Takip Edin

Etkinlikler

Sur Yapı Marka AVM’de 19 Mayıs coşkusu

Yayınlanma tarihi

-

Sur Yapı Marka AVM’de 19 Mayıs coşkusu

Sur Yapı Marka AVM 19 Mayıs’ı dans ve spor etkinlikleriyle karşılıyor. Decathlon iş birliğiyle düzenlenecek spor festivali 14.00 – 22.00 saatleri arasında Sur Yapı Marka AVM’nin Akademi Caddesi açık otopark alanında yapılacak. 18 Mayıs Cumartesi saat 18.30’da ise Doğa Koleji öğrencilerinin 19 Mayıs kutlamalarına yer verilecek.

Koro, orkestra ve folklorik dansların sergileneceği gösteri, Sur Yapı Marka AVM’nin eksi 1’inci katında yer alan etkinlik alanında yapılacak.

Türkiye’nin en seçkin markalarını Bursalılarla buluşturan Sur Yapı Marka AVM, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı için dopdolu bir program hazırladı. Etkinlikler kapsamında 18 Mayıs Cumartesi günü Doğa Koleji öğrencilerinin koro, orkestra ve halk dansları gösterisine yer verilecek. Etkinlik 18.30’da Sur Yapı Marka AVM’nin eksi 1’inci katında yer alan etkinlik alanında yapılacak.

19 Mayıs günü ise Decathlon iş birliğiyle spor festivali gerçekleşecek. Festival 14.00 – 22.00 saatleri arasında Sur Yapı Marka AVM’nin Akademi Caddesi açık otopark alanında yapılacak. Birbirinden renkli spor aktivitelerinin sergileneceği etkinlik alanında unutulmaz bir bayram coşkusu yaşanacak.

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etkinlikler

Kentsel Dönüşüm Uzmanı olarak dönüşüm sürecinde yerinizi alın!

Yayınlanma tarihi

-

Kentsel Dönüşüm

Kentsel Dönüşüme 360 derece danışmanlık hizmeti veren DRKEE Consultancy & Danışmanlık, kentsel dönüşüme ilişkin eğitim programlarına bir yenisi ekledi. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜ) işbirliği ile 16 Haziran-7 Temmuz tarihleri arasında “Kentsel Dönüşüm Uzmanlığı Sertifika Programı”nı gerçekleştirilecek.

Önümüzdeki dönemde devlet eliyle kentsel dönüşüm çalışmalarının hız kazanacağına ve bu sürecin yeni iş fırsatları ortaya çıkaracağına dikkat çeken DRKEE Consultancy & Danışmanlık Genel Müdürü Ömer İsafça, bu süreçte kendine yer edinmek isteyenler için bir fırsat niteliğindeki programa 9 Haziran’a kadar başvuruda bulunulabileceğini söyledi.

 Türkiye genelinde 2015 yılından bu yana binin üzerinde bağımsız bölümün kentsel dönüşüm Projesine özel danışmanlık hizmeti veren, özel uzmanlık alanlarından biri kentsel dönüşüm olan DRKEE Consultancy & Danışmanlık, kentsel dönüşüm konusunda verdiği eğitimleri bir yenisini ekledi. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜ) işbirliği ile 16 Haziran-7 Temmuz tarihleri arasında Kentsel Dönüşüm Uzmanlığı Sertifika Programı’nı gerçekleştirilecek olan DRKEE Consultancy & Danışmanlık, İZÜ Altunizade Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek olan programa 9 Haziran’a kadar başvuru alacak.

Türkiye’deki yapıların üçte birinin niteliksiz yapı sınıfındaki yapılardan oluştuğunu hatırlatan Gayrimenkul sektörüne kattığı yenilikler ile fark yaratan DRKEE Consultancy & Danışmanlık Genel Müdürü Ömer İsafça, önümüzdeki dönemde devlet eliyle yürütülmesi planlanan kentsel dönüşümde çıkacak iş fırsatlarına hazırlıklı olmak isteyenlere yönelik sertifika programlarına bir yenisini daha eklediklerini söyledi.

 Gayrimenkul sektörünün lokomotifi olacak kentsel dönüşümü her yönüyle Kentsel Dönüşüm Uzmanlığı Sertifika Programı katılımcılarına anlatacaklarına dikkat çeken Ömer İsafça, “Deprem riski taşıyan ülkemizin, 1/3’ü niteliksiz diye nitelendirdiğimiz hiçbir mühendislik hizmeti almamış, kullanım ömrünü yitirmiş gayrimenkullerden oluşmaktadır. Programımızla kentsel dönüşüm konusunda kendini geliştirmek isteyen katılımcıları konularında uzman akademik kadromuzla bir araya getirip sektörün ihtiyacı olan nitelikli Kentsel Dönüşüm Uzmanları yetiştirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Kimler Katılabilir?

Kentsel Dönüşüm Uzmanlığı Sertifika Programı, kentsel dönüşüm konusunda kendini geliştirmek ve Kentsel Dönüşüm Uzmanı olarak sektöre katkı sağlamak isteyen herkese açık. 16 Haziran-7 Temmuz tarihleri arasında (6 gün – 48 saat) sürecek olan programda başarılı olan katılımcılar Sabahattin Zaim Üniversitesi onaylı sertifika almaya hak kazanacaklar. Eğitim ücreti 1.900 TL  olan programda, eğitimde yüzde 80 devam zorunluluğu bulunuyor.

Eğitimin İçeriğinde Hangi Konular Bulunuyor?

  Kentsel Dönüşümün Vizyonu ve Fırsatları

  Kentsel Dönüşüme Nereden, Nasıl Başlamalıyım

  6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Kanunu ve Uygulama Yönetmeliği

  Kentsel Dönüşümün Hukuki Boyutları ve Çözümleri

  Kentsel Dönüşümün Sosyolojik Boyutu

  Kentsel Dönüşüm Finansmanı

  Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı Nasıl Yapılır

  Kentsel Dönüşümün Vergisel Boyutları ve Çözümleri

  Kentsel Dönüşüm Projelerinde Değerleme Nasıl Yapılmalı

  Kentsel Dönüşüm Uygulama Örnekleri

DRKEE CONSULTANCY & DANIŞMANLIK HAKKINDA:

DRKEE Consultancy & Danışmanlık, 2015 yılından bu yana birçok farklı endüstride faaliyet gösteren özel ve kamu sektöründeki bireysel yada kurumsal müşterilerine eğitim, danışmanlık, finansal danışmanlık, risk danışmanlığı, gayrimenkul proje danışmanlığı, kentsel dönüşüm, yatırım ve ilgili alanlarda profesyonel hizmet veriyor.

 DRKEE Consultancy & Danışmanlık, uzman kadrosunun iz bırakan bir etkiyi nasıl yarattığı konusunda daha fazla bilgi almak için Facebook, Instagram, Twitter, YouTube ya da Linkedın sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Devamını oku

Etkinlikler

3. Kadıköy çevre festivali başlıyor.

Yayınlanma tarihi

-

Kadıköy Belediyesi’nin her yıl ‘Doğaya emek ver’ sloganı ile düzenlediği Kadıköy Çevre Festivali bu yıl 24-26 Mayıs tarihlerinde, Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda ‘Toprak’ temasıyla kutlanıyor. Çevre için mücadele eden yaklaşık 60 demokratik kitle örgütü, sivil toplum kuruluşu, platform ve inisiyatifin bir araya geleceği Kadıköy Çevre Festivali’nde söyleşiden atölyeye, yarışmadan konsere her yaş grubuna uygun pek çok etkinlik düzenlenecek.

KADIKÖY BELEDİYE BAŞKANI ODABAŞI: DAHA ÇOK ÇEVRE KONUŞACAĞIZ

Geçtiğimiz yıllarda “Marmara Denizi’ndeki kirlilik ve biyolojik çeşitlilik”, “Kentte Ekolojik Yaşam” konularının temel alındığı festivalin bu seneki konusu ‘Toprak’ olacak. Yaşamın temel kaynaklarından toprağı korumak üzere önlemler alınması ve çevre bilincinin geliştirilmesi gerektiğini vurgulayan Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, “Gelecek kuşaklara yaşanabilecek bir dünya bırakma sorumluluğumuz var. Toprak da en önemli miraslarımızdan biri. Teknoloji, endüstri gelişirken doğal kaynaklarımızı korumak temel amaçlarımızdan biri olmalı. Doğayla savaşarak değil doğayla birlikte gelişmeliyiz. Yeryüzündeki yaşamın sağlıklı bir şekilde ilerlemesi buna bağlı” diye konuştu. İstanbulluları Kadıköy Çevre Festivali’ne davet eden Odabaşı “Biz Kadıköy Belediyesi olarak daha çok çevre konuşacağız, daha çok çevre projeleri üreteceğiz, daha çok çevreye farkındalık yaratacak projeleri hayata geçireceğiz. Ekolojik dengeyi korumak için doğayı konuşacağız, doğaya daha az ve zararsız atık bırakmayı konuşacağız, biyolojik çeşitliliği korumayı, doğaya uygun davranmayı, yenilenebilir enerji kaynaklarını konuşacağız.” dedi.

TÜRKİYE’DEKİ TARIM POLİTİKALARI TARTIŞILACAK

3 gün sürecek etkinlikte alanında uzman konuklar ve sivil toplum kuruluşları çevre sorunlarına yönelik analizlerini ve çözüm önerileri sunacaklar. Festival Cuma günü saat 13:00’te Bandistanbul Ritim ve Bando grubunun konseri ve çocukların dans gösterileri ile açılacak. Alanında uzman konukların yer alacağı panellerde çevreye yönelik konular ele alınacak.

Cumartesi günü 13:00’te “Cumartesi Kadıköy’ün Tarihi Çayırlarına Sahip Çıkıyoruz” konulu panelde Kadıköy Kent Konseyi’nden Gülsün Gökalp, Arkeolog Gülbahar Baran Çelik, Mimar Arif Atılgan, Şehir Plancısı Nilgün Canatar ve Ahmet Kıvanç Kutluca Kadıköy’ün tarihinde önemli yer tutan çayırları anlatacak.

Cumartesi 14:30’da Açık Radyo’dan Can Tonbil, yazar Rüya Aygüneş, öğrenciler Atlas Sarrafoğlu ve Deniz Cevikus “Neden İklim Grevine Katılıyoruz” sorusuna yanıt verecek.

Kadıköy Çevre Festivali’ndeki önemli oturumlardan biri de “Türkiye’deki Tarım Politikaları” olacak. Cumartesi 15:30’da peynir uzmanı ve aktivist İlhan Koçullu, CHP PM Üyesi, Ziraat Mühendisi Gökhan Günaydın, Çiftçi Sendikaları Konfederasyonu (ÇİFTÇİ-SEN) Kurucu Genel Başkanı Abdullah Aysu ve TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanı Ahmet Atalık’ın katılımıyla gerçekleşecek panelde Türkiye’de tarımın geldiği nokta masaya yatırılacak.

Pazar 13:00’te ise “Ege’den Marmara’ya Ekoloji Mücadelesi” konulu panelde İzmir’den Dr. Ahmet Soysal, Ege Çevre ve Kültür Platformu (EGEÇEP)’ndan Özer Akdemir, Çanakkale Kent Konseyi Çevre Meclisi Başkanı Pınar Bilir, Kuzey Ormanları Savunması (KOS)’dan Selçuk Koçum, aktivist yazar Cemil Aksu, avukat Ali Arif Cangı söz alacak.

Pazar 15:30’da “Sağlıklı Yaşamak İçin Beton Değil Toprak” panelinde ‘Sağlıklı Yaşıyoruz Kurucusu’ Nurçin Çağlar, Okan Çağlar, Fizyoloji uzmanı Prof. Dr. Nazan Uysal Harzadın, Kardiyoloji uzmanı Dr. Zülfikar Danaoğlu, Kardiyolog Dr. Baybars Türel, Çocuk Hastalıkları uzmanı Dr. Hande Namal Türkyılmaz, Göz hastalıkları uzmanı Dr. Sultan Kaya Ünsal, Mikro Cerrahi uzmanı Dr. Hüsrev Purisa, Fitoterapi uzmanı Dr. Bekir Uğur Yavuzcan (Fitoterapi), Nöroloji uzmanı Dr. Banu Taşçı Fresko, ve İç Hastalıkları uzmanı Dr. Aytaç Karadağ sağlıklı yaşam konusunu masaya yatıracak.

FESTİVALDE BİSİKLETE ÖNEM

Çevre Festivali’nin en önemli konu başlıklarından bir tanesini bisikletli ulaşım oluşturacak. Kadıköy’de bisiklet kültürünü yaygınlaştırmak, araç trafiğine alternatif bir yaşam sunmak amacıyla çalışmalar yürüten Kadıköy Belediyesi festivalde de düzenleyeceği etkinliklerde bisiklete vurgu yapacak. Bu kapsamda Sahil Bisiklet Ekibi ‘Trafikte Bisiklet, Sağ Şerit Yasal Hakkım’, 40 yaş üstü bireylerin bisiklet kullanımını özendirmek için İkinci Bahar Bisiklet Deneyimi, Bisikletli Kadın İnisiyatifi, Pedal Arkadaşım gibi etkinliklerde bisiklet kullanımı ve deneyimler aktarılacak.

ÇEVRE ÜZERİNE RENKLİ SÖYLEŞİLER

Çevre festivalinde sanatçı ve yazarlar da deneyimlerini aktaracak. Yazar Buket Uzuner ‘Toprak Kitabı’nı anlatacak. Festivalde plastiklerin doğaya etkileri, Palm yağının zararları gibi tüketim alışkanlıklarını sorgulayacak konular tartışılacak. İstanbul Üniversitesi öğretim üyeleri Meral Avcı ve Ünal Akkemik ‘İstanbul’da Doğal ve Kültürel Bitki Çeşitliliği’ni ele alırken, veganlık, ekolojik yaşam gibi konularda söyleşiler düzenlenecek. Yeryüzü Derneği, ‘Başkası İçin Pişir’ etkinliği ile 3 gün boyunca yemek pişirecek. Festival alanına kurulacak stantlarla katılımcıların deneyim kazanması amaçlanıyor. Yağmur Suyu Hasadı atölyesi, Vegan Mutfak Atölyesi, Arılar İçin Tohum Topu Atölyesi, Terrarium yapımı, Sıfır Atık Atölyesi, Bez Çanta Atölyesi, File Çanta Atölyesi, Kent Bahçeciliği, Origami Atölyesi, Stopmotion Sinema Atölyesi gibi atölyeler yer alacak.

ÇOCUKLAR İÇİN DE RENKLİ BİR FESTİVAL

Festival boyunca çocuklar da unutulmadı. Çocukları sağlıklı beslenmeye teşvik etmek ve endüstriyel gıdadan uzaklaştırmak amacıyla çocuklarla sağlıklı atıştırmalıkların yapımı için atölyeler düzenlenecek. ‘Tabağım Renkli Hayatım Hareketli’ adlı tiyatro ile çocuklara doğru beslenmeye yönelik mesajlar verilecek. Çocuk kitapları yazarları da çocuklara okuma atölyeleri düzenleyecek. Ezgi Gül Kahraman ‘Vera’nın Şifalı Çiçekleri’ atölyesi ile çocuklara tıbbı bitkiler hakkında bilgi verecek. Tülin Kozikoğlu ‘Elma Elma… Söyle Bana’,Sima Özkan ise ‘Denizin Sıfır Atık Kitabı’ atölyesi ile çocuklarla olacak. Çocukların ilgisini çekecek etkinlikler arasında Doğa Çantam Atölyesi, Resimli Doğadan Mesajınız Var Atölyesi, Hikayelerle Fidan Dikimi, Tohum Topu Atölyesi, Çocuk Yogası, Çocuklarla Felsefe Atölyesi, Çamur Torna atölyesi gibi etkinlikler yer alacak.

HERGÜN AYRI BİR KONSER

Festivalin her gününü başka bir konser renklendirecek. Cuma 18:30’da İstanbul Ahenk, Cumartesi 18:30’da Sade Kaave grubu, Pazar 18:30’dan itibaren Tomurcuk Vakfı Ritim Grubu, Evrim Ateşler, Okeanos Greek Music Ensemble sahnede olacak.

BU FESTİVALDE PLASTİK YASAK!

Kadıköy Belediyesi, ‘Sıfır Atık’ kampanyası kapsamında tek kullanımlık plastik ve kağıt malzemelerin kullanımını engellemek amacıyla festivale matara ya da kupa ile gelinmesi için çağrıda bulundu. Alanda sebiller ve büfeler yer alacak. Kadıköy Belediyesi’ne ait büfede kupa ve termosu ile gelenlere çay ve kahve indirimli olarak verilecek.

Devamını oku

Etkinlikler

Gayrimenkul Satışında Kuşaklara Göre Yeni Trendler Neler Olacak?

Yayınlanma tarihi

-

DRKEE Consultancy

Gayrimenkul Satışında Kuşaklara Göre Yeni Trendleri Öğrenip Yeni Dünyadaki Yerinizi Almaya Hazırlanın. Gayrimenkul sektöründe fark yaratan bir bakış açısıyla hizmet veren DRKEE Consultancy & Danışmanlık, eğitim programları serisine “Gayrimenkul Satışında Kuşaklara Göre Yeni Trendler Eğitimi” ile devam ediyor.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜ) DRKEE Consultancy & Danışmanlık işbirliği ile 15-16 Haziran tarihlerinde İZÜ Altunizade Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek olan programa son başvuru tarihi 9 Haziran.

DRKEE Consultancy & Danışmanlık Genel Müdürü Ömer İsafça, Gayrimenkul Satışında Kuşaklara Göre Yeni Trendler Eğitimi programı ile gayrimenkul sektörünün gözden kaçırdığı yönetim, değişen kuşaklar, yeni satış ve finansman modelleri konularını ele alıp katılımcıların yeni çağa uyum sağlamalarına önderlik etmeyi planladıklarını söyledi.

DRKEE Consultancy & Danışmanlık, özel sektörden ve kamuya farklı sektörlerden bireysel yada kurumsal müşterilere eğitim, danışmanlık, finansal danışmanlık, risk danışmanlığı, gayrimenkul proje danışmanlığı, kentsel dönüşüm, yatırım ve ilgili alanlarda profesyonel hizmet veriyor. DRKEE Consultancy & Danışmanlık, Gayrimenkul Satışında Kuşaklara Göre Yeni Trendler Eğitimi programı ile değişen koşullara ayak uydurmak isteyenlere yönelik eğitimler hazırladı.

DRKEE Consultancy & Danışmanlık, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜ) işbirliğiyle

İZÜ Altunizade Yerleşkesi’nde 15-16 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan program, 16 saat sürecek ve kurumuna yada kendine katkı sağlamak isteyen herkese açık olacak.

Eğitim Ücreti 500 TL olan Gayrimenkul Satışında Kuşaklara Göre Yeni Trendler Eğitimi programına yüzde 75 devam zorunluluğu bulunurken programda başarılı olan katılımcılar Sabahattin Zaim Üniversitesi onaylı katılım belgesi almaya hak kazanacaklar.

Artan Rekabet Sürecine Hazırlayacak!

DRKEE Consultancy & Danışmanlık Genel Müdürü Ömer İsafça, Gayrimenkul Satışında Kuşaklara Göre Yeni Trendler Eğitimi programı ile sektör oyuncularını yeni döneme hazırlamayı, değişen rekabet koşullarında rekabet edebilirliklerini artırmayı hedeflediklerini vurguladı.

Gayrimenkul sektörünün 2018 yılının ikinci yarısında kış aylarını yaşamaya başladığına dikkat çeken Ömer İsafça, şöyle devam ediyor:

“Bu süreçte üreticinin ürettiği, finans kurumlarının finanse ettiği yapının sonuna gelindiği ortaya çıktı. Gayrimenkul sektörünün gözden kaçırdığı yönetim, değişen kuşaklar, yeni satış ve finansman modelleri gibi konular vardı. Programımızın amacı kurumuna yada kendi gelişime katkı sağlamak isteyen katılımcılar ile gayrimenkul sektörüne yeni satış modelleri ve oto finansman modelleri yaratmaktır.”

 

Eğitimin İçeriğinde Neler Var?

 

  • Kuşaklara Göre Dünya da Gelişen Gayrimenkul Satış Yönetim Teknikleri Nelerdir?
  • Gayrimenkul Satışında Hedefler ve Stratejiler Nasıl Belirlenir?
  • Hedeflerim ve Stratejime Göre Nasıl Proje Geliştirmeliyim?
  • Projelerimin Performans Takibini Nasıl Yapmalıyım?
  • Yeni Finansman Çeşitleri ve Uygulama Örnekleri

 

DRKEE CONSULTANCY & DANIŞMANLIK HAKKINDA:

 

DRKEE Consultancy & Danışmanlık, 2015 yılından bu yana birçok farklı endüstride faaliyet gösteren özel ve kamu sektöründeki bireysel yada kurumsal müşterilerine eğitim, danışmanlık, finansal danışmanlık, risk danışmanlığı, gayrimenkul proje danışmanlığı, kentsel dönüşüm, yatırım ve ilgili alanlarda profesyonel hizmet veriyor.

DRKEE Consultancy & Danışmanlık, uzman kadrosunun iz bırakan bir etkiyi nasıl yarattığı konusunda daha fazla bilgi almak için Facebook, Instagram, Twitter, You Tube ya da Linkedın sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Devamını oku

Etkinlikler

İrem Derici İstMarina AVM’yi salladı!

Yayınlanma tarihi

-

1557039578_istMarina___rem_Derici_konser_3

Kartal sahilde denize nazır konumda, açık alan ferahlığı ile kapalı alan konforunu bir arada sunan yeni nesil alışveriş merkezi İstMarina, pop müziğin parlayan yıldızı İrem Derici‘yi ağırladı. Pop müziğin sevilen ismi İrem Derici, hafta sonu İstMarina AVM’de verdiği konser ile kendisini dinlemeye gelen sevenlerine unutulmaz bir gün yaşattı.

Alanı tam kapasite dolduran yüzlerce müziksever keyif dolu konserde müzik ziyafeti yaşadılar. Programına sevilen parçalarından Ben Tek Siz Hepiniz’ şarkısı ile başlayan Derici, birbirinden hit şarkılarıyla iz bırakan bir performansa imza attı. Konser boyunca sahne şovlarıyla göz dolduran Derici, 7’den 70’e her yaş grubundan seyircinin olduğu konserde salonu dolduran yüzlerce kişiyi bir kez daha sesine ve kendisine hayran bıraktı.

‘Kalbimin Tek Sahibine’, ‘Evlenmene Bak’, ‘Tektaş’ gibi sevilen şarkılarını İstMarina AVM izleyicileri ile hep bir ağızdan söyleyen İrem Derici 1 saate yakın sahnede kalarak şarkılarıyla doyasıya eğlendirdi.

90’LI ŞARKILAR ALBÜMÜ YOLDA

90’lı şarkılardan oluşan cover albümün hazırlıklarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten başarılı şarkıcı, “90‘larda en sevdiğim şarkılardan oluşan bir albüm olacak. Hepsi bizim için çok özel. Şu an ilk klibi hangisine çekeceğimizi bile bilmiyoruz. Bize de sürpriz olacak” dedi.

Devamını oku

Etkinlikler

İrem Derici Konseri İstMarina AVM’de Ücretsiz

Yayınlanma tarihi

-

iremderici-konseri

Ünlü isimleri yaz boyunca ücretsiz ağırlayacak olan ve Moda, eğlence ,lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi muhteşem bir konsere daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Pop müziğin sevilen ismi İrem Derici, en sevilen şarkıları ve muhteşem sahne şovlarıyla 04 Mayıs Cumartesi saat 15.00’de İstMarina Alışveriş Merkezi’nde unutulmaz bir konser verecek.

Şarkılarıyla dinlenme ve izlenme rekorları kıran İrem Derici, en sevilen şarkılarıyla İstMarina AVM ziyaretçilerine büyük coşku yaşatacak. Sevilen sanatçı, ‘Kalbimin Tek Sahibine’, ‘Evlenmene Bak’, ‘Tektaş’ gibi sevilen şarkılarını AVM ziyaretçileriyle birlikte seslendirirken özel dans şovları eşliğinde izleyicilere görsel şov sunacak. 

Konser, tüm ziyaretçilerin ücretsiz katılımıyla gerçekleşecek.

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ