya getiriyor. 547 milyar dolarlık ekonomisiyle Chicago ve çevresi franchise sistemini uygulamaya ve yaymaya müsait çok önemli bir bölgesidir.

Franchise Expo West ise büyük bir hızla gelişmekte olan Batı Amerika pazarı içinde her yatırım seviyesini destekleyen organizasyonların önde gelenidir. Uluslararası anlaşmalara imza atmak, batı dünyasında markasını tanıtıp, döviz bazında gelir sağlamak isteyen markalar için bu fırsat 5-7 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleşecek.

Türk Markaları Globalleşiyor….

Uzun yıllar Amerika’da yaşayan ve pazarın dinamiklerini çok iyi bilen Medyafors Fuarcılık Yön. Krl. Üyesi ve Uluslararası İlişkiler Direktörü Ferzan Erem Escobedo; “ Yüzölçümü, nüfusu ve ekonomisi ile dünyanın en büyük ülkelerinden biri olan ABD’de yapılan araştırmalarda, ABD’de yaklaşık 760 bin franchise konsepti hizmet veriyor.

Gıda sektörü ise yaklaşık %40’lık paya sahip ve franchise istihdam insan kaynağı hacmi toplamı 19 milyon kişiye yaklaşmıştır.

Türk markalarının Master Franchise verme ve Amerika pazarına açılma konularında şansları büyük… Amerika pazarı mutlaka girilmesi ve incelenmesi gereken bir pazar… Gayrimenkulden gıdaya, hazır giyimden aksesuara, kozmetikten takıya, hizmetten eğitime birbirinden farklı sektörlerin bir arada yer aldığı bu fuarlar, yurtdışında var olma sürecinde yolun başındaki yatırımcılar için büyük önem arz ediyor.

Türk markaları yurt içinde ve yurt dışında büyümek istiyor. Biz de Taba-AmCham tecrübesi ve iş birliği ile markasının ve konseptinin, globalde en önemli pazarlardan biri olan Amerika pazarında olmasını arzu eden markaları, Master Franchise adayları, girişimciler ve Amerikalı yatırımcılar ile buluşturuyoruz. Franchise sistemine ve gelişimine verdiğimiz önemle bu konuda önemli çalışmalara imza atmakta ve markaların yurt içinde ve yurt dışında büyümelerine önemli katkılar sağlamaktayız’’ dedi.

Devamını oku

Fuarlar

Torkam Projeleri Gurbetçilerden Yoğun ilgi

Yayınlanma tarihi

-

evim-turkiye-fuari-torkam-projeleri

Ülkemizdeki gayrimenkul yatırım fırsatları “Evim Türkiye” fuarı ile Avrupa’ya taşındı.

Binlerce gurbetçimizin ziyaret ettiği fuara bizde TORKAM E5, Temaşehir Konya ve 42. Cadde ile katıldık. Gayrimenkul yatırımı anlamında projelerin Avrupalı vatandaşlarımız tarafından ilgi görmesi bizleri de mutlu etti.

Eşsiz lokasyon avantajı sağlayan TORKAM E5 projemizde rezidansların ve ofislerin yanı sıra çok yakında satışa çıkacak TORKAM E5 Çarşı Dükkanları gurbetçilerimizin ilgi odağındaydı.

Standımızı Almanya’da yaşayan gurbetçilerimizin yanı sıra Hollanda, İsveç, Belçika, İngiltere ve Avusturya’dan gelen vatandaşlarımız da ziyaret etti. İleriye dönük yatırım yapacak gurbetçilerimiz İstanbul ve Konya’daki projelerimizi inceleme, avantajlarını yakından görme ve tanıma fırsatı buldu.

Onlarla güçlü bağlar kurduk. Avrupa’nın farklı noktalarında yaşayan gurbetçilerimizle bir araya gelmemizi sağlayan bu tarz gayrimenkul fuarlarının mutlaka devamı olmalı diye düşünüyorum.

Devamını oku

Fuarlar

İhlas Yapı’nın Projeleri Avrupa’da Kabul Buldu

Yayınlanma tarihi

-

ihlas-yapi-projeleri-avrupa-evim-turkiye-fuari

İhlas Yapı’nın gözde projelerinden Bizim Evler 7, Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 Avrupa’da vitrine çıktı.

“Evim Türkiye” fuarında gurbetçi vatandaşlar İhlas Yapı’nın prestijli projelerinde geleceğe dönük yatırım yapma fırsatını yakaladı.

ZEKİ CELEP;  “TÜRKİYE’DE KALICI YATIRIMA DAVET ETTİK” 

5 milyondan fazla gurbetçinin yaşadığı Avrupa’nın bu organizasyon için çok doğru bir adres olduğunu belirten İhlas Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Celep,İhlas Yapı olarakEvim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na 4 projemizle katıldık. Avrupalı vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği fuarda gurbetçilerimize, ülkemizin en önemli dinamiklerinden olan gayrimenkul sektörünü ve konut ile ticarilerin halen en güvenli yatırım enstrümanı olma özelliğini koruduğunu anlatma fırsatı bulduk. Projelerimizden yaşamın başladığı Bizim Evler 7 ile inşa çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4’te uygun şartlarda konut almaları için avantajlı teklifler sunduk. “İki kişilik İstanbul gidiş dönüş uçak biletiniz bizden” kampanyası da oldukça ilgi gördü. Ayrıca KDV’den muaf tutulan Avrupalı vatandaşlarımız bu avantajın da etkisiyle projelerimize yoğun alaka gösterdiler.” 

BİZİM EVLER 7’DE HEMEN TESLİM DAİRELER

Gayrimenkul sektöründe kalite ve güven odaklı nitelikli projelere imza atan İhlas Yapı, Ispartakule’de aile konseptiyle hayata geçirdiği Bizim Evler 7’de avantaj sunmaya devam ediyor. 

Türkiye’nin dev projelerinden, İstanbul Havalimanı, Kanal İstanbul’a komşu konumda yer alan Bizim Evler 7’de yaşam başlarken teslime hazır daireler kalitesiyle de öne çıkıyor. 

Kanal İstanbul projesinin hemen yanı başında yer alan Bizim Evler’de oturanlar Marmara Denizi ve Yeni İstanbul Boğazı’nı görme fırsatı yakalayacak. Aile öncelikli yaşam sunulan projede 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı dairelerden oluşan 532 konut yer alıyor.  

Her zevke hitap eden, modern mimarisiyle kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan Bizim Evler 7’de 2+1 daireler normal katta 683.000 TL’den başlıyor.

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip projede; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu ve mescit bulunuyor.

Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, anaokulu, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, TEM bağlantı yolları, Metro ve banliyö hatları, İstanbul Havalimanı, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük sağlık kampüsü ve Kanal İstanbul gibi dev projenin kesişim noktasında yer alan Bizim Evler, Ispartakule’yi cazibe merkezi haline getiriyor. 

BİZİM EVLER 8

Ispartakule’de daha önce Bizim Evler markalı teslim eden 7 sitesi bulunan İhlas Yapı, gelen talep üzerine yatırım değeri yüksek olan bu bölgede 8. Projesine başladı. Bizim Evler sakinlerinin aşina olduğu ayrıcalıklar, İhlas Yapı kalitesi ve güvencesiyle Bizim Evler 8’de yeniden hayat buluyor. 

Kanal İstanbul’un yanı başında yer alan Bizim Evler 8’de iki blokta 236 daire, 29 dükkan yer alıyor.

Geniş peyzaj ve zengin sosyal donatı alanlarına sahip Bizim Evler 8; 2+1’den 4+1’e konforlu daireleri, spor alanları, kapalı yüzme havuzu, süs havuzları ve çocuk oyun alanlarıyla konut alıcılarına ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Projede 2+1 daireler 615.000 TL’den yatırımcılara sunuluyor.

BİZİM EVLER GÜZELCE

bizim-evler-guzelce-projesi

Büyükçekmece’de Marmara Denizi’nin yanı başında konumlanan Bizim Evler Güzelce’de 2+1 daireler 656.000 TL’den başlıyor.

Az katlı yapılaşmanın yer aldığı Güzelce’de sahile ve marinaya yürüme mesafesinde konumlandırılan Bizim Evler Güzelce 709 konut ve 111 ticari üniteden oluşuyor.  

Güzelce Marinası ile Marmara Denizi’nin ışıltısı hissedilecek şekilde tasarlanan Bizim Evler Güzelce’de; 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip konut seçeneği yer alıyor.  Büyükçekmece bölgesinin en büyük projesi olarak öne çıkan taşıyan Bizim Evler Güzelce eşsiz konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyor.

5 yıldızlı tatil köyü konseptinde geliştirilen projede inşa çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. 

MARMARA EVLERİ 4

marmara-evleri-4-etap

Beylikdüzü’nde daha önce hayata geçen Marmara Evleri markalı 3 sitenin referansı ile inşasına başlanan ve bölgenin merkezinde inşa edilen,  Marmara Evleri serisinin en yenisinde, lüks ve konforlu daireler avantajlı fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor. 

Toplamda 639 daire ve 44 adet dükkanın yer alacağı Marmara Evleri 4 projesi aile öncelikli bir yaşam anlayışıyla hayata geçiriliyor. 2+1 dairelerin 476.000 TL’den başladığı projede 3+1 ve 4+1 daire tipleri de yer alıyor.  Geniş ve ferah kullanım alanlarının bulunduğu projede daireler 127 metrekare ile 203 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Örnek dairesini gören herkesin beğendiği Marmara Evleri 4’te kişiye özel ödeme planları da sunuluyor.

Projede peyzaj alanlarının yanı sıra; kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı ve açık spor alanları, yürüyüş yolları, mescit, taziye evi, bay ve bayanlara özel ikişer adet fitness salonu, hamam ve saunalar yer alıyor. 

Marmara Evleri 4 estetik mimarisi, ankastreli birinci sınıf konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkanları ve zengin yaşam alanlarıyla keyifli bir site hayatı sunuyor.

Devamını oku

Fuarlar

Düşler Vadisi Avrupayı fethetti

Yayınlanma tarihi

-

yilmaz-insaat-dusler-vadisi

Ülkemizdeki prestijli gayrimenkul projeleri Almanya’da Avrupalı vatandaşlarımızla buluştu.

Bizde Yılmaz İnşaat olarak 45 yıllık tecrübemizle Galatasaray arsası üzerinde Emlak Konut GYO güvencesiyle geliştirdiğimiz villa projemiz “Düşler Vadisi Riva”yı gurbetçi vatandaşlarımıza tanıtma fırsatı bulduk. İstanbul’un doğayla içe içe bölgesi Riva’da yükselen projemize Evim Türkiye fuarını ziyaret eden gurbetçi vatandaşlarımızın büyük ilgi gösterdi.

Gayrimenkul alarak Türkiye’de yatırım yapan gurbetçilerimiz hem memleketleri için hem de kendileri için çok doğru bir iş yaptı. Avrupalı vatandaşlarımızın vergilerinin düşük, yaşam standartlarının yüksek olduğu Türkiye’de ülkesine bağlılığından dolayı doğdukları topraklara yatırım yapması bizleri mutlu etti.

Avrupa’da yeni fuarlarla bu iş birlikteliğinin büyüyeceğini, konut satışlarının artacağını şimdiden söyleyebiliriz.”

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ