Sektörel Haberler

DemirDöküm’den Tıkır Tıkır Reklam Kampanyası

DemirDöküm‘ün, renkli ve eğlenceli görüntüleriyle dikkat çeken yeni reklam kampanyası “Tıkır Tıkır Kombi, DemirDöküm Kombi” yayınlandı.

Yeni reklam kampanyasında Türkiye’de 65 yıldır iklimlendirme sektörüne öncülük eden DemirDöküm’ün üstün teknolojisiyle üretilen kombilerinin tüketicisine sunduğu üst düzey konfor, performans ve güvenliğin altı genç ve dinamik bir dille çiziliyor.

DemirDöküm’den Tıkır Tıkır Reklam Kampanyası

Kurulduğu günden itibaren ürettiği ürünlerde tüketicilerini birçok ilkle tanıştırarak sektöre 65 yıldır öncülük eden DemirDöküm, dijital dünyayı odağına aldığı ikinci reklam kampanyasını yayınladı. Doğru seçimleriyle ömür boyu süren bir mutluluğun sırrını yakalayan çiftlerin bağlılık, aşk ve yardımlaşmayla dolu yaşam hikayelerini “Doğru Seçim” kampanyasında yansıtarak hem Felis hem de Kristal Elma ödülünü kazanan DemirDöküm, bu kez de “Tıkır Tıkır Kombi, DemirDöküm Kombi” diyerek tüketicilerin karşısına çıktı.

Cheil Worldwide Türkiye imzası taşıyan, genç ve dinamik bir dile sahip kampanyada 65 yıldır sorunsuz ve güvenli bir şekilde, yani “tıkır tıkır” çalışan DemirDöküm kombileri ile mutlu evler ve mutlu insanlar vurgulanıyor. Filmde kullanılan ikilemeler, son dönemin Instagram trendi olan “boomerang” tarzındaki görüntülerle destekleniyor.

65 yıllık tecrübesinin yanı sıra değişen müşteri profili ve trendleri yakından takip eden DemirDöküm, yeni kampanyasında daha genç ve modern bir çizgi yakalamayı hedefliyor. DemirDöküm’ün dijital dönüşüm stratejisi kapsamında; müşteri profili ve tüketici trendleri göz önünde bulundurularak izleyenlerin kendi ile özdeşleyebileceği yeni reklam kampanyası dijital platform ve sosyal medyada tüketicileri kıpır kıpır bir dünyaya davet edecek.

Etiketler

Kadir Özel

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün