Takip Edin

Fuarlar

İnsay Yapı, Evim Türkiye Fuarı’ndan mutlu döndü

Yayınlanma tarihi

-

İnsay-Yapi-Evim-Turkiye-Fuarı-ndan-mutlu-dondu

İnsay Yapı, ‘Ondörtüç Pendik’ projesini Evim Türkiye Fuarı‘na taşıyarak gurbetçilerin beğenisine sundu.

Fuarda gurbetçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan projeden daire almak isteyenler tarafından 7 adet rezervasyon yapıldı.

Konut sahibi olmayı kolaylaştıran İnsay Yapı, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Pendik’te hayata geçirdiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesini Almanya’nın Düsseldorf kentinde tanıttı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen Evim Türkiye Fuarı’nda boy gösteren ‘Ondörtüç Pendik’ projesi fuarı ziyaret eden gurbetçilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. 

Fuara ilişkin bilgi veren İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık “Fuarda gurbetçilere uygun fırsatları değerlendirerek Türkiye’den ev sahibi olma fırsatını sunduk. Fuara Almanya’nın birçok şehrinden hatta başka Avrupa ülkelerinden de ziyaretçiler geldi. Türkiye’de ev sahibi olmak isteyenlerprojemize yoğun ilgi gösterdi. Fuardaki standımızı ziyaret eden yüzlerce gurbetçinin yanı sıra 7 adet rezervasyon yapıldı. Fuar süresince standımızı ziyaret eden ziyaretçilerden bazıları irtibat numaralarımızı alırken, bir kısmı da daire almak üzere Türkiye’ye geleceğini ifade etti” dedi.

‘Ondörtüç Pendik’ projesinden konut alanlara dairelerini ve tapularını hemen teslim eden İnsay Yapı, fuarı ziyaret eden gurbetçilere ‘yüzde 20 indirim ve 5 ay taksit imkânı’ ya da ‘yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 10 indirim ve peşin/kredili ödeme imkânı’ile daire sahibi olma fırsatı sundu. Fuara özel sunulan bu kampanya şartları ve fiyatlar 15 Şubat’a kadar devam edecek.

‘Ondörtüç Pendik’9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15ticari birimden oluşuyor.24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı ‘Ondörtüç Pendik’ sakinlerine; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkanının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor. Profesyonel site yönetiminin bulunacağı ve her daireye depo alanının tahsis edileceği proje,merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. 

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuarlar

MIPIM’ 12 Mart’ta Kapılarını Açıyor

Yayınlanma tarihi

-

MIPIM-emlak-fuari

Her sene Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen gayrimenkul fuarı MIPIM; 12-15 mart 2019 tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilere açacak.

Bu sene 30. kez düzenlenecek olan fuara 100’den fazla ülkeden firma katılım sağlayacak. 26 binden fazla gayrimenkul profesyonelinin katılması beklenen MIPIM 2019’a hali hazırda proje geliştirici alanında 4 bin 800, proje finansmanı alanında 5 bin, mimarlık alanında 2 bin, mülk sahibi alanında 1600, portföy yönetimi ve ikincil piyasalar alanında 5 bin 400 ve  hizmet sağlayıcı alanında 4 bin kuruluşun kayıt yaptırdığı belirtiliyor.

Her sene fuara güçlü bir katılım gösteren Türkiye bu sene de fuara oldukça iddialı katılıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum da katılacağı fuarda İstanbul Ticaret Odası; 685 metrekarelik bir alanda kurulacak İstanbul Çadırı ile yer alacak. Çadırda Emlak Konut GYO ve Kiptaş projelerinin yanı sıra GYODER üyesi inşaat şirketlerinin projeleri de yer alacak.

Fuarın bu seneki ana temasının “Geleceği etkilemek” olduğunu belirten MIPIM’im Türkiye temsilcisi olan JLL Türkiye Başkanı Avi Alkaş; fuarda Türkiye’ye özel bir oturumun da düzenleneceğini söyledi.

Devamını oku

Fuarlar

Evim Türkiye Fuarı’nda Sur Yapı Projeleri yoğun ilgi oldu

Yayınlanma tarihi

-

sur-yapi-antalya

Özel sektörün en büyük gayrimenkul portföyüne sahip firması Sur Yapı, 08 – 10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleşen Evim Türkiye Fuarı’nda İstanbul ve Antalya’da tanıttığı 15 projesiyle ilgi odağı oldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen fuarda stant alanında yaklaşık bin kişiyi ağırlayan Sur Yapı 250 milyon liralık satış görüşmesi yaparak 100 milyon liralık konut, ofis ve dükkan opsiyonu yaptı.

Fuarın hemen ardından Köln City AVM’de 9 Mart tarihine kadar projelerini tanıtmaya devam edecek olan Sur Yapı kampanyalı konut, ofis ve dükkanlarını Köln’deki satış noktasıyla Avrupalı Türklerle buluşturmaya devam edecek.

08 – 10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf şehrinde Evim Türkiye Fuarı’na katılan Avrupalı Türkler, Türkiye gayrimenkul sektörünün öncü firması Sur Yapı’nın İstanbul ve Antalya’daki kampanyalı konut, ofis ve dükkanlarını birebir yakından tanıma fırsatı yakaladı. Tüm projelerle yakından ilgilenen Avrupalı Türklerle 250 milyon liralık satış görüşmesi ve 100 milyon liralık konut, ofis ve dükkan opsiyonu yapıldı. 

15 farklı şehirden 76 firma ve 100’ün üzerinde proje tanıtıldı

Evim Türkiye Fuarı’na yalnızca Almanya Düsseldorf’tan değil, Almanya’nın diğer şehirlerinden ve çevre ülkelerden de ziyaretçiler katıldı. 3 günde 6 bini aşan ziyaretçi sayısıyla 400 milyon liralık satış bağlantısı kuruldu.

Sur Yapı Projeleri’ne yoğun ilgi gösterildi

Son 6 ayda 500 konut, ofis ve dükkan alımı yapan Avrupalı Türkler, Sur Yapı’dan ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşarken Evim Türkiye Fuarı’yla çok daha fazla Avrupalı Türk Sur Yapı projeleriyle tanışma fırsatı yakaladı. Yaklaşık 1000 kişiyi standında ağırlayarak 250 milyonluk satış görüşmesi ve 100 milyonluk konut, ofis ve dükkan opsiyonu yapan Sur Yapı, projeleriyle fuarın ilgi odağı oldu.

Mega Proje ’ye yoğun ilgi 

Türkiye’nin incisi Antalya’ya yeni bir yaşam alanı sunan Sur Yapı, yeşil ve mavinin iç içe olduğu kentin özüne uygun modern, 70 bin kişinin yaşayacağı yeni bir şehir inşa ediyor. 19 bin bağımsız bölümden oluşan konutlar, ofisler, home office’ler, dükkanlar, çarşılar, okullar, sağlık alanları, ibadet alanları, sosyal alanlar, müzeler ve büyük kent parkıyla beraber Türkiye’nin markası olan Antalya’ya yeni bir Antalya armağan eden Sur Yapı Antalya Projesi, Avrupalı Türkler tarafından yoğun ilgi ve taleple karşılaştı.

İstanbul ve Antalya’dan toplam 15 projesini tanıttı

Sur Yapı, “Evim Türkiye” Fuarı’na İstanbul’dan şu projeleriyle katıldı:

Avrupa yakası; Kâğıthane’de Tempo City, Topkapı’da Topkapı Evleri, Ispartakule’de Bahçeyaka, Bahçekent’te Semt Bahçekent, Eyüp’te Axis İstanbul Ofis, Güneşli ’de Mirage Dükkan…

Anadolu yakası; Sancaktepe’de Lavender ve Muhit, Sultanbeyli’de İlkbahar ve Gölbahçe Evleri, Koşuyolu’nda Excellence, Ümraniye’de Exen İstanbul ve Şehir Konakları, Maltepe’de YeşilMavi… 

Antalya’da, Avrupa’nın en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyan, yatırım değeri 8 milyar TL olan ve 19 bin bağımsız bölümden oluşan Sur Yapı Antalya projesi de fuarda yer aldı.

Ayrıca Tempo City, Semt Bahçekent ve Antalya Projeleri’nin de maketleri, fuardaki Sur Yapı standında sergilendi.

“Projelerimize yoğun ilgi ve taleple karşılaştık”

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Fuarda toplam 15 projemizi tanıttık. Antalya projemiz, Kağıthane Tempo City ve Bahçekent’teki Semt projelerimizin de maketleriyle katıldık. Standımızda yaklaşık 1000 kişiyi ağırladık, 250 milyonluk satış görüşmesi yaptık ve 100 milyonluk konut, ofis ve dükkan opsiyonladık. 1 milyon 300 bin metrekare alanıyla yeşil ve mavinin iç içe olduğu Antalya’nın özüne uygun modern bir şehir olan Antalya Projemiz Avrupalı Türkler tarafından yoğun ilgi gördü. Çok sayıda satış görüşmesi yaptık. Ayrıca İstanbul’daki projelerimiz için de yoğun ilgi ve taleple karşılaştık.” şeklinde konuştu.

“Türkiye gayrimenkul sektörü için başarılı bir test sürüşü oldu.”

Konutder ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “ 8 – 10 Şubat tarihlerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı himayesinde organize edilen Evim Türkiye Fuarı, Türkiye gayrimenkul sektörü için başarılı bir test sürüşü oldu. Yabancı satışlarının ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın ilgisinin arttığı bir dönemde çok doğru bir adım oldu. Bu fuarların devam etmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu tarz işlerin sürekli yapılmasıyla daha başarılı sonuçlar ortaya çıkacaktır. Bu sebeple de yurt dışında konut satışının döviz kazandırıcı hizmet olarak kabul edilmesi gerekmektedir. İhracatçılarımızın aldığı fuar ve tanıtım desteğini sektörümüz de almalı dış satım için. Bu başarılı fuarların devamlılığında devletimizin desteği önemlidir.

Devamını oku

Fuarlar

Amerika’nın en önemli franchise fuarlarında yerinizi alın!

Yayınlanma tarihi

-

amerikan franchise fuarı

Florida’nın Fort Lauderdale şehrinde bu yıl sekizincisi gerçekleştirilen Franchise Expo South, ABD’nin güneyindeki tek franchise fuarı olma özelliğine sahip. 24-26 Ocak 2019 tarihlerinde düzenlenen fuar Latin Amerika ve Karayip Adaları da dahil olmak üzere ABD’nin güneyindeki yer alan franchise konseptleri ile yatırımcıları buluşturdu.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen fuardan katılımcılar mutlu ayrıldılar. En büyük franchise fuarlarından biri olan New York International Franchise Fuarı dünyanın birçok yerinden marka ve yatırımcının dikkatini çekmektedir. 30 Mayıs-1 Haziran 2019’da New York, NY The Javıts Center’da düzenlenecek fuar, Türk markaları için önemli fırsatlar sunmaktadır.

13-14 Eylül 2019’da gerçekleştirilecek Franchise Expo Midwest, tüm çevre ülkelerden gelen yatırımcıyı markalar ile bir araya getiriyor. 547 milyar dolarlık ekonomisiyle Chicago ve çevresi franchise sistemini uygulamaya ve yaymaya müsait çok önemli bir bölgesidir.

Franchise Expo West ise büyük bir hızla gelişmekte olan Batı Amerika pazarı içinde her yatırım seviyesini destekleyen organizasyonların önde gelenidir. Uluslararası anlaşmalara imza atmak, batı dünyasında markasını tanıtıp, döviz bazında gelir sağlamak isteyen markalar için bu fırsat 5-7 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleşecek.

Türk Markaları Globalleşiyor….

Uzun yıllar Amerika’da yaşayan ve pazarın dinamiklerini çok iyi bilen Medyafors Fuarcılık Yön. Krl. Üyesi ve Uluslararası İlişkiler Direktörü Ferzan Erem Escobedo; “ Yüzölçümü, nüfusu ve ekonomisi ile dünyanın en büyük ülkelerinden biri olan ABD’de yapılan araştırmalarda, ABD’de yaklaşık 760 bin franchise konsepti hizmet veriyor.

Gıda sektörü ise yaklaşık %40’lık paya sahip ve franchise istihdam insan kaynağı hacmi toplamı 19 milyon kişiye yaklaşmıştır.

Türk markalarının Master Franchise verme ve Amerika pazarına açılma konularında şansları büyük… Amerika pazarı mutlaka girilmesi ve incelenmesi gereken bir pazar… Gayrimenkulden gıdaya, hazır giyimden aksesuara, kozmetikten takıya, hizmetten eğitime birbirinden farklı sektörlerin bir arada yer aldığı bu fuarlar, yurtdışında var olma sürecinde yolun başındaki yatırımcılar için büyük önem arz ediyor.

Türk markaları yurt içinde ve yurt dışında büyümek istiyor. Biz de Taba-AmCham tecrübesi ve iş birliği ile markasının ve konseptinin, globalde en önemli pazarlardan biri olan Amerika pazarında olmasını arzu eden markaları, Master Franchise adayları, girişimciler ve Amerikalı yatırımcılar ile buluşturuyoruz. Franchise sistemine ve gelişimine verdiğimiz önemle bu konuda önemli çalışmalara imza atmakta ve markaların yurt içinde ve yurt dışında büyümelerine önemli katkılar sağlamaktayız’’ dedi.

Devamını oku

Fuarlar

Torkam Projeleri Gurbetçilerden Yoğun ilgi

Yayınlanma tarihi

-

evim-turkiye-fuari-torkam-projeleri

Ülkemizdeki gayrimenkul yatırım fırsatları “Evim Türkiye” fuarı ile Avrupa’ya taşındı.

Binlerce gurbetçimizin ziyaret ettiği fuara bizde TORKAM E5, Temaşehir Konya ve 42. Cadde ile katıldık. Gayrimenkul yatırımı anlamında projelerin Avrupalı vatandaşlarımız tarafından ilgi görmesi bizleri de mutlu etti.

Eşsiz lokasyon avantajı sağlayan TORKAM E5 projemizde rezidansların ve ofislerin yanı sıra çok yakında satışa çıkacak TORKAM E5 Çarşı Dükkanları gurbetçilerimizin ilgi odağındaydı.

Standımızı Almanya’da yaşayan gurbetçilerimizin yanı sıra Hollanda, İsveç, Belçika, İngiltere ve Avusturya’dan gelen vatandaşlarımız da ziyaret etti. İleriye dönük yatırım yapacak gurbetçilerimiz İstanbul ve Konya’daki projelerimizi inceleme, avantajlarını yakından görme ve tanıma fırsatı buldu.

Onlarla güçlü bağlar kurduk. Avrupa’nın farklı noktalarında yaşayan gurbetçilerimizle bir araya gelmemizi sağlayan bu tarz gayrimenkul fuarlarının mutlaka devamı olmalı diye düşünüyorum.

Devamını oku

Fuarlar

İhlas Yapı’nın Projeleri Avrupa’da Kabul Buldu

Yayınlanma tarihi

-

ihlas-yapi-projeleri-avrupa-evim-turkiye-fuari

İhlas Yapı’nın gözde projelerinden Bizim Evler 7, Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 Avrupa’da vitrine çıktı.

“Evim Türkiye” fuarında gurbetçi vatandaşlar İhlas Yapı’nın prestijli projelerinde geleceğe dönük yatırım yapma fırsatını yakaladı.

ZEKİ CELEP;  “TÜRKİYE’DE KALICI YATIRIMA DAVET ETTİK” 

5 milyondan fazla gurbetçinin yaşadığı Avrupa’nın bu organizasyon için çok doğru bir adres olduğunu belirten İhlas Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Celep,İhlas Yapı olarakEvim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na 4 projemizle katıldık. Avrupalı vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği fuarda gurbetçilerimize, ülkemizin en önemli dinamiklerinden olan gayrimenkul sektörünü ve konut ile ticarilerin halen en güvenli yatırım enstrümanı olma özelliğini koruduğunu anlatma fırsatı bulduk. Projelerimizden yaşamın başladığı Bizim Evler 7 ile inşa çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4’te uygun şartlarda konut almaları için avantajlı teklifler sunduk. “İki kişilik İstanbul gidiş dönüş uçak biletiniz bizden” kampanyası da oldukça ilgi gördü. Ayrıca KDV’den muaf tutulan Avrupalı vatandaşlarımız bu avantajın da etkisiyle projelerimize yoğun alaka gösterdiler.” 

BİZİM EVLER 7’DE HEMEN TESLİM DAİRELER

Gayrimenkul sektöründe kalite ve güven odaklı nitelikli projelere imza atan İhlas Yapı, Ispartakule’de aile konseptiyle hayata geçirdiği Bizim Evler 7’de avantaj sunmaya devam ediyor. 

Türkiye’nin dev projelerinden, İstanbul Havalimanı, Kanal İstanbul’a komşu konumda yer alan Bizim Evler 7’de yaşam başlarken teslime hazır daireler kalitesiyle de öne çıkıyor. 

Kanal İstanbul projesinin hemen yanı başında yer alan Bizim Evler’de oturanlar Marmara Denizi ve Yeni İstanbul Boğazı’nı görme fırsatı yakalayacak. Aile öncelikli yaşam sunulan projede 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı dairelerden oluşan 532 konut yer alıyor.  

Her zevke hitap eden, modern mimarisiyle kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan Bizim Evler 7’de 2+1 daireler normal katta 683.000 TL’den başlıyor.

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip projede; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu ve mescit bulunuyor.

Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, anaokulu, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, TEM bağlantı yolları, Metro ve banliyö hatları, İstanbul Havalimanı, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük sağlık kampüsü ve Kanal İstanbul gibi dev projenin kesişim noktasında yer alan Bizim Evler, Ispartakule’yi cazibe merkezi haline getiriyor. 

BİZİM EVLER 8

Ispartakule’de daha önce Bizim Evler markalı teslim eden 7 sitesi bulunan İhlas Yapı, gelen talep üzerine yatırım değeri yüksek olan bu bölgede 8. Projesine başladı. Bizim Evler sakinlerinin aşina olduğu ayrıcalıklar, İhlas Yapı kalitesi ve güvencesiyle Bizim Evler 8’de yeniden hayat buluyor. 

Kanal İstanbul’un yanı başında yer alan Bizim Evler 8’de iki blokta 236 daire, 29 dükkan yer alıyor.

Geniş peyzaj ve zengin sosyal donatı alanlarına sahip Bizim Evler 8; 2+1’den 4+1’e konforlu daireleri, spor alanları, kapalı yüzme havuzu, süs havuzları ve çocuk oyun alanlarıyla konut alıcılarına ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Projede 2+1 daireler 615.000 TL’den yatırımcılara sunuluyor.

BİZİM EVLER GÜZELCE

bizim-evler-guzelce-projesi

Büyükçekmece’de Marmara Denizi’nin yanı başında konumlanan Bizim Evler Güzelce’de 2+1 daireler 656.000 TL’den başlıyor.

Az katlı yapılaşmanın yer aldığı Güzelce’de sahile ve marinaya yürüme mesafesinde konumlandırılan Bizim Evler Güzelce 709 konut ve 111 ticari üniteden oluşuyor.  

Güzelce Marinası ile Marmara Denizi’nin ışıltısı hissedilecek şekilde tasarlanan Bizim Evler Güzelce’de; 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip konut seçeneği yer alıyor.  Büyükçekmece bölgesinin en büyük projesi olarak öne çıkan taşıyan Bizim Evler Güzelce eşsiz konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyor.

5 yıldızlı tatil köyü konseptinde geliştirilen projede inşa çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. 

MARMARA EVLERİ 4

marmara-evleri-4-etap

Beylikdüzü’nde daha önce hayata geçen Marmara Evleri markalı 3 sitenin referansı ile inşasına başlanan ve bölgenin merkezinde inşa edilen,  Marmara Evleri serisinin en yenisinde, lüks ve konforlu daireler avantajlı fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor. 

Toplamda 639 daire ve 44 adet dükkanın yer alacağı Marmara Evleri 4 projesi aile öncelikli bir yaşam anlayışıyla hayata geçiriliyor. 2+1 dairelerin 476.000 TL’den başladığı projede 3+1 ve 4+1 daire tipleri de yer alıyor.  Geniş ve ferah kullanım alanlarının bulunduğu projede daireler 127 metrekare ile 203 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Örnek dairesini gören herkesin beğendiği Marmara Evleri 4’te kişiye özel ödeme planları da sunuluyor.

Projede peyzaj alanlarının yanı sıra; kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı ve açık spor alanları, yürüyüş yolları, mescit, taziye evi, bay ve bayanlara özel ikişer adet fitness salonu, hamam ve saunalar yer alıyor. 

Marmara Evleri 4 estetik mimarisi, ankastreli birinci sınıf konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkanları ve zengin yaşam alanlarıyla keyifli bir site hayatı sunuyor.

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ