Emlak Magazin

Ziya Yılmaz; Bülent Ersoy’a İstMarina’dan ev sattı

İstMarina AVM içinde bulunan Jolly Joker’de unutulmaz bir müzik ziyafeti çeken Türk Sanat Müziği’nin Divası Bülent Ersoy; çok beğendiği projeden denize nazır bir ev alacağını söyledi.

İstanbul’un ikonik projelerinden İstMarina’nın AVM’sinde yer alan Jolly Joker’de Bülent Ersoy rüzgarı esti.

3 bin kişinin izlediği Türk Sanat Müziği’nin Diva lakaplı dev sanatçısı Bülent Ersoy; 2,5 saat boyunca kaldığı sahnede seslendirdiği birbirinden özel eserle kendisini izlemeye gelenlere unutamayacakları bir müzik ziyafeti çekti.

Ziya Yılmaz , Bülent Ersoy , İstMarina , Jolly Joker ,
Ziya Yılmaz , Bülent Ersoy , İstMarina , Jolly Joker ,

Bir süre önce DAP Yapı’nın denize nazır projeleri incelediğini dile getiren Ersoy; İstMarina’dan denize nazır bir daire almak istediğini ve bunu da yetkililere ilettiğini söyledi.

Dünyanın en büyük seslerinden birini burada ağırlanın kendileri için bir şeref olduğunu belirten Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz; Jolly Joker İstMarina’da ilk defa böyle bir dolulukla karşılaştıklarına dikkat çekerek “Bundan sonra da Sayın Bülent Ersoy’u sık sık burada ağırlamaktan onur duyarız” dedi.

Etiketler

Kadir Özel

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün