Dekorasyon ve MimariSektörel Haberler

En İyi Yatak Odası Dolap Modelleri

Yeni Ev Aldınız ama Yatak odası içinde bulunan Yatak odası için dolap modelleri araştırması yapıyorsunuz ve Kararsız kaldınız işte size örnek vereceğimiz yatak odası dolap modelleri.

Yatağın başucunda bulunan dolap modelleri, içinde giyinme alanı barındıran dolap modelleri, aynalı veya gömme dolap modelleri ve daha fazlası… Biz de sizler için en kullanışlı dolap modellerini derledik.

Yatak odalarının diğer odalardan farkı ebeveynlere özel, mahrem bir yaşam alanı olmasıdır. Bu nedenle dikkatli bir şekilde dekore edilmelidir. 

Yatak Odası Başucu dolap modelleri


Yatak odanızda yeterli alanınız yoksa başucu dolaplar sizi bu durumdan kurtarabilir.

Fonksiyonel tasarımı sayesinde odada yer kaplamadan,  depolama alanları ve kıyafetleriniz için bolca yer oluşturabilirsiniz. Yatağın sağ ve sol yanında kalan dolapları gömme dolap olarak yaptırdığınızda hem kullanışlı hem de ferah bir alan yaratmış olursunuz.

Elbise dolapları, yatak odası mobilyaları büyük ölçülere sahip oldukları için odayı tasarlarken daha fazla dikkat gerektirir. Yatak odası için tasarlanan dolaplar boyutları nedeniyle doğru konumlandırılmazsa ileride sorun çıkarır ve yaşam alanını daraltır. Günümüz teknolojisi sayesinde yatak odası içinde yapılacak dekorasyon için birbirinden farklı tasarımlar mevcuttur.

Özel giyinme odalı dolaplar

Giyinme odası dolabı, elbise dolabı ve size özel bir alan oluşturduğu için oldukça kullanışlı bir bölümdür. Fazla yer kaplamadan iki alanı birleştirebilirsiniz. Yatak odası içinde özel bir seperatör ile bir giyinme odası oluşturarak odanızı daha kullanışlı bir alan haline getirebilirsiniz.

Elbise dolabı odası

Çok fazla eşya, kıyafet veya aksesuara  sahipseniz bu dolap fikri tam size göre. Üstelik elbise dolabı odası nevresim, yorgan gibi yük alanı olarak da kullanılarak evinizde alan açmanıza yardımcı olacaktır.

Çok fazla eşya, kıyafet veya aksesuara  sahipseniz bu dolap fikri tam size göre. Üstelik elbise dolabı odası nevresim, yorgan gibi yük alanı olarak da kullanılarak evinizde alan açmanıza yardımcı olacaktır.

Etiketler

Kadir Özel

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün