Takip Edin

SEKTÖREL HABERLER

Altın Emlak Bayileri “Dijital Pazarlama” eğitimi aldılar.

Yayınlanma tarihi

-

Ülkemizin tamamı yerel sermayeli, güçlü sistem altyapısına sahip emlak zinciri olan ALTIN EMLAK’ın 25 (yirmibeş) ilde bulunan 115 ofisi İstanbul Gönen Otel’de bir araya geldi. Hürriyet Emlak ve Projeland sponsorluğunda düzenlenen organizasyonda bir araya gelen ALTIN EMLAK Temsilcilikleri, Türkiye’nin en iyi satış eğitmenlerinden olan Kürşat Tuncel’den “Dijital Pazarlama” eğitimi aldılar.

Eğitim Odaklı Emlak Firmasıyız

 

Temsilcilerinin uzaktan ve online eğitimler aldıklarını, bunu yanı sıra da periyodik toplantılar ile bir araya geldiklerini belirten Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı “Gayrimenkul sektöründe dijital bir dönüşüm yaşanıyor. Bu konuda sektörün geleceğini Kürşat Tuncel’le Dijital Pazarlama eğitimi üzerinden aktarmış olduk. Ayrıca Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği çerçevesinde sektörümüzde ilk defa hazırlanmış olan yetkilendirme, taşınmaz gösterme, hizmet ortaklığı, kiralamaya ve alım satıma aracılık sözleşmeleri temsilcilerimiz ile paylaşıldı. Yetki belgesi aşamaları ve TTBS sistemi hakkında bilgiler verildi” dedi.

 

Projeland İle Yeni Bir İşbirliği

 

Toplantıda, emlak işletmelerini projeler ile buluşturacak olan Projeland ile işbirliğinin de lansmanı yapıldı. Hürriyet Emlak Projeland Satış Grup Müdürü Umut Basmacı “Projeland aslında sıfır konut pazarlama platformu olarak planlandı. Günde yaklaşık yedi saatin internette geçtiği bu dijital dünyada pazarlama da artık şekil değiştirdi. Potansiyel alıcıyı çeken otomatize edilmiş  bir pazarlama ile yüksek kaliteli leadler alıyoruz. Bunu da tüm projeler ve inşaat firmalarını tek platformda bir araya getirerek, emlak kanalındaki gücümüzle hızlı satışa döndürmeyi hedefliyoruz. Altın Emlak ile bu işbirliğinin çok olumlu sonuçlar vereceğine inanıyoruz” dedi.

 

 “Bayim Olur Musun?” Fuarındayız

 

Yeni temsilci adayları ile 11 – 14 Ekim tarihlerinde CNR Expo Center’da düzenlenecek olan “Bayim Olur Musun?” fuarında bir araya geleceklerini belirten Altın Emlak Genel Müdürü “UFRAD’ın üyesi olarak her yıl katıldığımız fuarda yeni girişimciler ile özel standımızda bir araya geleceğiz. Fuara özel avantajlı bayilik koşullarımız ve fırsatlarımızı paylaşacağız. Ciro payı olmayan Türk Lirası üzerinden bayilik koşullarımız devam edecek” dedi.

 

Ödüller Sahiplerini Buldu

 

Toplantıda Altın Emlak temsilcilerine hizmet ortaklığı, teknoloji yatırımı, uluslararası pazarlama, proje satış, ticari portföy, yabancılara satış ve iş geliştirme gibi farklı kategorilerde ödüller de verildi.

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEKTÖREL HABERLER

Özcan’ın “Emlakçı mi Olsam?” Kitabevleri’nde

Yayınlanma tarihi

-

Gayrimenkul sektörünün tanınan isimlerinden Y. Mimar İsmail ÖZCAN‟ın gayrimenkul sektörü üzerine makalelerinden oluşan, EMLAKÇI MI OLSAM? adlı kitabı Cinius Yayınları tarafından yayınlandı.

Halen Turyap‟ta genel müdür yardımcılığı görevini yürüten, gayrimenkul sektörü üzerine makaleler kaleme alan, “Benim Mekanlarım” programını hazırlayan Y. Mimar İsmail ÖZCAN, EMLAKÇI MI OLSAM? adlı kitabında, gayrimenkul sektörü özelinde, birçok konuya ve ülke gündemine değinirken, zaman zaman da sistem önerisi getiriyor.

Önsözü Turyap Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay tarafından kaleme alınan kitabının sunuş yazısında ÖZCAN, kitabın adı olan EMLAKÇI MI OLSAM? sorusu için “bu sorunun cevabını bu kitapta okuyacağınız makalelerimde ben kendime verebilmiş değilim, sizin adınızaysa bu soruyu hiçbir zaman cevaplayamam; gayrimenkul sektöründe kariyer yapmak ve emlak ticaretiyle uğraşmak isteyen kişilere bu kitabımla gayrimenkul sektörüyle ilgili az çok bilgi ve deneyim aktarabilirsem benim adıma mutluluk olacak” diyor. „Ekonomi‟ dalında yayınlanan kitap, karton kapaklı ve 210 sayfadan oluşuyor.

Kitap, kitab evleri ve online kitap satış sitelerinde satışa sunulmuş durumda. Kitabı satın almak için tıklayınız…

http://sahnearkasi.ciniusyayinlari.com/kitapayrinti.asp?id=201613

Devamını oku

SEKTÖREL HABERLER

Baruthane Millet Bahçesi 8 kasım günü açılacak

Yayınlanma tarihi

-

Ataköy sahil yolunda hemen denizin yanında yer alan ve mülkiyeti TOKİ’ye ait olan ve 25 yıllığına İBB’ye kiralanan 60 bin metrekarelik çok değerli Baruthane arazisi üzerinde 2 kurum tarafından yapımına karar verilen ve Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından da onaylanan Millet Bahçesi’nin yapım çalışmaları hızla devam ediyor.

İBB Başkanı Mevlüt Uysal ve TOKİ Başkanı M. Ergün Yılmaz birlikte 19 ekim cuma günü Baruthane arazisini ziyaret ederek çalışmaları yerinde denetleyerek yapılan Millet Bahçesi projesi hakkında ve açılış tarihi bilgisini verdiler.

Millet Bahçesi 8 kasım perşembe günü açılacak

Bu kadar değerli ve güzel bir alanı İBB’ye tahsis ettikleri için kurum TOKİ Başkanı’na teşekkür ettiğini dile getiren İBB Başkanı Mevlüt Uysal; Baruthane Millet Bahçesi’nin 8 kasımda açılacağını söyledi. Yapımda çalışmalarında önemli bir aşamanın kaydedildiğini ifade eden Uysal; burada yapılacak Millet Bahçesi’nin bundan sonra yapılacak diğer millet bahçeleri için de örnek teşkil edeceğini belirtti. Uysal, yaptıkları çalışmaların sit alanı dışında kalan 50 bin metrekarelik kısımda olduğuna dikkat çekerek arazinin üzerindeki tarihi yapıların aynen korunacağını kaydetti.

Baruthane arazisi TOKİ’nin portföyündeki en değerli arazi

Üzerine Millet Bahçesi yapılacak arazinin 1991 yılından bu yana turizm ve ticaret imarının olduğunu anımsatan TOKİ Başkanı Turan arazinin portföylerindeki en değerli arazi olduğuna dikkat çekerek Ataköy sahilindeki Baruthane arazisinin İstanbullulara bundan sonra yeşil alan olarak hizmet vereceğini söyledi.

Proje ile ilgili olarak Belediye Başkanı ile hazırladıkları Millet Parkı projesini Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onayına sunduklarını kaydeden Turan; projenin Cumhurbaşkanı tarafından da onaylanması sonrasında çalışmalara başlandığını aktardı. 28 gün önce çalışmalarının başladığı proje kapsamında ayrıca 3 kilometrelik bir sahil şeridinin, restoran, kafeterya ve sosyal tesislerin de olacağını belirten Turan, Baruthane Millet Bahçesi’nin önemli bir proje olduğunu söyledi.

Devamını oku

SEKTÖREL HABERLER

Atmaca Gayrimenkul Yeni Maceralara atılıyor.

Yayınlanma tarihi

-

İstanbul’da Bahçeşehir bölgesinde birçok sayıda proje üreten Atmaca Gayrimenkul, göletinin yanında yapımı devam eden Bahçeşehir Park projelerinin hemen yanına toplam 7 milyon liralık bir Macera Parkı inşa etmeye hazırlanıyor.

Atmaca Gayrimenkul Bahçeşehir’de geliştirdiği Bahçeşehir Park projesi arkasında gölet bölgesinde  Survivor tadında kurgulanan Macera Parkı’nın yapım çalışmalarına yakın zamanda başlayacak.

Bölgede geliştirdiği projelerle dikkat çeken Atmaca Gayrimenkulün 3 bin 500 metrekarelik alan üzerinde projelendirdiği ve aynı anda 400 kişinin oyun oynayabileceği Macera Parkı’nda 18 metreden serbest düşüş, yarışma parkurları, su parkurları yer alacak.

Proje İstanbul’un en büyük survivor kurgusuna sahip eğlence parkı olacak. Macera Parkı ile ilgili bilgilerler veren Atmaca Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca; Bahçeşehir Göleti’ne komşu konumda yapımı hızla devam eden ve tamamlanmasına az bir süre kalan Bahçeşehir Park projelerinin hemen yanı başında toplam 7 milyon liralık proje yapacakları Macera Parkı’nda bölgede aile yaşamı konseptinde tasarladıkları projeleriyle uyumlu olarak ailelerin çocuklarıyla birlikte macera ve eğlenceli zamanlar geçireceklerini söyledi.

Atmaca; bölgeye değer katacak projenin yılda ortalama 1 milyon kişi tarafından ziyaret edilmesini beklediklerini kaydetti.

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ