Emlak GündemiSektörel Haberler

Hasanoğlu Şirketler Grubu 7’inci İnşaat Ve Konut Konferansı’nda Yerini Alacak

Hasanoğlu Şirketler Grubu, 15 Ocak 2019 tarihinde Sheraton Grand Ataşehir’de gerçekleşecek 7. İnşaat ve Konut Konferansı’nda sektörün liderleri ve basın mensupları ile bir araya gelecek. 

İnşaat sektöründe 25 yıllık tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan Hasanoğlu Şirketler Grubu, 15 Ocak 2019 tarihleri arasında Sheraton Grand Ataşehir’de gerçekleşecek olan 7. İnşaat ve Konut Konferansına katılıyor.

Konferansta konuşmacılar arasında yer alacak Hasanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, Türk ekonomisinin itici gücü olarak inşaat sektörünün 2019 yılından beklentilerini misafirlerle paylaşacak. Konuşmasında 2018 yılının sektör adına değerlendirmesini yapacak olan Haluk Hasanoğlu 2019 yılında inşaat sektörünü bekleyen konuları ve sektörün gelişmesi için neler yapılması gerektiğini anlatacak.

Bu yıl yedincisi düzenlenen İnşaat ve Konut Konferansına, sektörün öncü kuruluşları, karar mekanizması üst düzey profesyoneller, sivil toplum kuruluşları ve yapı sanayisinin lider kuruluşları katılımcı oluyor. Etkileşim sağladığı tüm sektörlerin iş hacmini genişleterek istihdamı arttıran, birçok yatırım fırsatı ve yeni iş bağlantılarını beraberinde getiren konferans, ekonomideki üretkenliğe sağladığı katma değer açısından büyük önem taşıyor.

Oylamaya Katılın:
0 / 0

Etiketler

Kadir Özel

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün