Sektörel Haberler

Tüfekçioğlu Grup Ankara’da ‘Verra Cadde’ projesine imza atıyor

İnşaat, eğitim ve mobilya sektöründe yaklaşık 53 yıllık deneyime sahip Tüfekçioğlu Grup, Ankara Cebeci’de ‘Verra Cadde’ projesini hayata geçiriyor. Bölgenin ilk yatırım amaçlı projesinde teslimlerin 2020 yılında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Ankara’nın köklü firmalarından Tüfekçioğlu Grup inşaatta yatırım amaçlı ‘Verra Cadde’ projesine imza atıyor. 1965 yılından bu yana inşaat, eğitim ve mobilya sektörlerinde faaliyet gösteren grubun, Ankara Cebeci’de temellerini atacağı proje 1+1, 2+1 ve 3+1 residence dairelerden oluşacak.

Bölgenin ilk yatırım amaçlı residence projesine imza attıklarını belirten Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu, grup olarak her zaman ülke ekonomisine katma değer sağlayacak projeler geliştirmeye özen gösterdiklerini söyledi.

Tüfekçioğlu, “Bugüne kadar kendi arsa ve gayrimenkullerimiz üzerinde konut, otel, yurt ve işyeri inşa etmeye devam ettik. Ankara’da 18 yıldır Tüfekçioğlu Cebeci ve Kurtuluş olmak üzere iki ayrı yükseköğrenim kız öğrenci yurtlarımızla 5 yıldızlı otel konforunda hizmet vermeye devam ediyoruz. İnşaat sektöründeki yenilikçi yaklaşımımızla şimdi de aynı bölgede Cebeci’de ilk yatırım amaçlı 1+1, 2+1 ve 3+1 residence dairelerden oluşan ‘Verra Cadde’ projemizi hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Teslimlerini 2020’de gerçekleştirmeyi planladığımız projemizin metrekare fiyatı ise 5 bin liradan başlıyor” dedi.

Projenin lokasyonuyla ilgilide detaylı bilgi veren Tüfekçioğlu, “Cemal Gürsel Caddesi’nde inşa edilen Kızılay Meydanı’na 15 dakikalık mesafede konumlanan ‘Verra Cadde’nin bölgeye göre kira getirisi de yüksek olacak. ‘Verra Cadde’ projemiz önünde yer alan Ankaray ve metro istasyonlarıyla sağlamış olduğu ulaşım kolaylığıyla da yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Üniversitelere ve Hacettepe ile Ankara Üniversitelerinin Tıp Fakültelerinin yanı başında konumlanan projemiz şimdiden öğrencilerin ve öğretim görevlilerinin ilgi odağı haline gelmeye başladı” diye konuştu.

 

Hizmet vermiş olduğu tüm sektörlerde öncelikle müşterileri memnuniyetini ön planda tutan Tüfekçioğlu Grup, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Tüfekçioğlu Grup hakkında:

Yüksel Tüfekçioğlu tarafından 1965 yılında Ankara’da kurulan şirket inşaat, mobilya eğitim öğrenim sektöründe faaliyetlerine devam ediyor. Yarım asırlık geçmişe sahip Tüfekçioğlu Grup kurulduğu günden bu yana kendi arsa ve gayrimenkulleri üzerinde konut, işyeri, otel ve yurt inşaatlarına devam ediyor. Ankara’nın ilk 5 yıldızlı otel konseptiyle Cebeci Yüksek Öğrenim Kız Yurdu ve Kurtuluş Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu ile hizmet vermeye devam eden Tüfekçioğlu Grup, İstanbul’da ilk yatırımını ‘Verra Beykoz’ projesiyle gerçekleştiriyor. Aynı zamanda Ankara’da dünyanın sayılı ödüllü projelerinden biri olan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ve Opera Binası’nın tüm ahşap, akustik tavan ve duvar kaplamaları, akustik ve yangına dayanıklı kapıları, metal tavan ve alt yapıları grup tarafından yapıldı.

Oylamaya Katılın:
0 / 0

Etiketler

Kadir Özel

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün