Sektörel Haberler

Efendioğlu Mermer CNR IMOB 2019’da büyük ilgi gördü!

22-27 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşen mobilya dünyasının önemli etkinliklerinden CNR IMOB Fuarı sona erdi. Fuarda sektörün öncüleri ziyaretçilerle buluştu. Fuara katılan tek mermer markası olma özelliği taşıyan Efendioğlu Mermer, inovatif ürünleri ve dekoratif aksesuarlarıyla yerli ve yabancı katılımcıların beğenisini kazandı.

Binin üzerinde ziyaretçiyi standında ağırlayan Efendioğlu Mermer, CNC teknolojisi ile üretilen 2 cm inceliğindeki mermer masalarını tanıttı. İki kişinin kaldırabileceği hafiflikte ve dört kişiyi taşıyabilecek dayanıklılıktaki masalar, renk ve ayak çeşitliliği ile de dikkat çekti.

50 yıldır dünya çapında yer aldığı projelerle “Mermerin Efendisi” sloganını gururla taşıyan marka; mobilya ve dekoratif mermer aksesuar koleksiyonları ile Efendioğlu Design çatısı altında hizmet vermeye başladı. Fuarda tanıtılan Efendioğlu Design koleksiyonunu, Bursa Geçit Yıldız Plaza’daki Efendioğlu Mermer Showroomu’nda inceleyebilirsiniz.

Oylamaya Katılın:
0 / 0

Etiketler

Mustafa Özel

Emlakhaberi.com Editörü Sizlere Doğru Tarafsız Özel haberler yazarak bilgi almanızı ve doğru fikirlerle yatırım yapmanız için bilgi aktaran içerikler giriyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün