Takip Edin

Fuarlar

Türk Gayrimenkul Sektörü Riyad’da Buluşuyor

Yayınlanma tarihi

-

Türkiye’de gayrimenkul sektörü son yılların 1 numaralı yatırımlarını yapmıştır. Orta Doğu ve özellikle de Suudi Arabistan bir hayli nitelikli ve verimli bir pazardır. Halen bazı Türk firmalarının projeleri Suudi Arabistan’da karşılık bulmaktadır.

Gerek konut satın alma, teknolojik yatırımları gerekse de ithalat kalitesi kapasitesiyle Suudi Arabistan çok önemli bir pazardır.
Suudi Arabistan’daki önemli projelerin iş ortağı olmak ve buradaki proje direktörleri ile ilgili yüklenici firmalarla B&B ikili iş görüşmeleri gerçekleştirmek amacıyla 30-31 Ekim 2018 tarihleri arasında Riyad’da 3 ayrı sektörde 100 Suudi firma ile bire bir görüşmeler gerçekleştirilecektir.

15 adet gayrimenkul firmasının da götürüleceği bu ikili iş görüşmeleri aynı zamanda “Bilgi Teknolojileri ve Mobilya Dekorasyon” sektörlerinden 60 Türk firmasının katılacağı, içinde çok önemli marka firmaların bulunduğu bir organizasyonun gayrimenkul tarafı olarak aynı alanda ve farklı salonda gerçekleştirilecektir.

B&B (ikili bire bir) iş görüşmeleri toplantısı aşağıdaki program dahilinde gerçekleşecektir.

Suudi Arabistan’da en önemli ve yıllarca bu tür organizasyonlarda deneyimli bir firma ile işbirliği içinde gerçekleştirilen organizasyon için ön talepler alınmaya başlanmıştır.
Görüşmelerin sağlıklı ve verimli olması adına sayı sınırlı tutulmuştur. Bu toplantıya Suudi Arabistan tarafından gayrimenkul konusundaki tüm bileşenleri katılacaktır.

• Türk firmaları için Suudi Arabistan’ın merkezi Riyad’da sadece Türkiye’nin İhracatına yönelik ve hedef kitleyle yüz yüze gelecek bir etkinlik olması.
• Türkiye ile Suudi Arabistan arasında dış ticaret hacminin yükselmesi için Türkiye’nin sınırsız lüks ürünü olması
• Dünyanın en büyük petrol ihracatçısı ve kişi başına düşen milli gelirin çok yüksek olması nedeniyle tüm dünyada üretilen lüks ürünler Suudi Arabistan’a satılmak istenmektedir
• Suudi Arabistan’daki yatırımcıları Türkiye’ye çekmek için mutlaka orada özel toplantılarla kendimizi anlatmalıyız. Suudi Arabistan’da marka bilinirliliğinizi artırma imkanı
• Suudi Arabistan’a ihracat ve yatırım alma imkanları
• Pazar payını arttırma imkanı
• Mevcut müşteri ve bayi ağını güçlendirme imkanı
• Suudi Arabistan’la durağan olan iş ilişkileri çerçevesinde doğan yeni ve farklı iş imkanları
• Müşteri adayı veya yatırımcı ile yalnız kalma ve yüz yüze gelme imkanı.
Etkinliğin Suudi Arabistan’daki partneri, hizmet aldığımız firma çok büyük ilişkilere sahip bir kuruluştur. 
Sizleri sabah 9’da başlayacak etkinlikte her sektör için ayrılmış salonlarda kendi sektörünüzden alıcılarla 20 dakikalık süre içerisinde görüşüp kendinizi ifade etme imkanı bulacaksınız. Sizlere tahsis edilecek masaların kenarına tanıtım materyalleri koyabilirsiniz. En ideal ve kolay olanı roll-up tavsiye edilmektedir.
15 Ekim’de etkinliğe gelecek kitlenizle ilgili liste tarafınıza verilip yazışmalara başlayabileceksiniz.
20 yıldır Türk firmalarının yurtdışı pazarlara açılmasına katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Suudi Arabistan’da bizlere bu hizmeti veren firma Kraliyet Ailesi ve Suudi Arbistan’ın en büyük firmalarına hizmet eden ve önemli ilişkileri olan köklü bir kuruluştur. Yaptıkları etkinliklere Suudi Kralı katılmaktadır.
Uluslararası ticareti iyi bilen çok dinamik bir ekibe sahip olduğumuzdan ve hedef kitlenizle buluşacağınıza emin olabilirsiniz.
30 Ekim Salı Türk Hava Yolları ile Riyad’a uçuş
31 Ekim Çarşamba Otelde tam gün etkinlik ve iş görüşmeleri
01 Kasım Perşembe Katılımcılarımız tam gün ilgili firmalarla dış ortamlarda görüşmelere devam edebilir. Türkiye’ye dönüş
Önemli Not :
Etkinlik sonrası Cidde’ye gitmek isteyen misafirlerimiz için program yapılabilir.

Emlakhaberi.com Genel Yayın Yönetmeni ve Editörü Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 25 yılı aşkın süredir sektörün içinde biri olarak her zaman doğru ve yatırıma yönelik bilgileri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuarlar

Mapıc 2018’de Türk Perakende Sektörü Gücünü Global Arenaya Taşıyacak

Yayınlanma tarihi

-

Fransa Cannes’da kapılarını 24. defa açan MAPIC’te Türk perakende sektörü gücünü global arenaya taşıyacak. Türkiye temsilcisi Alkaş tarafından organize edilen çalışmalar doğrultusunda fuarda Türkiye 80’i aşkın firma ve 250 kişiyi aşkın ziyaretçiyle yer alacak.

Turkish Brands çatısı altındaki firmalar için geçtiğimiz yıl 510 B2B organize edilmiş olması ise Türk firmalarının global adımları açısından önemli bir gösterge olarak kabul ediliyor. Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközer, bu yıl da 500 B2B rakamının aşılacağını belirtti.

Alkaş’ın Türkiye temsilciliğini yaptığı,  Türk perakende markalarının yurtdışına açılma hedeflerini destekleyen perakende ve gayrimenkul sektörünün uluslararası etkinliği MAPIC, 24. Kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 14-16 Kasım tarihlerinde Fransa Cannes’da dünyanın en önemli perakende markalarının yanı sıra perakende sektöründe global yatırım hareketlerine yön veren AVM yatırımcıları, masterfranchise’lar mimarlar, tasarımcılar, şehirler ve ülkelerden oluşan 9.000 üzerinde katılımcıyı bir araya getirecek. MAPIC’e katılan Türk perakendecilerinin yurtdışı hedefleri doğrultusunda önemli işbirliklerine imza atmaları bekleniyor. Uluslararası arenaya Türk perakende markalarını tek çatı altında tanıtmak için İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) ve Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) işbirliğiyle oluşturulan sinerjinin de etkisiyle global hedefler doğrultusunda büyük adımlar atılması bekleniyor. Özellikle TurkishBrands çatısı altında yer alan adL, B&G Store, DeFacto, D’S Damat, Gönül Kahvesi, İpekyol, Kiğılı, Knitss, LC Waikiki ve Network gibi markaların yanı sıra Türkiye’nin öncü markaları şimdiden toplantılar için hazırlıklara başladı. Fuarda bu yıl ilk defa Galataport projesi sergileniyor olacak. Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközer’in açıklamalarına göre, TurkishBrands çatısı altında yer alan güçlü perakende markalarının belirledikleri coğrafyalar doğrultusunda organize ettikleri 500’ün üzerindeki B2B, Türk markalarına duyulan ilgiyi göstermesinin yanı sıra hem Türk markalarının yurtdışında geliştirecekleri global işbirlikleri hem de uluslararası yatırımcıyı Türkiye’ye yatırıma yönlendirmeleri açısından son derece değerli göstergeler. Aközer’in bu noktadaki değerlendirmeleri şöyle oldu: “Türkiye perakende sektörünün öncü markalarının hedefleri doğrultusunda ülkeler ve markalarla temasa girerken, ilgiyle karşılandığımızı belirtmek gerekiyor. Markalarımıza gösterilen bu ilgi,   mağaza açtıkları ülkelerde yarattıkları algının güçlü olduğunu göstermesi kadar yıllar boyunca markalaşma doğrultusunda attıkları adımların, ne denli etkili olduğunu ortaya koyması açısından da değerli. Global hedeflere ulaşma açısından markalarımıza bu denli etkili bir platform sunmaktan ayrıca gururlu olduğumuzu da belirtmek gerekiyor.”

Aközer, Türk firmalarının globalleşme yönündeki adımları açısından önem taşıyan bir organizasyon olarak Alışveriş Merkezleri Yatırımcıları Derneği (AYD)’nin de artık gelenekselleşmiş akşam yemeği ile Türk AVM ve perakende sektörünü uluslararası yatırımcılarla buluşturmasını gösterdi.

MAPIC Fuarı’nda her biri kendi alanında etkin ve perakendenin bugünü kadar gelecek trendleri hakkında da bilgi verecek 200 konuşmacının yer aldığı 100’den fazla konferansın düzenleneceğini belirten Yonca Aközer, perakende sektörünün Oscarları olarak nitelendirilen MAPIC Ödüllerinin bu yıl 14 kategoride düzenleneceğini belirtti.

 

İSTANBUL, DÜNYA TİCARET MERKEZLERİNDEN BİRİ HALİNE GELECEK

İHKİB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gültepe, en büyük amaçlarının İstanbul’u dünya ticaret merkezlerinden biri haline getirmek olduğunu ifade ederek şöyle konuştu: ‘’Aynı zamanda İstanbul’u dünya moda alanında da söz sahibi yapmak için tüm çabamızı harcıyoruz. Bunun için de firmalarımız en büyük yardımcılarımız. Özellikle, marka firmalarımız dünyanın her köşesinde, yerlerini alıyorlar. Bu da dünyada bilinirliliğimizi arttırıyor. Bu hedefimize hızlı ulaşabilmek adına, son iki senedir dünyanın perakende ve gayrimenkul sektörünün uluslararası etkinliği olan MAPIC’te Turkish Brands” olarak yerimizi alıyoruz. Markalarımız dünya arenasında kendilerini tanıtıyorlar. 2018 yılında da, “TurkishBrands” standımız ile fuarda yerimizi almak için Birleşmiş Markalar Derneği ile şimdiden çalışmalarımıza başladık. Sektörümüzü uluslararası pazarda en iyi şekilde anlatmaya çalışacağız.

Türkiye, 2017 yılında dünyanın beşinci ve Avrupa Birliği’nin üçüncü büyük hazır giyim tedarikçisi olarak global oyuncular arasında yer alıyor. 2017 yılında 225 ülkeye 17 milyar dolar ihracat yaptık. İHKİB’in 10 binin üzerinde üyesiyle son derce güçlü bir üretim ağı var. Ancak uluslararası pazarlarda rekabetçi kalabilmek pazar payımızı korumak ve artırmak için her zaman olduğundan daha fazla farklılaşmamız gerektiriyor. Bu nedenle, uluslararası organizasyonlarda temsil edilmeye önem veriyoruz. MAPIC’e katılım göstererek 76 ülkeden 9 bin ziyaretçinin olduğu uluslararası platformda markalarımızı tanıtarak başarılı bir organizasyon geçireceğimize inanıyorum.’’

BMD Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel de 108 ülkede, 3.150 mağaza, 11.497 satış noktasına sahip BMD üyeleri ile 2023 yılında, dünyada toplam 20.000 mağaza açmayı hedeflediklerini belirtti. Sinan Öncel sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu amaçla, yurt dışı hedef pazarlarını ve yeni iş birliklerini değerlendirebileceğimiz en büyük fuarlardan biri olan MAPIC’te her yıl öncüler arasında yer alıyoruz. Bu yıl da Türk markaları olarak MAPIC Fuarı’nın hazırlıklarına yeni bir heyecanla başladık. 2014 yılında BMD üyesi 8 markayla ilk kez oluşturduğumuz Türk Markaları (TurkishBrands) standı ikinci kez İHKİB’in işbirliğiyle gerçekleşecek. Hazır giyim markalarımız, uluslararası yatırım ve franchise gruplarıyla bir araya gelecek. Uluslararası platformda, markaları ve alışveriş merkezleriyle perakende sektörümüzün, Türk ekonomisinin temel unsurlarından ve güçlü aktörlerinden biri olduğunu anlatacağız. Yabancı yatırımcıları, Türkiye’ye yatırımı sürdürmeye davet edeceğiz, Türk markalarının uluslararası genişleme planlarını ve yurt dışı yatırımlarını aktaracağız. Türk markalarının bir arada olduğu standımızda, uluslararası ziyaretçiler ile bir araya gelerek önemli bağlantı olanakları sağlayacağız. Türk markalarını ileriye taşıyan, küresel pazarda açılım sağlayan böyle organizasyonlarda temsiliyetimizi sürdüreceğiz. MAPIC de bu platformlardan biri niteliğindedir.”

MAPIC YENİ İŞ BİRLİKLERİNİN DOĞMASINA OLANAK SAĞLIYOR

AYD Başkanı Hulusi Belgü ise, MAPIC’in her yıl üstlendiği misyon ile dünyanın dört bir yanındaki yatırımcıları ve perakendenin devlerini bir araya getirdiğini belirtti. Her yıl başarıyla adından söz ettiren bu organizasyonun, tüm paydaşların fikir alışverişine imkan tanıdığını ve yeni iş birliklerinin doğmasına olanak sağladığını ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü: ‘’Yurt dışı ve yurt içinden pek çok yatırımcı ile bir araya gelmemize olanak sunan MAPIC’te, bu yıl bir kez daha Türkiye’nin yükselen ivmesini, ekonomik ve jeopolitik anlamda sahip olduğumuz potansiyeli sergileme fırsatı bulacağız. Türkiye’nin 30 yıl önce adım attığı AVM sektörünün hızlı gelişimi ve ardı ardına edinilen başarılar, bu yıl da yabancı yatırımcıların dikkatini çekmeye aday olacak. Şu anda ülkemizdeki yabancı yatırımların yüzde 11,3’ünden fazlasını yalnızca AVM yatırımları oluşturuyor ve Türkiye’nin dört bir yanında yer alan AVM’lerin yaklaşık yüzde 21’i bu yatırımlar sayesinde halkımıza hizmet veriyor. Yerli markalarımız ise yurt dışında yaptıkları yatırımlarla uluslararası arenada ülkemizi temsil ediyor. Bu durum gösteriyor ki; MAPIC, gerek ülkemize yapılacak AVM yatırımları için gerekse yerli markalarımızın yurt dışı hedefleri için yeni kapılar açıyor; küreselleşen dünyaya adaptasyonu hızlandırıyor ve Türkiye’nin organize perakendenin dünyadaki öncülerinden biri olması için önayak oluyor. Organize perakendenin tüm paydaşlarının iş birliği içinde büyüyebilmesi, yatırımcılara ve ülkemize katma değer yaratabilmesi adına faaliyetlerimize devam eden AYD’yi temsilen, bu yıl bir kez daha dolu dolu ve başarılı üç gün geçireceğimize inancımı paylaşıyor; tüm katılımcılara keyifli bir organizasyon diliyorum.”

 

 

 

İSTANBUL’UN YENİ KÜLTÜR SANAT VE TASARIM MERKEZİ GALATAPORT, MAPIC’TE

MAPIC 2018’ de Galataport projesi de ilk defa yer alacak. Galataport’un bir gayrimenkul projesinin ötesinde olduğunu anlatan Galataport İstanbul Liman İşletmeciliği ve Yatırımları A.Ş. Genel Müdürü Erdem Tavas, proje ile ilgili sözlerine şu şekilde devam etti: “Galataport; içerisindebarındırdığıkruvaziyer limanı, sahasında bulunan müzeler ve yeni geliştirilecek alışveriş, yeme-içme birimleri ve ofis alanları ile dünyanın önde gelen lüks otel zincirlerinden birinin yer alacağı, sadece Türkiye ekonomisine değil ülke turizmine de önemli katkıları olacak bir yatırım. Şehrin yeni kültür-sanat ve tasarım merkezi olacak Projemizi sektörün en önemli fuarlarından biri olan MAPIC’te ilk defa tanıtacak olmaktan dolayı büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. 80 ülkeden 9000’e yakın katılımcı ve 2000’in üzerinde markayı ağırlayan fuara katılarak, hem İstanbul’u hem projemizi tanıtma fırsatı bulurken, birçok yerli ve yabancı marka ile de konsept ve planlamalarımızı paylaşmayı hedefliyoruz.”

Devamını oku

Fuarlar

23. EMITT Fuarı 31 Ocak’ta Kapılarını Açıyor

Yayınlanma tarihi

-

Dünyanın en büyük turizm fuarları arasında yer alan ve 31 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 90 ülkeden katılımcı ve 60.000’in üzerinde ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.Türkiye’de ekonominin taşıyıcısı olan sektörlerde uluslararası ölçekli fuarlar düzenleyen ITE Turkey Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı / EMITT; 31 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılıyor. Bu yıl rekor düzeyde yabancı ziyaretçinin beklendiği Fuar, katılımcıları için büyük değer yaratan, önemli iş birliklerine zemin hazırlayan bir fuar olarak kabul ediliyor.

Fuar kapsamında her yıl Travel Shop Turkey işbirliği ile gerçekleşen “davetli tur operatörü” programına ise bu yıl Asya, Avrupa, Uzakdoğu ve Latin Amerika dahil 100’den fazla ülkeden 900’e yakın davetli tur operatörü katılacak.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “dünyanın çok az ülkesinin sahip olabileceği doğal güzelliklere, tarihi ve kültürel zenginliklere ve turizm alanında üstün hizmet kalitesine sahip olan Türkiye’de düzenlenmesinin yanısıra, EMITT’in önemini arttıran bir diğer husus da dünyanın önde gelen turizm profesyonelleri ve sektör temsilcilerini bir araya getirmesidir. Fuar, turizm pazarında yaşanan gelişmelerin tartışılması, sektörel analizlerin yapılması ve global gelişmelere uygun adımlar atılmasına yönelik kararların alınmasına olanak sağlaması nedeniyle de ülkemiz ve dünya turizmi için belirleyici rol oynamaktadır” dedi.

Bakan Ersoy, “Bu yılki EMITT Fuarı’nın taşıdığı bir diğer öneme de dikkati çekmek isterim. Bilindiği üzere; Cumhuriyetimizin 95. kuruluş yıl dönümünde İstanbul Havalimanımızın resmi açılışını yaptık. Yükselen Türkiye’nin yüzü akı olan bu proje kuşkusuz, İstanbul ve Türkiye turizmi açısından geleceği kurtaracak en önemli yatırımlardan biri oldu” diyerek şöyle devam etti: “Yeni havalimanı kapasitesiyle daha şimdiden Doğu Akdeniz, Balkanlar ve Kafkas bölgesinin en büyük ulaşım “hub”ı konumuna geldi. Açılışından bu yana sektörden gelen taleplerde yeni havalimanın etkisini görmekteyiz. Bu etkinin, EMITT Fuarı da başta olmak üzere ilgili her platforma olumlu yansımaları olacağı aşikardır.”

Aydın, “Türkiye’ye Gelen Yabancı Turist Sayısı Artmaya Devam Ediyor”

ITE Turkey Turizm & Seyahat & Moda Grup Direktörü Hacer Aydın ise 23.’sünü düzenledikleri EMITT Turizm Fuarının, Turizm sektörüne katkısının büyük olduğunu, bu yıl geçen yıl gösterilen başarının çok daha üstüne çıkacaklarına inandığını ve belirterek şöyle devam etti:

“Bir önceki yıl 85 ülkeden 1.065 katılımcı ve 54.364 ziyaretçi ağırladık. Bu yıl da 90 ülkeden binlerce katılımcı ve 60.000’in üzerinde ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyoruz. Türkiye ekonomisine, turizmine ve ülke markasına EMİTT Fuarı’nın katkısının büyük olduğunu söyleyebiliriz. Her yıl gerçekleştirdiğimiz bu fuara geçen yıl da büyük bir talep olmuştu. Bu yıl da yine aynı şekilde yabancı ülkelerden gelen katılım talebi çok yüksek düzeyde. Bu, bizim doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor. Böyle olunca da ülkemize daha büyük yarar sağlamak için işlerimizi hızlandırmada bize motivasyon sağlıyor.

“Kısa süre önce açıklanan Kültür ve Turizm Bakanlığı verilere göre; en çok turist gelen ülkeler sıralamasında Rusya, Almanya, İran, Gürcistan ve Bulgaristan ilk beş ülke arasında yer alıyor. 2018 yılının ilk 7 ayında Türkiye’ye gelen yabancı turist sayısı yüzde 24,9 artarak 21,64 milyon kişiye ulaşmış durumda. TÜİK verilerine göre de Türkiye’nin turizm geliri 2018 yılı ilk yarısında yüzde 30,6 artarak 8,78 milyar dolardan 11,47 milyar dolara yükselmiş durumda. Bu veriler Türkiye’nin turizm açısında her geçen gün yükseldiğini gösteriyor. Bu sonuçlar bizi umutlandırıyor.”

Aydın, Turizm ve Kültür Bakanlığı verilerine göre Haziran – Eylül döneminde artışların yüzde 40’ı aştığını, bu artışların özellikle Almanya ve Rusya’dan gelen turistlerde yaşandığını da sözlerine ekledi.

31 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihlerinde gerçekleşecek EMITT’te, ilk iki gün turizm profesyonelleri, üçüncü ve dördüncü gün ise tatil tüketicileri ağırlanacak. Tatil tüketicileri fuarda seçtikleri destinasyonları inceleyebilecek ve bütçelerine uygun tatil rotalarına, “erken rezervasyon” kampanyalarının sunduğu cazip fiyatlarla ulaşma imkânına sahip olabilecek.

Devamını oku

Fuarlar

Flower Show İstanbul, 10. kez kapılarını açtı

Yayınlanma tarihi

-

Avrasya’nın en büyük bitki ve peyzaj fuarı Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul, 10. kez kapılarını açıyor. Türkiye genelinde toplam 50 bin dekar alanda 1.2 milyar dolarlık üretim gerçekleştiren ve dolaylı yoldan 500 bin kişiye istihdam sağlayan süs bitkileri sektörü, özellikle markalı konut ve ticari projelerin peyzaj ihtiyaçlarına dair çözümlerini bir arada sunacak. CYF Fuarcılık tarafından SÜSBİR (Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği) işbirliği ile 22-24 Kasım tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek organizasyona bu yıl yaklaşık 200 firma katılıyor. Fuarda, her iklim koşulu ve toprak yapısına uygun yüzlerce çeşit bitki, farklı ve yenilikçi peyzaj uygulamaları ile üretimdeki yenilikler sergilenecek.

 

“Tüm Mimarlar ve Peyzaj Mimarları, inşaat projelerine değer katmak için, Peyzajın yenilenen dünyasını Flower Show İstanbul’da keşfetmeli!”

 

22 Kasım’da kapılarını açacak olan Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul, profesyonel ziyaretçileriyle buluşmak için gün sayıyor. Bu yıl 10.’sunu düzenleyecekleri fuarın özellikle inşaat projeleri için önemine vurgu yapan CYF Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Gültekin “Tüyap Beylikdüzü’nde üç gün boyunca, inşaat firmalarının temsilcileri ile mimar ve iç mimarlar için ilham olacak süs bitkileri ve peyzaj uygulamaları bir arada yer alacak. Fuar ziyaretçileri ihtiyaçları olan tüm peyzaj çözümlerini tek çatı altında bulabilecek. Üstelik yerli üreticilerin sergileyecekleri uygun maliyetli ürünler, inşaat sektörü için önemli bir fiyat avantajı da sunuyor olacak. Ayrıca fuar süresince, sektörün önde gelen isimleri ve paydaşlarınca, üretim ve uygulama alanlarının uyumlaştırılması, peyzajda başarının sırları gibi birçok konuda katılımcılara ilham vererek inşaat projelerine değer katan panel ve konferans programlarına da yer verilecek” dedi.

Devamını oku

POPÜLER EMLAK HABERLERİ